NBA برای شروع فصل آینده 18 ژانویه را هدف قرار داده است و برای هر گزارش هشت هفته قبل اخطار می دهد.


لس آنجلس لیکرز قهرمان NBA است ، اوایل هفته جاری میامی هیت را شکست داد و هفدهمین عنوان خود را در تاریخ این امتیاز کسب کرد. پیروزی آنها به طور رسمی کتاب ها را در فصل 2019-20 ، که بیش از یک سال پیش آغاز شده بود ، مهر و موم کرد و به راحتی بی نظیرترین و به یادماندنی ترین کتاب ها بود.

با تمام آزمایش حباب ، لیگ می تواند نفس راحتی بکشد زیرا آنها موفق شدند با موفقیت به این مرحله قابل توجه لجستیکی برسند و بدون هیچ مورد مثبت COVID-19 به عنوان قهرمانی قهرمان شوند. متأسفانه ، زمان بسیار کمی برای جشن گرفتن وجود دارد ، زیرا آنها هنوز هم انواع موانع را در اختیار دارند تا بتوانند در مورد فصل آینده چه کاری انجام دهند.

بیشتر بخوان:  مشکلات داجر بولز همچنان در بازی NCLS 1 به Braves باخت

تاریخ شروع هدف اصلی اول دسامبر به هیچ وجه اتفاق نیفتاد و آدام سیلور اخیراً گفت که لیگ در اوایل سال 2021 به دنبال شروع فصل بعدی است که به طور رسمی رقابت های 2020-2021 خواهد بود ، اگرچه این اتفاق منحصرا در سال 2021 خواهد بود. 18 ژانویه – طبق گفته جان هولینگر از ورزشکار ، روز مارتین لوتر کینگ جونیور – اکنون هدف جدید است.

هنگامی که سیلور گفت که لیگ در ماه ژانویه در حال بررسی است ، MLK Day همیشه یک انتخاب منطقی به نظر می رسید. طی چند سال گذشته این یک تاریخ به طور فزاینده ای مهم در تقویم NBA شده است و راهی آسان برای لیگ می کند تا شب افتتاحیه خود را به یک واقعه واقعی تبدیل کند. درمورد اینکه چه زمانی مطمئناً بدانیم ، هولینگر اظهار داشت که لیگ قصد دارد هشت هفته قبل از شروع فصل یعنی 23 نوامبر به تیم ها فرصت دهد.

بیشتر بخوان:  پیش بینی های انتخابی NFL 2020: NFC West تاریخ ساز می شود ، Raiders فراتر از فصل و یک دامنه کامل از 14 تیم نفوذ می کنند

با تعیین تاریخ شروع ، لیگ باید به چالش برانگیزترین امکان طراحی برنامه برسد. هنوز مشخص نیست که آیا وضعیت COVID-19 به اندازه کافی تحت کنترل خواهد بود تا هواداران بتوانند در کل فصل یا بخشی از آن در میادین حضور داشته باشند یا خیر ، که این امر بر روند تصمیم گیری لیگ در آن جبهه تأثیر خواهد گذاشت. سایر موارد لجستیکی که آنها باید در نظر بگیرند این است که آیا محدودیت های سفر از نظر رفت و آمد به کانادا و بازی های المپیک به تورنتو رپتورز اعمال می شود یا خیر. سیلور در اوایل این ماه گفت که بعید است لیگ برای بازیهای توکیو متوقف شود ، اما آنها هنوز هم باید هنگام برنامه ریزی برای فصل آینده این رویداد را در نظر بگیرند.

بیشتر بخوان:  NWSL Fall Fall Series: Portland Thorns thrash سلطنت پشت Kristen Sinclair Hattrick ، ​​Rocky Rodriguez Ball

علاوه بر این ، هولینگر خاطرنشان کرد که لیگ در حال بررسی امکان پخش یک سری چند نفره ، مشابه بیس بال است ، تا مسافرت را کاهش دهد و سرعت آن را در طول فصل افزایش دهد. از آنجا که تیم ها هر فصل فقط چند بار با یکدیگر بازی می کنند ، این چیزی نیست که لیگ قبلاً انجام داده باشد ، اما اوقات بد به نوآوری نیاز دارد. به علاوه ، ما در حباب دیده ایم که چگونه سفر کمتری می تواند گیم پلی را بهبود بخشد ، بنابراین ممکن است مزایای دیگری علاوه بر مزایای سازمانی داشته باشد.

بیشتر بخوان:  لیکرز خیلی به هم نزدیک بود اما جرمی گرانت به ناگتس کمک کرد تا نتیجه را بدست آورد

سرانجام ، لیگ هنوز باید کارهای زیادی را طی چند ماه آینده انجام دهد ، اما به نظر می رسد طرح جامعی در این زمینه ایجاد شده است. پیش نویس NBA 2020 قرار است در تاریخ 18 نوامبر برگزار شود و یک آژانس رایگان در چند هفته آینده دنبال کند. سپس ، قبل از اینکه این موضوع را بدانیم ، تیم ها با هم برای اردوی آماده سازی برمی گردند و ما یک فصل جدید را شروع می کنیم.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y29meo4t
is.gd/mZQIWe
shrtco.de/nNhHx
clck.ru/RNrdV
u.nu/j-7ie
ulvis.net/swh4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

USC کارهایی برای انجام گروه مناسب در مقابل دارد

چ اکتبر 14 , 2020
مداخله در سمت چپ وی برای این پروژه اعلام شد. هندلر در سمت راست خود فارغ التحصیل شد. دروازه بان چپ کنار او ، پس از اندکی فکر در مورد عزیمت به NFL ، به سمت چپ حرکت کرده است ، در حالی که دروازه بان سمت راست او احتمالاً […]