NBA پلی آف – کلیپرز مانند موارد دلخواه عنوان بازی نمی کند


Doc Rivers نمی تواند به عنوان ششمین مرد سال ششم NBA بازی کند.

هنگامی که سعی در درک این مسئله داشت که LA Clippers با برتری دو برابری در نیمه دوم برای دومین بازی متوالی در برد 6: – اینجا به عنوان مکان خوبی برای شروع است.

سرمربی کلیپرز روز یکشنبه بی سر و صدا از JaMychal Green به عنوان اولین مرد بزرگ خود خارج از نیمکت استفاده کرد. و این یک تصمیم محتاطانه بود زیرا مونترزل هارل که پذیرش عاطفی او از افتخار مرد ششم کم رنگ شده است ، در این مجموعه به وضوح بی تأثیر بوده است.

ناگتس در بازی 5 از 16 به پایین و در بازی 6 با کاهش 19 متحد شده است تا بازی 7 را در روز سه شنبه (9 بعد از ظهر ET در ESPN) مجبور کند. نیکولا جوکیچ ، که 34 امتیاز کسب کرد (بیشترین امتیاز خود را در این فصل پس از آن) ، بازیکن All-NBA است که مانند یک بازیکن عمل می کند. تحمل او سخت است و با هدف بازی کرده است.

در دو بازی گذشته ، زمانی که جوکیچ و هارل در نیمه دوم با هم در زمین بازی بودند ، کلیپرز با 30 امتیاز مغلوب شد. اگر می خواهید بدانید که چرا کلیپرز این امتیازات بزرگ را ایجاد کرده است ، این در قلب آن است.

بیشتر بخوان:  فوتبال فانتزی را به صورت رایگان بازی کنید

طبق تحقیقات ESPN Stats & Information ، جوکیچ در حالی 64 درصد فیلمبرداری می کند که هارل مدافع اصلی سریال در برابر او باشد. هنگامی که مبتدی Ivica Zubac از جوکیچ استفاده می کند ، 49٪ کاهش می یابد. اگر هر کس دیگری باشد ، که در دفاع سوئیچینگ اتفاق می افتد ، 54٪ است.

ریورز درباره داده های ترکیب گفت: “من 1000 مربی دارم. ما 5 پسر تحلیلی داریم. فکر نمی کنم چیزی باشد که ما نبینیم.” “گاهی اوقات بازی را تماشا می کنید و سپس آن را اضافه می کنید [plus/minus]. فقط قبل از ساخت آن را تماشا کنید [a] نقد “

برای ریورز خوب است که آنطور که باید از هارل دفاع کند. و ببینید ، هارل برنده بهترین بازیکن دفاعی سال نشد. انتظار نمی رود جلوی جوکیچ را بگیرد. هیچ کس نمی تواند. با این حال ، هارل با توپ نیز بدبخت شده است.

او افتخار ششم مرد را به دست آورد زیرا در این فصل تقریباً 19 امتیاز در هر بازی به طور متوسط ​​داشت. در این مجموعه ، او میانگین فقط 10.3 بوده است.

بیشتر بخوان:  Dodgers خراشیده Clayton Kershaw به دلیل گرفتگی کمر ، Tony Gunsolin NLCS 2 vs Braves را شروع می کند

لو ویلیامز ، برنده سه بار ششمین مرد سال را اضافه کنید ، دیگر دنده اصلی نیمکت نشین تیم که اغلب میانگین هشت امتیاز کمتر در این سری دارد ، و شما می توانید به هم بخواهید که چرا کلیپرز نیست در حال حاضر مانند مواد قهرمانی به نظر می رسد.

ثانیا ، برای همه چیزهایی که ریورز به عنوان مربی به دنبال او بوده است ، او نتوانسته است دکمه های سمت راست را فشار دهد.

در کوارتر سوم ، حتی قبل از اینکه تیم کلیپرز برتری خود را از دست بدهد ، ریورز در حال صحبت با دستیار مربیان خود در مورد چراغ قرمز روی داشبورد بود. او دید که روح رو به زوال است. او در وقت استراحت از تیمش التماس کرد تا سرعت حمله را افزایش دهد. او نیمکت لندری شمت را به نفع رجی جکسون در نظر گرفت.

و پس از آن ، او هیچ جوابی نداد.

“من نمی دانم [what the message is] ریورز گفت: “اما من به شما اطلاع می دهم. من تصوری ندارم [about the blown leads]، صادقانه. این باعث می شود که دوباره بازی را تماشا کنم. “

بیشتر بخوان:  "این مثل این است که بچه مورد علاقه خود را انتخاب کنید" - افراد داخلی MLB در مسابقات NL Cy Young

ریورز با سرعت عمل اشاره ای را به زدن نتیجه 3-1 به هیوستون راکتز در سال 2015 منتقل کرد – در آن سری بازی های 19 امتیازی نیز با اختلاف 19 امتیاز پیش بود – گفت این کاملا متفاوت است.

