Jonathan Taylor، Sell-High on CeeDee Lamb را بخرید


برخی از بازیکنان مورد علاقه شما برای خرید کم قبل از روز یکشنبه چه کسانی هستند؟

این یک س popularال پرطرفدار است که به طور مکرر در سوالات و پاسخ های معافیت روز سه شنبه مطرح می شود. اما با پنج هفته استفاده ، آسیب دیدگی در تقسیم و تصمیمات غیر منطقی آموزش در زیر کمربندهای ما ، سرانجام برخی از نام ها به عنوان بازیکن از صفحه می پرند. باید اکنون با توجه به شرایط پیرامون آنها تولید می شود.

با در نظر داشتن این موضوع ، لیست بعدی شامل کسانی است که من در اوج دوره هستم ، چند موردی که در حال حاضر به دنبال فروش آنها هستم و یکی از آنها دوست دارم قبل از روز یکشنبه از پس آنها برآیم.

بازیکن ، تیم – رتبه بندی PPR ، امتیاز فانتزی در هر بازی

خرید کم

مایلز گاسکین ، دلفین ها – RB16 ، 13.7

گاسکین با 21 بار لمس در دو مسابقه از سه مسابقه اخیر خود و از همه مهمتر ششمین سهم هدف (14.9٪) در بین نایب قهرمانان است. در حالی که سقف او در حیاط خلوت میامی قبلاً پوشیده شده بود ، گاسکین در سلطه روز یکشنبه نینرها ، در لبه های 10 یاردی (در حالی که تیم را فقط در 5 بار انجام می داد) در سه فصل با آرامش 5 لمس را انجام داد ، و از خراش ناگهانی سلامتی جردن هوارد در اولین فرود خود در امسال. با 59٪ لمس زمینه در میامی ، و ناگهان ، با استفاده از رنگ قرمز برای خودش ، گاسکین انتظار می رود سال را با یکی از بالاترین طبقات دفتر کار خود به پایان برساند.

داریل هندرسون ، رامز – RB19 ، 13.2

برخی از خطرات در اینجا وجود دارد زیرا مالکوم براون یا کام آکرز می توانند هر هفته بدون هشدار نسبت به هندرسون مستقر شوند. اما هندرسون اخیراً 10 مورد از 11 تماس اول را در لس آنجلس انجام داد تا قبل از واگذاری 17 نتیجه از 25 بعدی به براون و آکرز ، به ایجاد نتیجه 20-7 مقابل واشنگتن کمک کند. حتی اگر این یک صفحه از سه سر باشد ، هندرسون سگ اصلی ، با آرامش 54٪ از حاملان این زمینه پشتی ، 53.5٪ از لمس ها و 13 از 18 لمس را از 10 هفته گذشته انجام داده است. بدترین حالت این است که هندرسون سرانجام این یک RB2 مبتنی بر استفاده شد از آنجا که آکرز ، که روز یکشنبه یک جاده را می دوید ، برای دریافت رقیب براون (حداقل 16 آهنگ در هر بازی) و استفاده از هندرسون در زمین فاصله زیادی داشت.

متیو استفورد ، سیاه – QB22 ، 18.3

آیا بالاترین فصلی استافورد در میدان های هوایی در هر بار تلاش (11) و شلیک بیش از 20 متری زمین (9/12 درصد) در هفته 4 در نتیجه جنایت دیترویت بالاخره سالم یا ناهنجاری شده است؟ مطمئن نیستم که وجود جاگوارها ، شاهین ها ، وایکینگ ها ، فوتبال واشنگتن ، پلنگ ها و تگزاسی ها تا نوامبر چقدر مهم است. استافورد را به یاد بیاورید که در حال حاضر میانگین 18.3 امتیاز فانتزی در هر بازی دارد ، قبلاً در اولین سال حضور خود در تیم OC دارل بول به طور متوسط ​​20.8 بود.

