MLB Playoffs Daily – NLCS آغاز می شود ، و Rays به دنبال گسترش پیشرفت ALCS است


روز دوشنبه اولین روز از شش روز متوالی لیگ دو سر را برای ما به ارمغان می آورد ، که یک رشته بیس بال بی سابقه در بالاترین سهم ها خواهد بود. این موارد انتخابی MLB 2020 هستند.

این رویداد با بازی ALCS 2 آغاز می شود ، در حالی که Rays از قبل به دنبال پیشرفت در سری 2-0 است. Nightcap 1 بازی از Braves-Dodgers NLCS است که دو مورد از مهمترین تخلفات بازی را علیه یکدیگر به وجود می آورد.

در اینجا تجزیه و تحلیل بازی ها ، تعدادی از اعداد که باید بدانید ، یک چک سریع در روز و موارد دیگر در حالی که برای قبض دوشنبه در روز دوشنبه آماده می شوید ، ارائه شده است.

پیوندهای اصلی: رتبه های قدرت | پیش بینی ها | برنامه در پرانتز | بازی بیس بال کلاسیک

چه چیزی روی شیر است

All Times Oriental ، همه بهترین های این هفت سریال در مکان های خنثی نشان داده شده اند

مسابقه 2: شماره 6 هیوستون آستروس (لنس مک کالرز جونیور) در مقابل شماره 1 تمپا بی خیز (چارلی مورتون) ، 4:07 بعد از ظهر در سن دیگو.

ممکن است شما لنس مک کالرز جونیور را به یاد بیاورید. و چارلی مورتون از بازی 7 سری جهانی 2017. مک کولرز آن بازی را شروع کرد و 2⅓ نقش بدون گل بازی کرد ، در حالی که مورتون چهار بازی آخر را انجام داد و پیروزی را به او اعتبار داد. مک کولرز پس از از دست دادن سال 2019 به دلیل جراحی تامی جان ، این فصل بازگشت و با 3،93 ERs به 3-3 رسید اما در اولین بازی خود مقابل A در ALDS سه بار کاهش یافت. اگر شیار را با یک توپ منحنی منحنی که شبیه یک لغزنده است ، پیدا کرد ، ضربه زدن به او سخت خواهد بود ، اما این زمین کاملاً مطابق قبل از عمل نبود – ضربه به 0.461 در مقابل 0.34 در سال 2018 رسید.

مورتون در پست پس از فصل یک آهنگ کوچک زیبا دارد و در هفت حضور آخر خود 1.93 ثانیه در 32 مسابقه را پوشش می دهد. او در آن دوره فقط یک بار در زمین چمن خانه خود را رها کرد زیرا او یک مرد سرسخت برای بیرون آوردن حیاط شده است. طی دو فصل گذشته ، دست راست ها در 481 حذفی فقط 6 دوش در خانه انجام داده اند ، بنابراین اقدامات سنگین Astros متوقف خواهد شد. به دنبال عمیق شدن او نباشید زیرا او در طول فصل فقط یکبار بیش از پنج راند رفته است و پس از پنج دور و 86 پرتاب از شروع بازی مقابل یانکی ها محروم است. – دیوید شوئنفلد

مسابقه 1: شماره 2 Atlanta Braves (Max Fried) vs No. 1 Los Angeles Dodgers (Walker Buhler) ، 8:08 بعد از ظهر در آرلینگتون ، تگزاس

بیشتر بخوان:  برادر راژون رودو ، نگهبان لس آنجلس لیکرز ، از جایگاه بیرون زد

دیو رابرتز به همراه واکر بوئلر برای هدایت سومین سری پیاپی می رود و بوهلر در حال حاضر 1.39 PM در آخرین دوره شش فصل گذشته که شروع به قدمت بازی 7 از NLCS 2018 است. او در دو دور اول خود موفق به زدن ضربه شد ، با 16 بار در هشت دور ، اما این هشت دور عدد اصلی است: او در هر دو شروع فقط چهار فریم رفت ، بخشی از این دلیل بود که با مشکلات تاول مبارزه می کرد. ابتدا در برابر پدرس در NLDS ، چهار بار پیاده روی کرد و 95 پرتاب بی نتیجه انجام داد. در آن بازی ها ، رابرتز به راحتی از جولیو یوریاس (سه دور) و داستین می (دو دور) راحت استفاده می کرد ، اما بسته به برنامه هایی که برای بقیه سری ها وجود دارد ، نمی دانیم که این دو در دسترس هستند ، با تنظیم برخی از گزینه های میان بازی که اگر عمیق نرود رابرتز برای او هیجان انگیز خواهد بود. بوئلر

بیشتر بخوان:  خولیو اوریاس پس از اولین بازی بد در پیروزی داجرز برتری دارد

در همین حال ، شجاع باید با ماکس فرید در تپه بسیار احساس اطمینان کند. آنها با شروع امسال 12-1 هستند. فرید چیزهای ناهمواری مانند Buehler را در اختیار ندارد ، و در یک توپ سریع و کم چرخش 93 مایل در ساعت با یک توپ خم با چرخش بالا ، با یک پیستون و یک تغییر گاه به گاه مخلوط می شود. کاری که او در طول فصل به خوبی انجام داد این بود که تماس سخت را محدود کرد ، در این حمله 98 ام بود (او در طول فصل فقط 3 بازی خانگی را در 67 دور انجام داد). برایان اسنیتکر با هشت داروی مسکن قابل اعتماد عمق زیادی دارد ، بنابراین معضل اواسط بازی او این است که چه زمانی یک سرخ شده را خوب خوب بکشید – زیرا می داند برای انجام دورهای دور با بقیه چرخش به مسکن نیاز دارد. – شوئنفلد

شانس بروزرسانی شده برای هر سری

پیش بینی های ارائه شده توسط ESPN’s Bradford Doolittle.

