Karma Automotive GSe6 کاملاً برقی را با قیمت گذاری و پیش خرید تحریک می کند


کارما می گوید بدنه GSe6 بیشتر از Revero خواهد بود ، اما در اینجا روده های الکتریکی وجود دارد.

تاک

بیشتر و بیشتر تولیدکنندگان اتومبیل ، به ویژه خودروهای کوچک تر ، بر روی ارائه اتومبیل خود از طریق پیش خرید تمرکز دارند. این یک پیشنهاد خطرناک برای مشتری است زیرا همانطور که در رزروهای مدل 3 تسلا مشاهده کردیم ، می توانید گیر بیفتید انتظار طولانی برای یک ماشین که در مورد آن بسیار کم می دانید.

جدیدترین تولید کننده خودرو برای پیش خرید ، Karma Automotive است ، سازندگان Revero ، که قبلا Fisker Karma بود (اما اکنون فیسکر دوباره شرکت خودش استو همه اینها بسیار گیج کننده است.) این نکته در اینجا است: کارما یک قدم جلوتر می رود و یک اتومبیل 80K دلاری را سفارش می دهد که حتی تصاویر کاملی از آن را نشان نمی دهد. دوستان این بی ادبی می خواهد.

Karma GSe6 به عنوان اولین وسیله نقلیه کاملاً مجهز به باتری به بازار عرضه می شود. در اینجا جزئیات به طور مشکوکی روی زمین ضعیف هستند ، به غیر از این واقعیت که این قاب اصلی آلومینیوم مبتنی بر Revero GT خواهد بود ، قادر به رانندگی با یک پدال ، چراغ های جلو انعطاف پذیر ، یک فرمان با بازخورد لمسی و یک سطح از استقلال 2 است ( هیچ چیز برای فخر فروشی در سال 2020 ، btw) و مونتاژ در کالیفرنیا وجود ندارد.

Karma-gse-6-011

کارما می خواهد پیش سفارشات GSe6 را با این تصویر به عنوان تنها تصویری که اساساً موجود است ، هدایت کند.

تاک

ما در مورد سیستم انتقال قدرت GSe6 چیزی نمی دانیم که وقتی از شرکتی می آید که سالهاست با ساختن یک ماشین با حداقل تغییراتی که خریداری کرده اند ، نگران کننده است یک شرکت شکست خورده دیگر با رانندگی شخص دیگری در آن است. این را هم اضافه کنید که این شرکت همیشه در بهترین شکل مالی نبوده و همه اینها باعث نگرانی است.

حالا ، در ماه آوریل ، کارما در مورد آوردن یک نسخه الکتریکی از آن صحبت کرده است ریورو زنگ زدن محصولات GTEاما حتی در آن زمان ، مشخصات بالقوه جمع آوری شده کمی تردید برانگیز بود – یعنی تعداد برد 400 مایل.

نمایندگان کارما تأیید کردند که GSe6 اساساً نسخه فعلی ، پیشرفته و تکراری آنچه GTE بود ، است. همچنین تأیید کرد که دلیل عدم وجود مشخصات این بود که سرعت شارژ ، برد ، سیستم مدیریت باتری و ظرفیت ، همچنین آداپتورها و عناصر طراحی ثانویه “100٪ پخته نشده” است.

به نظر می رسد که Karma با قیمت درخشان 79900 دلار ، تسلا مدل S و Lucid Air را هدف قرار داده است ، هرچند که توانسته کمی بیش از نقاط فعلی قیمت این دو خودرو را بدست آورد و حتی در آن صورت ، احتمالاً یک خریدار بالقوه است. خسته از پیشنهادات فعلی برای جهش.


اکنون بازی کنید:
این را نگاه کن:

کانسپت 1100 اسب بخاری Karma SC2 باعث می شود …


1:59


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6jrxkkc
is.gd/mC1v5b
shrtco.de/SnkMg
clck.ru/RSBM6
u.nu/6-6hh
ulvis.net/kv0G

بیشتر بخوان:  هدست بلوتوثی DOSS SoundBox Touch بهترین 20 دلاری است که می توانید امروز هزینه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

لبرون جیمز دوباره به سالن بدنسازی بازگشت ، یک شریک تمرین جدید دارد

ش اکتبر 17 , 2020
لبران جیمز ، فوق ستاره لس آنجلس لیکرز پس از پیروزی در فینال NBA استراحت طولانی نکرد. کمتر از یک هفته از شکست دادن میامی هیت در بازی شش ، جیمز به ورزشگاه بازگشت. جیمز ، 35 ، حتی شریک ورزشی جدید خود ، دختر Zhuri را نشان داد. جیمز […]