دئونتای جانسون ، فولاد – WR71 ، 8.6

چرا وقتی یک برش کار می کند یک قرص نان سرو کنیم؟ اضافه شدن جانسون در همین لحظه همان رویکردی است که به ما امکان می دهد جیمز کانر را شکار کنیم ، که از هفته دوم پس از مصدومیت در بازی جزیره و به دنبال آن واکنش بیش از حد در محافل خیالی ، 17.1 امتیاز فانتزی در هر بازی جمع کرده است. و مانند اوضاع کانر در آن زمان ، هیچ چیز در مورد انتظارات جانسون تغییر نکرده است. فقط دو مسابقه (دو بخشی) از تماشای بن روتلیسبرگر برای جلبك كردن جانسون برای سهم بالای گل 31.9٪ برای تیم حذف شد و سپس اعتراف كرد كه می خواهد بیشتر تلاش كند “رابطه خود را با دئونتای بسازد”. حتی اگر Chase Claypool برای ماندن در اینجا باشد (و من تصور می کنم که او باشد) ، جانسون می تواند به راحتی برگردد و به نقش قبلی خود به عنوان WR1 تیم پیوست … این همه برای یک پنی دلار است. بدترین سناریو جانسون این است که 10 WR3 با میانگین جرم و جنایت بالاترین میزان عبور از گیم پلی بازی را در متن بازی خنثی داشته باشد.

دیوید مونتگومری ، خرس ها – RB 18 ، 13.4

مونتگومری در 19 مسابقه حرفه ای در کنار طارق کوهن (ACL پاره پاره شده) در 57٪ ضربات شیکاگو به طور متوسط ​​2.3 گل به ثمر رساند. اما در دو بازی اخیر خود بدون کوهن ، شانس مونتگومری 83٪ از بازدید تیم و 14 گل را از آن خود کرد ، از جمله تعداد بالای شغلی در مسابقات پی در پی. بازیکنان Fantasia که در دو هفته گذشته به میدانهای ضعیف او علاقه مند شده اند (2.8) ، وقت خود را برای دیدن همه چیزهای اشتباه تلف کرده اند. مونتگومری در واقع از رونالد جونز که در هفته 5 با 106 یارد و 6.2 یپ سی دوید ، فقط به 10 امتیاز اضافه شده در هوا پیشی گرفت. (فقط حمل تیم در داخل خط پنج حیاط مورد اصابت قرار نگرفت.) توجه داشته باشید که سه نفر از چهار حریف بعدی مونتگومری در هر بازی 8 امتیاز برتر را به خود اختصاص می دهند و یا پذیرش های اولیه مجاز برای حضور در مسابقه مخالف.

مارکیز براون ، ریونز – WR30 ، 12

براون از آغاز فصل بالتیمور 100 یارد را هدایت نکرده است ، اما این به دلیل کمبود تلاش تیم نیست. در حال حاضر در میان دریافت کنندگان در سهم هدف (26.8٪) در رتبه 12 ، در Air Yards (603) در رتبه 5 قرار دارد و همچنان در اهداف نهایی منطقه 4 قرار دارد (5). در واقع ، نرخ توپ برگشتی هالیوود (68.5٪) شگفت انگیز است زیرا همچنین به طور متوسط ​​پنجمین محوطه هوایی بزرگ هر گل (16.9) در سال جاری است. خوب این به چه معنا است؟ به طور خلاصه ، براون گلهای دقیق هم در زمین و هم در منطقه پول را می بیند ، با این حال (با در نظر گرفتن پرچم های قرمز) او فقط یک گل به ثمر رساند و در حال حاضر به عنوان WR30 فانتزی پشت سر کول بیزلی و کیلان کول قرار دارد. شما می دانید چه باید بکنید.

