iOS 14؛ نحوه تنظیم Chrome به عنوان مرورگر وب پیش فرض شما


در iPhone ، بیشتر کاربران فقط با Safari وب را مرور می کنند. این به طور پیش فرض ، سریع ، ایمن و کم مصرف است و اپل برای پیشبرد ویژگی های محافظت از حریم خصوصی تلاش خود را می کند. اما iOS از مرورگرهای شخص ثالث پشتیبانی می کند (حتی اگر مجبور به استفاده از موتور رندر صفحه WebKit اپل باشند) ، و برخی از افراد Chrome را ترجیح می دهند. میلیون ها کاربر آیفون و آیپد وجود دارند که ترجیح می دهند از Chrome استفاده کنند ، چه به دلیل ادغام Google با سرویس های دیگر آن و چه برای همگام سازی راحت تر با Chrome برای دسک تاپ.

بیشتر بخوان:  بهترین معاملات دوربین امنیتی Prime Prime 2020: 25 دلار برای Blink Mini ، 240 دلار برای Ring Video Doorbell 3 / Echo Dot Bundle

اگرچه استفاده از Chrome در iPhone یا iPad به اندازه کافی آسان است ، اما قبلاً راهی برای ساختن آن وجود نداشت پیش فرض مرورگر اگر روی پیوند وب در برنامه دیگری مانند نامه نامه یا پیام ضربه بزنید ، در Safari باز می شود. با iOS 14 ، سرانجام اپل این قابلیت را به برنامه های ایمیل و مرورگرهای وب اضافه می کند که خود را به عنوان پیش فرض تنظیم کنند و Chrome یکی از اولین گزینه هایی است که این گزینه را ارائه می دهد.

بیشتر بخوان:  معاملات ساعت هوشمند Prime Day 2020: در Fitbit Versa 2 ، Samsung Galaxy Watch و Garmin صرفه جویی زیادی کنید

در زمان نوشتن این مقاله ، iOS 14 و iPadOS 14 هنوز منتشر نشده اند ، اما در نسخه بتا عمومی هستند. اگر نسخه بتا دارید (یا بعد از انتشار رسمی iOS 14 آن را می خوانید) ، آنچه در اینجا باید انجام دهید تا Chrome مرورگر پیش فرض شما باشد ، در اینجا آورده شده است.

تنظیم Chrome به عنوان مرورگر وب پیش فرض شما

ابتدا مطمئن شوید که از iOS 14 (نسخه بتا یا نسخه نهایی) استفاده می کنید و Google Chrome را به روز کرده اید. سپس این مراحل را دنبال کنید:

  1. باز کن تنظیمات برنامه در iPhone یا iPad شما.

  2. به پایین بروید و روی ضربه بزنید کروم.

  3. ضربه زدن برنامه مرورگر پیش فرض.

  4. انتخاب کنید کروم

IDG

برای بازگشت به استفاده از Safari به عنوان مرورگر پیش فرض خود ، Chrome را حذف نصب کنید یا به این فهرست تنظیمات برگردید و انتخاب کنید سافاری.

توجه: وقتی پس از کلیک روی پیوندهای موجود در مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای جزئیات بیشتر سیاست پیوند وابسته ما را بخوانید.
بیشتر بخوان:  معاملات آمازون Prime Day 2020 اکنون در انگلیس در دسترس هستند: ارزان ترین اکو شو 5 با 45 پوند ، دوربین امنیتی Blink 25 پوند و بیشتر


منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

هدفون های بی سیم Beats Solo3 را با قیمت 102 دلار دریافت کنید - کمترین قیمت آنها تاکنون

ش سپتامبر 12 , 2020
ضرب و شتم آنها دیگر برای تهیه لیست “بهترین هدفون” قدیمی نیستند ، اما Beats Solo3 هنوز مجموعه خوبی از هدفون های مضر است. اینها به خوبی ساخته شده اند و 40 ساعت عمر باتری بسیار خوبی را بین شارژ ارائه می دهند – هدفون های زیادی که برای سال […]