NFL به دلیل ویروس کرونا ویروس بازی های بزرگی را خارج از برنامه انجام می دهد


NFL به دلیل شیوع ویروس کرونا با تنسی تیتان ها و میهن پرستان نیوانگلند ، برنامه منظم فصل را مطابقت داده است.

9 تیم تحت تأثیر قرار گرفته اند که برخی از آنها طی چند هفته تا 22 نوامبر برگزار می شود: نیو انگلیس ، تنسی ، دنور ، بوفالو ، کانزاس سیتی ، میامی ، شارژرهای لس آنجلس ، جت های نیویورک و جکسونویل.

برای پوشش بیشتر ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

بازی دنور در نیوانگلند که در ابتدا قرار بود روز یکشنبه برگزار شود و سپس با آزمایش مثبت تر COVID-19 به میهن دوشنبه شب منتقل شد ، اکنون بعد از ظهر یکشنبه هفته آینده برگزار می شود.

بازی کانزاس سیتی در بوفالو که قرار بود پنجشنبه شب برگزار شود به دوشنبه 19 اکتبر موکول شده است.

بیشتر بخوان:  جوکوویچ ، پس از مسابقات آزاد ایالات متحده ، می گوید که او در قسمت ذهنی تنیس کار می کند

بازی سه شنبه شب با بیلز در تیتان ها ، که قرار بود روز یکشنبه برگزار شود ، علی رغم نتیجه مثبت دیگر تست در تنسی ، طبق برنامه باقی مانده است.

سایر تغییرات:

هواپیماها از هفته ششم به هفته یازدهم به صورت شارژر حرکت می کنند.

جاگوارها در Chargers از هفته هشت به هفت منتقل می شوند.

شارژرهای Broncos از هفته 11 به هفته 8 منتقل می شوند.

شارژرهای دلفین ها از هفته هفت به هفته ده منتقل می شوند.

دلفین ها از هفته ششم تا هفته یازدهم در Broncos حرکت می کنند.

تغییرات در هفته های خداحافظی را نشان می دهد دنور به این هفته از هفته هشت منتقل شد. نیوانگلند از هفته آینده تا این هفته ؛ شارژرها از هفته 10 تا هفته آینده ؛ دلفین ها از هفته دهم تا هفته بعد ؛ جکسونویل از هفته هفت تا هفته هشت ؛ و هواپیماها از هفته 11 تا هفته 10.

بیشتر بخوان:  راب Gronkowski موفق به ارائه در اولین Buccaneers

هیچ آزمایش مثبت دیگری برای COVID-19 در روز یکشنبه وجود نداشت.

NFL بعد از اینکه استفون گیلمور به عنوان بهترین بازیکن NFL انتخاب شد ، بازی نیوانگلند را برای دومین هفته متوالی برنامه ریزی کرد. به گفته شخصی که با آسوشیتدپرس خواست نامش فاش نشود ، این آخرین نتیجه مثبت شیوع آن 4 است ، زیرا هیچ یک از دو تیم آخرین نتایج را اعلام نکرده اند.

مربی برونکو ، ویک فانجیو ، در یک تماس فراموش نشدنی در مورد یک رویداد فراموش نشدنی در مورد شیوع لیگ اظهار داشت که آنچه در مورد تایتان ها و میهن پرستان اتفاق می افتد می تواند برای هر کسی اتفاق بیفتد.

بیشتر بخوان:  Thiem یا Zverev به عنوان یک قهرمان گرند اسلم یو اس اوپ را ترک می کند

وی گفت: “اما پیام من به آنها و به هرکسی این است که ما از این موضوع ناراحت هستیم” ، اما خیلی راحت می توان او را به جایی که آزمایشات مثبت داشتیم و میهن پرستان از او ناراحت بودند ، تبدیل کرد. بنابراین ، خوشحالم که آزمایشات مثبت در ساختمان ما نبود.

“من توهم ندارم که در یک زمان ممکن است یک یا دو تست مثبت داشته باشیم و باعث شویم بازی در جاده حرکت کند. بنابراین ، همه ما در این لیگ ، کل لیگ هستیم.

بیشتر بخوان:  Nuggets Surprise Clippers در بازی 7

“به طرزی عجیب و غریب ، من از دیدن برخی از این اتفاقات به نوعی خوشحالم ، زیرا شما می بینید که شاکیان چه کسانی هستند …

تایتان ها آخرین بار در تاریخ 27 سپتامبر به دلیل شیوع آن که اکنون به 24 رسیده است بازی کردند. آنها قبلاً یک بازی را برای پیتزبورگ انجام داده بودند ، سپس برای 25 اکتبر برنامه ریزی شد. آنها بیانیه ای ارسال کردند و گفتند که آنها از مثبت بودن آزمایش یکی از کارمندان مطلع شده اند.

جابرا گفت: “ما به طور موقت تاسیسات خود را تعطیل كرده و در مورد مراحل بعدی با لیگ در تماس هستیم.”

بیشتر بخوان:  Astros Battle Back برای اجرای بازی 7 برابر اشعه

خرس ها نیز با یک مشکل روبرو شدند ، بازیکن شنبه ، Badara Traore بازیکن خط مقدم را از تیم آموزشی خود به لیست / ذخیره COVID-19 منتقل کرد.

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

رایان تانهیل ، هافبک تیتان ها روز شنبه به عدم اطمینان در مورد اوضاع پرداخت.

وی گفت: “مطمئناً غلتکی بود.” “مطمئناً ، این واقعیت که ما مردانی بدون علائم مثبت داشتیم و مردانی با علائم کامل داشتیم و آنها طی چند روز آزمایشات منفی پشت سر هم انجام دادند ، واقعاً تعجب آور بود. فقط این واقعیت که ما واقعاً نمی دانیم.

بیشتر بخوان:  جو بورو تازه کار QBengals QB اولین مسابقه NFL در برابر شارژرها را به دست آورد

بنابراین ، باید با همه طوری رفتار کنیم که گویی ویروس دارند. متأسفانه ، ممکن است ایمان خود به رژیم آزمایش را فقط از طریق آنچه طی یک هفته و نیم گذشته تجربه کرده ایم ، از دست داده باشیم. اما ما گفتیم که از همان ابتدا آزمایش مانع از شیوع ویروس نمی شود ، بلکه روشی است که در آن ما با تمام پروتکل ها خود را درمان می کنیم و خارج از ساختمان نیز با خود سر و کار داریم. “


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2hf9m43
is.gd/AdBfCZ
shrtco.de/7RGum
clck.ru/RLYj3
u.nu/hnshg
ulvis.net/aNAu

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

4 تلفن برتر که می توانید با 300 دلار یا کمتر تهیه کنید: Galaxy A50 ، Moto G Power و موارد دیگر

ی اکتبر 11 , 2020
اگر بودجه محدودی دارید اما به تلفن جدیدی نیاز دارید ، چندین گزینه قدرتمند وجود دارد که 300 دلار یا ارزان تر هستند. اکثر دستگاه های مورد علاقه ما از موتورولا هستند ، که جای تعجب نیست با توجه به اینکه این شرکت سالهاست تلفن های ارزان قیمت با ویژگی […]