NFL در روزهای بازی COVID-19 را آزمایش می کند و هیچ برنامه حبابی ندارد


NFL قصد ندارد به حباب خود بپردازد زیرا چندین گام جدید برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در حال برداشت.

لیگ از این هفته تست PCR برای COVID-19 را در روزهای بازی آغاز می کند و استفاده از ماسک در این دستورالعمل اکنون الزامی است و فقط تماس گیرندگان با استفاده از محافظ صورت به جای ماسک یا گتر در حاشیه مجاز به بازی هستند.

برای پوشش بیشتر ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

راجر گودل ، کمیسر NFL ، روز سه شنبه پس از جلسات مجازی با صاحبان تیم گفت: “ما نمی توانیم راضی باشیم ، نه بازیکنان ، نه مربیان و نه بقیه اعضای تیم خود.” نود درصد در این محیط به اندازه کافی خوب نیست. ما باید فوق العاده کوشا و منظم باشیم. “

بیشتر بخوان:  دیانا توراسی هنوز هم با نام مستعار 'White Mamba' خود زندگی می کند

پروتکل های به روز شده دوشنبه شب به تیم ها ارسال شده است که هر کسی که به عنوان “تماس با خطر” تماس نزدیک شناخته شده است ، لازم است حداقل به مدت پنج روز اجازه بازگشت به مرکز تیم را نداشته باشد.

گودل با اشاره به افزایش تعداد جوامع گفت: “ما انتظار ظهور موارد مثبت ویروس کرونا را داشتیم تا زمانی که این بیماری همه گیر در جامعه ما شیوع داشته باشد.” وی افزود: پروتکل های ما برای شناسایی ویروس از طریق آزمایش و جداسازی و سپس جلوگیری از شیوع آن در محیط تیم ما طراحی شده اند و متخصصان پزشکی ما این واقعیت را تشویق می کنند که به استثنای چند مورد ، شاهد انتقال ویروس نبوده ایم.

بیشتر بخوان:  بیل بلیشیک از میهن پرستان پیش از مسابقه یکشنبه شب از راسل ویلسون تعریف می کند: "این پسر بازیکن فوق العاده ای است"

گودل چند ساعت قبل از اینکه قرار باشد میزبان تنسی تیتان بوفالو در اولین بازی خود از زمان شیوع تعطیلی امکانات تیم باشد و آنها را مجبور به تنظیم مجدد برنامه خود کند ، صحبت کرد.

تیتان ها هشت نفر داشتند که در 29 سپتامبر آزمایش مثبت داشتند و تعداد کل آنها 24 بازیکن و نفر بود. به نظر نمی رسد که لیگ بعد از بررسی عملکرد تیم ، Titans را به دلیل نقض پروتکل مجازات کند.

گودل گفت: “ما واقعاً در حال همکاری نزدیک با یکدیگر هستیم ، باشگاه ها و بازیکنان را شناسایی می کنیم و در گفتگوی آزاد با آنها صحبت می کنیم. “این موضوع نظم و انضباط نیست. این اطمینان حاصل می کند که مردم ما را ایمن نگه می داریم. تمام تمرکز امروز ما این بود.”

بیشتر بخوان:  او از فتوشاپ استفاده نمی کند ، اما این آرایشگر هنوز باعث می شود که مشتری هایش جوان تر به نظر برسند - ViralNova

گودل گفت که لیگ انعطاف پذیری را حفظ می کند تا فصل را با Super Bowl به پایان برساند. با این حال ، به نظر نمی رسد که یکی از آن گزینه ها انتقال پلی آف به حبابی باشد مانند روشی که لیگ برتر بیس بال انجام داد. NBA و لیگ هاکی ملی به طور منظم و بعد از فصل حباب به پایان رسید.

تروی وینسنت ، معاون اجرایی عملیات فوتبال NFL ، گفت که لیگ “همانطور که هست” در حال اجراست و به دکتر آلن ثالث ، مدیر ارشد پزشکی لیگ موکول شده است.

بیشتر بخوان:  دنیای جدید و عجیب NFL ارین اندروز مملو از بمب های F تام بردی است

فروش گفت که همه گزینه ها روی میز است اما هشدار داد که چندین خطر برای رفتن به یک حباب وجود دارد. وی خاطرنشان کرد که افراد دیگری مانند کارکنان خدمات هنوز مجبور به ورود و خروج از حباب نیستند. وی تأکید کرد که در صورت ابتلا به این عفونت ، ممکن است سریعتر گسترش یابد. وی با تأکید بر عنصر انسانی گفت: انزوا می تواند باعث “خسارات عاطفی و رفتاری” شود که “به ویژه در روزهای تعطیل” به یک “نقطه بزرگ تنش” تبدیل می شود.

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

بیشتر بخوان:  ترامپ و بایدن سیاست خود را از خاموش کردن فوتبال دانشگاه انجام می دهند

سلس گفت: “بنابراین به همین دلیل ، در حال حاضر ، امروز احساس نمی کنیم که این ایمن ترین مسیر برای ماست.” “ما دائماً گفته ایم كه تمام این تصمیمات را در طول مسیر ارزیابی مجدد خواهیم كرد و آنچه را كه تصور می كنیم ایمن ترین تصمیم است ، اتخاذ خواهیم كرد و همه گزینه ها روی میز باقی خواهند ماند. اما این تفكر ما از امروز درباره آن است.”

در جلسه دو ساعته خود با مالکان ، انجمن همچنین در مورد تنوع مداوم ، برابری ، ابتکارات مربوط به شمول ، عدالت اجتماعی و مسئولیت اجتماعی بحث کرد.

بیشتر بخوان:  جتس گیز می گوید بهتر است از بیل جدا شویم


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yyv79uqw
is.gd/3pogBv
shrtco.de/WqzTN
clck.ru/RNttp
u.nu/bey9a
ulvis.net/yW3a

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Prime Day 2020: بهترین معاملات نگهداری اتومبیل و ابزار گاراژ

چ اکتبر 14 , 2020
این داستان بخشی از است روز نخست آمازون، راهنمای CNET در مورد هر آنچه باید بدانید و چگونگی اطمینان از دستیابی به بهترین معامله. آمریکایی ها چه چیزی بیش از خرید وسایل را دوست دارند؟ درست است ، غذاهای سرخ شده … منظورم صرفه جویی در هزینه هنگام خرید چیزهایی […]