Luke Voit از Yankees نسبت به پیشی گرفتن MLB در خانه مقابل Angels ‘Mike Trout ، Twins’ Nelson Cruz واکنش نشان داد


در یک مسابقه خانگی یانکی ها 1 بی لوک تو سرب MLB. یک ثانیه او را در Los Angeles Angels CF با دو نفر تحریک کرد مایک قزل آلا و مینه سوتا دوقلوها RF / DH نلسون کروز.

با دو هومر در پیروزی 20-6 روز سه شنبه مقابل تورنتو بلو جیز در ورزشگاه یانکی ، وویت با اختلاف 18 بر صعود از دو رکورد برتر لیگ برتر بود.

Voit در مورد لبه ماهی قزل آلا و کروز گفت: “بسیار عالی” ، هر کدام در بازی های روز سه شنبه با او برابر شدند. واقعاً مهم است. بنابراین نگران آن باشید. “

بیشتر بخوان:  جهان به اولین بازی جو بارو در مسابقات NFL با سینسیناتی بنگال واکنش نشان می دهد

Voit با 5 RBI 3 بر 5 پیش رفت زیرا یانکی ها (27-21) ششمین بازی متوالی خود را به دست آوردند. او از جاذبه بهترین دستاورد بیس بال خود آگاه بود ، اما افکار Voit در مورد تصویر بزرگتر بود ، از جمله برتری نیمه بازی Blue Jays (26-21) در AL East.

“همه کسانی هستند که MVP هستند و نلسون کروز Voit گفت: “این کار هنوز در 40 سالگی انجام می شود ، که واقعاً چشمگیر است.” و این یک شرکت عالی است. این یک شرکت عالی است. من قصد دارم به کار خود ادامه دهم و همیشه سعی می کنم بهتر شوم. این فقط اخلاق کاری من در یقه آبی است و همانطور که گفتم 12 بازی دیگر به پایان رسیده است.

بیشتر بخوان:  رافائل مارچان به محال ترین اجرا در خانه در حافظه اخیر فیلیز می رسد

“این چیز جالبی است که من امشب با همسرم و چند خانواده ام لذت خواهم برد – من بعد از بازی چند متن داشتم – اما ، همانطور که گفتم ، هنوز 12 بازی باقی مانده است و ما بازی های بسیار بزرگی داریم که می آیند ما باید برنده شویم. بنابراین فقط آن را ادامه دهید. “

شش بازی از 12 بازی باقیمانده در برابر آبی جی ها برگزار می شود ، از جمله دو بازی دیگر در سری فعلی چهارشنبه و پنجشنبه در ورزشگاه یانکی. در حالی که یانکی ها به دنبال ادامه کار خود هستند ، Voit در یک تخلف که ظاهراً بازگشت به عقب است ، راه را پیش می برد.

بیشتر بخوان:  LeMahieu عنوان ضرب و شتم ، Voit HR نزدیک به پیروزی Yanks را محدود کرد

Voit که با میانگین 42 RBI میانگین وزنی تا .280 را دارد ، گفت: “خیلی سرگرم کننده است.” “ما در زمان مناسب ، درست قبل از شروع پلی آف کلیک می کنیم. و امشب از بالا به پایین ، ترکیب بسیار ترسناکی. و شما می دانید که به زودی یک بازیکن واقعا خوب را دوباره به اینجا می آوریم – هارون قاضی. آن را حتی ترسناک تر می کند.

“بنابراین چند هفته پیش ، من فکر نمی کنم تیم ها از ما ترسیده باشند. و اکنون ، ما دوباره به بمب افکن های برانکس تبدیل شده ایم. بنابراین من فکر نمی کنم که مردم بخواهند در مرحله پلی آف با ما بازی کنند.”

بیشتر بخوان:  تیتان های فولادی را به تعویق انداخت


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4kfsg2j
is.gd/NbVK0F
shrtco.de/QsEkh
clck.ru/Qs92K
u.nu/9t9du
ulvis.net/0D5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

گفته می شود که آلن رابینسون از خرس ها ناراضی است: واشنگتن در فهرست تجارت بالقوه در لیست بالاترین نقاط فرود قرار دارد

چ سپتامبر 16 , 2020
به گزارش روزنامه شیکاگو تریبون ، ناامیدی آلن رابینسون از آنجا که به وضعیت قرارداد او مربوط می شود ، منجر به درخواست وی برای تجارت از شیکاگو شده است. با این حال ، نماینده رابینسون ، برندون پارکر ، از آن زمان تقاضای وی برای تجارت را انکار کرده […]