درست است ، متفاوت است. اما ریورس کاملاً نمی خواهد که سومین باخت 3-1 در کارنامه خود داشته باشد ، به خصوص با تیمی که بلافاصله یک قهرمانی را به دست آورد. بر اساس تحقیقات و اطلاعات مربوط به ESPN ، ریورز تنها مربی در تاریخ NBA با چندین بار هدایت سری 3-1 است.

بیشتر بخوان:  به تعویق افتادن فلوریدا و میسوری با تغییر در لیگ با COVID-19 از جمله تغییرات چندین برنامه SEC است

سوم ، اتفاق ناگهانی با ناگتس رخ می دهد. به نظر می رسد آنها راحت تر از این هستند که تحت فشار بازی کنند. در همین حال ، به نظر می رسد که کلیپرز زمانی که منجر به گل شود ، سخت تر می شود.

تشخیص اینکه آیا دلیل خاصی در شخصیت ناگتس وجود دارد یا آنچه که آنها تجربه کرده اند دشوار است – آنها دو ماه پیش فقط با هشت بازیکن سالم به اورلاندو ، فلوریدا گزارش دادند زیرا COVID-19 و آسیب دیدگی به شدت به آنها ضربه می زند – – اما آنها به آن پاسخ می دهند.

آنها در پنج بازی حذفی متوالی پیروز شده اند. حتی با اجازه دادن به حباب خنثی سازی مزیت دادگاه خانگی ، این بازهم بسیار چشمگیر است. و در این تعداد ، راهی است که آنها برای حذف تقلب ادامه می دهند.

یوتا جاز احتمالاً هنوز در تلاش است تا با از دست دادن برتری 15 امتیازی در نیمه دوم بازی 5 در دور اول ، کنار بیاید. ناگتس قبلاً دو ضربه برگشتی به کلیپرها با پشت به دیوار زده است.

جوکیچ ، معمولاً وقتی مجبور به نشان دادن احساسات می شود ، یک مجسمه است ، به نظر می رسد احساساتش را بیشتر بیرون می کشد ، حتی اگر تصور شود که تحت فشار قرار گرفته است.

“ممکن است عجیب یا هر چیز دیگری به نظر برسد ، اما ما اهمیتی نمی دهیم [about having to make the comebacks]، “جوکیچ گفت.” مربی قبل از بازی در جلسه گفت ، “سرگرمی را فراموش نکن.” در سه ماهه سوم و چهارم ما سرگرم می شدیم. “

کلیپرز ، همانطور که ریورز توصیف کرد ، نبود. این در عملکرد آنها نشان می دهد. فقط نگاهی به عکسهای آزاد بیندازید. کلیپرز در نیمه دوم هنوز موفق به ساخت آنها نشده است.

در بازی 5 ، کلیپرز در ضربات غیرقابل رقابت در نیمه اول 12 بر 17 بود و در نیمه دوم 6 بر 15 بود. در روز یکشنبه ، آنها در نیمه اول 9 از 14 ظاهر ظاهر شدند و با 19 افزایش روبرو شدند. در نیمه دوم ، آنها 6 از 14 بودند ، از جمله 1 بر 7 در 3 امتیاز.

بیشتر بخوان:  فوتبال فانتزی باور دارد یا نه: چیس کلیپول کانون توجه JuJu Smith-Schuster را سرقت می کند؟

چرا تیم اینگونه با تیراندازی حذفی روبرو نشده است؟

پل جورج ، ستاره کلیپرز گفت: “ما هنوز در صندلی راننده هستیم. این حالت وحشت نیست. ما یک بازی 7 داریم.” “من شانسم را با گروه خود دوست دارم.”

به اندازه کافی منصفانه در اینجا برخی از موقعیت های برجسته وجود دارد که می تواند خود را اصلاح کند. دوباره ، این دقیقاً یک نمونه کوچک از دنور نیست. پرونده ناگتس برای داشتن تیم بهتر جذاب تر است.

مربی مایک مالون گفت: “برای ما خنده دار است که این روایت این است:” اوه ، ناگتس یک تیم زیبا است ، چه داستان خوبی است “. “ما سال گذشته در غرب دوم بودیم. … بیشتر سال جاری ما نفر دوم شماره غرب بودیم تا اینکه پس از شکستن تمام ستاره ها ، قدرت خود را از دست دادیم.

“من فکر می کنم این به یک باور و اعتماد به نفس فوق العاده در مورد اینکه چه کسی هستیم ، درباره چه چیزی هستیم و می خواهیم به نتیجه برسیم بر می گردد.”


منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دیلن آلکوت به سختی از سومین تاج تنیس با ویلچر اوپن باز می ماند | تنیس آزاد ایالات متحده 2020

د سپتامبر 14 , 2020
دیلن آلکوت پس از سقوط استرالیایی در فینال انفرادی مقابل سام شرودر در آخرین روز بازی در فلاشینگ میدوز ، نتوانست عنوان چهار گانه ای را که قبلاً در مسابقات US Open امسال کسب کرده بود ، اضافه کند. این استرالیایی به دنبال کسب سومین تاج تک نفره خود در […]