LG پس از اعلام LG Wing تلفن را با نمایشگر قابل کشش و کشش اذیت می کند


نمایه تلفن با چانه بیرون آور.

عکس صفحه توسط لین لا / CNET

در اعلامیه مجازی پیش ثبت شده روز دوشنبه ، ال جی یک تلفن 5G جدید با صفحه نمایش چرخان معروف به بال ال جی. این رونمایی حدود 45 دقیقه به طول انجامید و در این مدت شرکت کره جنوبی به جزئیات تلاش خود در زمینه پروژه Explorer پرداخت که نوید می دهد انواع جدیدی از طرح ها را در گوشی های خود به ارمغان بیاورد.

در انتهای ارائه ، ال جی یک گوشی احتمالی را با نمایشگر گسترش داد. این انیمیشن فقط چند ثانیه به طول انجامید ، اما شامل یک پروفایل تیره از یک تلفن بود که دارای چانه کششی بود. این در حالی است که تلفن کاملاً کشیده شده و یک صفحه نمایش واحد درخشان است. می توانید کلیپ را در 13 ثانیه آخر ارائه مشاهده کنید.

ال جی بلافاصله به درخواست در مورد نظر پاسخ نداد. اما این واقعیت که ال جی با این ایده بازی می کند جای تعجب ندارد. حتی قبل از LG Wing ، این شرکت برای آزمایش غریبه نبود. در سال 2016 ، ماژولار را منتشر کرد LG G5، که به شما امکان می دهد اجزای اصلی سخت افزار مانند باتری را برای سایر لوازم جانبی عوض کنید. قبل از آن ، در سال 2014 بود G فلکس، یک تلفن 6 اینچی با صفحه نمایش منحنی. هر دو تلفن دقیقاً پرفروش نبودند و ال جی تکرار این تلفن ها را به نفع تلفن های پرچمدار سنتی مانند تلفن های فعلی متوقف کرد LG G8 ThinQ. حتی LG G8 از این نظر متفاوت است که با لوازم جانبی دو صفحه کار می کند که اندازه نمایشگر را افزایش می دهد.

مشخص نیست که این صفحه نمایش خروجی چگونه کار می کند ، اما شاید شبیه به این باشد تلویزیون OLED رول ال جی، که یک صفحه نمایش انعطاف پذیر را اجرا می کند که در صورت عدم استفاده در پایین پایه خود غلت می زند. یا شاید این یک کار بسیار ساده تری باشد و تلفن شامل دو نمایشگر باشد که یکی از آنها فقط دیگری را در خارج قرار می دهد.

راه حل هرچه باشد ، با این وجود طراحی جدید جذاب است. این امکانات بسیاری را در مورد راحتی و قابلیت جابجایی تلفن های صفحه بزرگ ایجاد می کند که برای مشاهده محتوا عالی هستند ، اما حمل و نقل آنها دست و پا گیر و بزرگ است. ال جی هیچ اطلاعات دیگری در مورد این مسخره کردن منتشر نکرده است ، بنابراین این ممکن است چند سال پایین باشد. در همین حال ، LG Wing باید حس کنجکاوی افرادی را که به دنبال نوع جدیدی از تلفن هستند ، برانگیزد.


منبع: حافظ استدیو

بیشتر بخوان:  اسپیس ایکس پرتاب ماهواره GPS Space Force را با دو ثانیه لغو می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دانشمندان فسفر را در ونوس یافتند - نشانه ای احتمالی از زندگی

د سپتامبر 14 , 2020
او در یافتن چرخی از شواهد مبنی بر اینکه ممکن است در جهان تنها نباشیم ، خود را در وسواس مولکولی خود کمتر تنها دیده است. امروز، فسفین کلمه ای است که بر لبان هر ستاره شناس است. این داستان نیست تمام شده و پایان آن نامشخص است ، صحنه […]