جاناتان تیلور ، کلت ها – RB13 ، 14.3

32 لمس تیلور در هفته های 3 و 4 ، 9 برابر بیشتر از نیهایم هاینز (23) و 12 بار بیشتر از جوردن ویلکینز (20) در آن دوره ، از زمان شروع مسابقه ایندیاناپولیس در یک چهارم پایانی هر دو رقابت ، نکته قابل توجهی بوده است. گرچه در یک سناریوی بازی رقابتی برابر کلیولند ، مربی فرانک رایش نقش ویلکینز را لغو کرد (دو شوت) ، تیلور را به دلیل سه هفته ضربات عالی (31 ، 55٪) و سرعت لمس (70٪) تغذیه کرد – دومی بالاترین امتیاز او بود از آنجا که او در اوایل کار خود در هفته دوم (73.6٪) حذف شد. با ویلکینز اواسط هفته رتبه بندی کند (عجله کنید ، DNP) و Bengals DT DJ Reader ، Pro Football Focus سی و هشتمین جلسه داخلی در برابر مدافع دویدن ، در محل ذخیره مصدوم ، یکشنبه احتمالاً آخرین فرصت بازیکنان خیالی برای شلیک توپ کم به هم تیمی ها برای بدست آوردن تیلور است ، نرخ تکل شکستنی غیر قابل توضیح (3.3٪) لعنتی.

فروش زیاد است

CeeDee Lamb ، گاوچران ها – WR11 ، 17.6

مسلماً ، اگر داک پرسکوت هنوز زیر مرکز بود ، بره در اینجا نبود. اما غیبت اخیر به طور ناگهانی انحصار رده سنی بالاترین سطح تیم در منطقه قرمز (9) و اهداف منطقه نهایی (4) را در معرض خطر قرار داد. در همین حال ، اماری کوپر با سهم هدف 24 درصدی کابوی ها را هدایت می کند و در تمام مراحل لیگ فقط آلن رابینسون (57) را در اهداف اولیه (55) عقب می اندازد ، اما هنوز هم با یک نگاه به منطقه پایان با مایکل گالوپ مساوی است. به وضوح فرصتی برای تغییر شانس به نفع کوپر در دامنه وجود دارد زیرا اندی دالتون بعید است که به جای Prescott به پشتیبانی از سه گیرنده پهن (و انتهای باریک) ادامه دهد. Lamb به سادگی در هر تجارت در این گروه بیشتر برنده می شود حتی اگر احتمال سقوط برابر باشد.

بیشتر بخوان:  انجماد حساب های بانکی و مصادره آپارتمان منتقد کرملین ناوالنی: سخنران

تاد گورلی ، شاهین ها – RB11 ، 15.9

مسلماً ، گورلی در سه بازی آخر خود در آتلانتا به خوبی دوید و از 18 تکل در 50 لمس (36٪) جلوگیری کرد در حالی که متوسط ​​قد لیگ 4.77 یارد بود پس از تلاش در هر بازی بین 50 بازی پلی آف در آن دوره. میزان آهنگ او (51.2٪) و میزان هدف (14.2٪) نیز در 39 شکست برای مت رایان در هفته 5 به اوج خود رسید. اما در حالی که RB18 و عملکرد فرود Gurley در هفته های 3 و 4 انتظارات منطقی را برای بقیه سال ارائه می داد ، او دفاع وحشتناک Panthers را به یک جانباز بزرگسال تبدیل کرد یک جوان 26 ساله با یک قانون (18/150/1) ما باید اجازه دهیم دیگران او را تحسین کنند. با زنده ماندن OC Dirk Koetter از تغییرات گسترده سازمان ، همچنان مناسب است که هاوکس توپ را در بالاترین میانگین لیگ در متن بازی خنثی و نهمین امتیاز پس از عقب نشینی پاس دهد.

