NBA اطلاع می دهد که تیم ها فصل 21-2020 قبل از روز کریسمس ، پیش نویس NBA 2020 که در تاریخ 18 نوامبر برگزار می شود ، بر اساس هر گزارش آغاز نمی شود


USATSI

آزمایش NBA در داخل حباب اورلاندو عمدتا بدون هیچ مشکلی انجام شده است. این لیگ ماه ها بدون آزمون مثبت COVID-19 پیش رفته است و ما به مراحل آخر فصل پس از آن رسیده ایم و هیچ مانعی فوری بین تیم های باقی مانده وجود ندارد و فصل را به پایان نمی رساند. اکنون ، لیگ باید بفهمد که چه اتفاقی برای فصل آینده می افتد.

جدول زمانی مشخص می شود زیرا NBA به شورای حکام اطلاع داده است که فصل 21-2020 زودتر از 25 دسامبر آغاز نخواهد شد ، به گفته شمس چارانیا. این تغییرات نگرانی های قبلی درباره برنامه فشرده خارج از فصل را بازتاب می دهد. بازیکنانی که در حباب خود به دنبال فصل بعد هستند ، برای بازیابی برای فصل آینده به زمان بیشتری احتیاج دارند ، در حالی که لیگ پس از همه گیری ویروس کرونا به زمان بیشتری برای ارزیابی وضعیت مالی خود برای فصل های آینده نیاز دارد.

بیشتر بخوان:  Dodgers با یک ترکیب NLCS 5 vs Braves آشنا آشنا می شوند

در مورد پیش نویس NBA و آژانس رایگان ، لیگ ابتدا تاریخ خود را برای اواسط ماه اکتبر تعیین کرده بود. با این وجود هرچه بیشتر وارد حباب می شویم ، بعید به نظر می رسد آن تاریخ ها. اکنون برخی از آنها رسماً به عقب برگشته اند. NBA و NBPA توافق کرده اند که پیش نویس NBA 2020 (برنامه ریزی شده برای 16 اکتبر) و آژانس رایگان (18 اکتبر) را عقب بکشند ، طبق گفته The Athletic’s Shams Charania.

لیگ اکنون 18 نوامبر را به عنوان تاریخ اصلاح شده برای پیش نویس تایید کرده است ، مطابق گفته Adrian Wojnarowski از ESPN. دلیل عمده اینکه تیم ها می خواستند تاریخ پیش نویس را به تأخیر بیندازند این است که به لیگ و اتحادیه بازیکنان اجازه می دهد زمان بیشتری برای مذاکره در مورد رقم جدید حقوق برای فصل آینده داشته باشند. این اعداد باید در محل خود باشند تا تیم ها بتوانند معاملات روز و حوالی روز را انجام دهند.

بیشتر بخوان:  مربی شارژرها Phil McGujan به طور موقت تیم را ترک کرده است

به تأخیر انداختن شروع فصل آینده ، لیگ و انجمن بازیکنان را مجبور می کند تا جنبه مالی آینده NBA را دریابند و همچنین به بازیکنان فرصت بیشتری می دهد تا قبل از یک فصل دیگر استراحت کنند. با این حال ، در مقطعی خاص ، لیگ دیگر نمی تواند صبر کند و مجبور خواهد بود صرف نظر از وضعیت بیماری همه گیر ویروس کرونا درباره آنچه که قصد انجام آن را دارد تصمیم بگیرد. آنها نمی توانند فصل 21-2020 را برای همیشه به تأخیر بیندازند. اما فعلاً عاقلانه است که مدتی خودشان را بخرند.

بیشتر بخوان:  نائومی اوزاکا در سه ست مقابل آزارنکا عنوان قهرمانی یو اس اوپن را از آن خود کرد
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2689tg2
is.gd/4J7JHH
shrtco.de/mrlIv
clck.ru/QsQEc
u.nu/6vu9v
ulvis.net/v7R

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ناگتس پس از پرشور کلیپرز در بازی 7 ، برای احترام به "بازگشت" احترام می گذارد تا بازگشت تاریخی پس از فصل را کامل کند

چ سپتامبر 16 , 2020
روز سه شنبه 49 سالگی تولد مایک مالون ، مربی دنور ناگتس بود و قبل از بازی 7 برابر LA Clippers ، مرکز نیکولا جوکیچ به مربی خود گفت که هدیه عالی را در ذهن دارد. وی قبل از بازی به مالون گفت: “مربی ، من قصد دارم هدیه ای […]