Astros-اشعه: Ray to progress 63.4٪
شجاعطفره رفتن: Dodgers 71.6٪ برای پیشرفت

بیشتر بخوان:  NBA برای شروع فصل آینده 18 ژانویه را هدف قرار داده است و برای هر گزارش هشت هفته قبل اخطار می دهد.

احتمالات قهرمانی جهان را اجرا می کند

NL: Dodgers 54.8٪ Braves 15.0٪
AL: اشعه 21.3٪ ، Astros 8.9٪


گرم روز را بخورید

بیشتر صحبتهای قبل از سریال به درستی نزدیکترین موضع داجرز متمرکز شده بود ، اما در این رقابت بین خطاهای پرقدرت (فقط پنجمین سری از سری پس از فصل پنجم بین تیمهای رده اول و دوم در رشته های اصلی در دویدن و دوومیدانی) بازیکن اصلی ممکن است باشد کودی بلینگر بازیکن Dodgers.

MVP 2019 بازیکن پس از فصل نبود و در 41 مسابقه دارای شغل حرفه ای .195 / .253 / .357 بود. مبارزات بلینگر در ماه اکتبر به همان اندازه که جانسن پاسخ داد ، صدمه دید. او هومر را برابر پادرس انجام داده و در پنج مسابقه بعد از فصل تاکنون 0.316 گل زده است. برای شکست دادن Braves ، داجرها برای تولید به بلینجر احتیاج دارند. – شوئنفلد


آمار امروز

با پیروزی ALCS در بازی 1 ، در این فصل ری ها در مسابقات تک نفره به 16-5 رسیده اند. همانطور که شب گذشته بردفورد دولیتل اشاره کرد ، این برای نرخ پیروزی 0.762 (با احتساب بازی های بعد از فصل) خوب است ، و طبق ESPN Stats & Information Research ، این بهترین درصد برد در هر دوره است. شروع کنید توسط هر تیمی در طول فصل.

بیشتر بخوان:  پنج نتیجه در نتیجه باخت 6 بازی کلیپرز به ناگتس

درباره شب گذشته …

بازی

0:33

مایک زونینو تک آهنگ RBI را پاره کرد تا در بازی پنجم ری ها را با نتیجه 2-1 جلو بیندازد.

سبک بدون شکسته نشدن ری ها پیروزی سخت دیگری را به دست آورد پس از اینکه بلیک اسنل از برخی از ازدحام ها صرف نظر کرد تا هوستون را فقط در یک دور در پنج دور حفظ کند ، و بازی با فرار از ازدحام پایگاه ها در هشتم از این تلاش تقلید کرد (بیشتر در مورد بنابراین در زیر). اضافه کردن به دیگر با مدیریت قهرمان پس از فصل Randy Aruzarina ، یکی دیگر از آهنگهای غیر منتظره مایک زونینو – با میانگین موفقیت دقیق 0.200 ، مراقب ماریو مندوزا باشید – و رایس یک پیروزی 2-1 کسب کرد.


یکی دیگر از رسانه های اجتماعی امروز

قوانین بارگیری شده ، از هشتم یک بر یک پیش است؟ پکن دیگو کاستیلو ، که برای نجات روز فقط به یک پرتاب احتیاج داشت …


بهترین لحظه در مرحله پلی آف MLB تاکنون

صحنه برای لحظه ای دیگر برای فرناندو تیتس جونیور تنظیم شد ، اما کودی بلینگر آن را ربود. سرقت از خانه بلینجر ، انتخاب چراغ راهنمایی تاتس در هفتمین بازی بازی 2 NLDS ، پدرس را دور نگه داشت – به سختی – و جایگزین او در داستانهای داجرز شد ، به خصوص اگر لس آنجلس همه آنها را برنده شود.


بهترین بازیکن در مقدماتی MLB

ژنگراوت هجومی آستروس در حالت آماده باش بود و کاپیتان گروه کارلوس کورئا است که در استراحت فصلی سریال مقابل A’s با سه بار هومر را شکست داد. در شش بازی ، این اعداد سرسام آور بودند: 10 برای 20 ، چهار بازی خانگی ، 12 RBI ، 1.715 OPS. 12 RBI Correa در شش بازی اول تیم بعد از فصل در رده دوم قرار دارد و 11 RBIs او در برابر اوکلند با یک مکث کوتاه بیشترین تساوی را در هر سری از تاریخ های پس از فصل به دست آورد (مطابقت با بوستون نامار گارسیاپارا ، 1998 LDS vs. کلیولند).

بیشتر بخوان:  آتش سوزی و آزمایش ویروس کرونا ، بازگشت احتمالی کنفرانس Pac-12 به بازی فوتبال را پیچیده می کند
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2yns8es
is.gd/JqPcJb
shrtco.de/t62BI
clck.ru/RM9GN
u.nu/fex9f
ulvis.net/JFEK

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

3 برنده و 3 بازنده از هفته 5 در NFL

د اکتبر 12 , 2020
بحث در مورد NFL نمی تواند این هفته آغاز شود بدون اینکه ابتدا در مورد داک پرسکوت صحبت کنیم. مصدومیت هافبک گاوچران ها به راحتی بزرگترین فاجعه در زمینه فصل 2020 تاکنون است – و این واقعیت که او در این فصل تحت عنوان حق امتیاز بازی می کند ، […]