مایک ایوانز ، دزدان دریایی – WR12 ، 17

ایوانز ممکن است زنده شده باشد امتیاز برای مردان: فرونشست در طی Prime Day ، با این وجود شانس وجود دارد که انبار پس از میانگین 5/8 گل و 3/6 گل (!!!) در طول پنج مسابقه اول تیم در دسترس نبود. با بازگشت کریس گودوین ، متوجه شد که سهم هدف ایوانز از 22٪ در سه مسابقه زیر اولین مسابقه امسال به 11٪ در هر دو بازی کاهش یافته است. این کمک نمی کند که ایوانز یکشنبه ها برای اولین بار در طول سال هر گیرنده در دسترس داشته باشد.

رونالد جونز ، دزدان دریایی – RB21 ، 12.9

جونز 46 مسابقه از 55 لمس Tampa Bay را در دو مسابقه اخیر تیم بدون لئونارد فورنت (مچ پا) و لیسین مک کوی (مچ پا) هدایت کرد. با انتظار می رود که هر دو یکشنبه برگردند ، زمان بهتری برای خنداندن جونز وجود ندارد قبل از اینکه مربی بروس آریان روزهای دو و سه را با استفاده از روخو (24 از 57 لمس ، 43.3٪) وقتی همه سالم بودند استفاده کند. بازیکنان Fantasia باید انتظار داشته باشند که سهم Jones از هدف (14.4٪ از هفته 3) و سقف اکنون جاستین واتسون ، اسکاتی میلر و کریس گودوین خالی باشد.

رابرت تونیان ، Packers – TE4 ، 15.1

مثل همیشه در وضعیت نهایی باریک ، پیشنهادات مورد به مورد وجود دارد و کاملاً به عمق بستگی دارد ، زیرا گزینه های کاربردی بسیار کمی وجود دارد. هنوز دلیلی وجود دارد که Tonyan (که در حال حاضر در بالاترین سطح خود ارزیابی می شود) را برای گزینه قوی تری در جای دیگر در 26 سال اخذ کنید او در دو بازی اول گرین بی در مجموع سه گل و سهم هدف 4.2٪ به ثمر رساند قبل از اینکه در دو هفته گذشته بدون داونته آدامز (همسترینگ) با افزایش 11 و 17.3٪ امتیازات روبرو شود. در همین حال ، آرون جونز صرف نظر از اینکه در دسترس باشد ، از سهم هدف 14٪ حمایت کرد. این فقط شرط بندی بر روی پیوند ضعیف این سه گانه سقوط کرده است – البته آرون راجرز توانایی پشتیبانی از سه قطعه مناسب با Buccaneers ، Vikings ، 49ers با مصدومیت و Jaguars را دارد.

خرید بالا

Davant Adams، Packers – WR44 ، 24.1

شاید برای ارسال نمایش عادلانه به آدامز که امسال تنها بازی کامل خود 17 گل به ثمر رسانده دیر نباشد. در واقع ، از زمان بازگشت آدامز از ناحیه انگشت پا در هفته 9 ، در 10 مسابقه از 11 مسابقه شاهد گل های دو رقمی بوده و تنها در سه مسابقه به زیر 30٪ از سهم گل رسیده است. آدامز با میانگین امتیازات خیالی در هر بازی بین دو بازیکن ، پس از یک وقفه طولانی بدون هیچ مانعی در تلاش برای کسب مقام اول در موقعیت خود بازگشت.

بیشتر بخوان:  اعتراض جاش آلن منجر به سقوط A.J. براون شد


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2go68e2
is.gd/lb467d
shrtco.de/5bsat
clck.ru/RS5Uu
u.nu/qjwru
ulvis.net/NMxV

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

گزارش می گوید بسته های کار برادر دوقلوی آرون جونز به محض پاک کردن پروتکل COVID-19

ج اکتبر 16 , 2020
گتی ایماژ Green Bay Packers هنگامی که آرون جونز را در دور ششم پیش نویس NFL 2017 انتخاب کردند ، بازدهی هنگفتی از سرمایه خود بدست آوردند. Green Bay به دنبال دو برابر کردن سود خود با برادر دوقلوی جونز است. به گفته راب دموفسکی از ESPN ، بسته بندی […]