NFL هفته 1: امتیازات زنده ، ردیاب و به روز رسانی ها


فوتبال طرفدار؟ برای سال 2020 عجیب به نظر می رسد.

تماشای فوتبال در روز یکشنبه عجیب خواهد بود ، در سالی که هرگونه عادی ورزش در میان مصائب بی شماری در خارج از زمین اتفاق می افتد. ناهماهنگی در حال حاضر فوتبال بازی پنجشنبه شب با هیجان از سرگرفتن مراسم NFL در کانزاس سیتی ، جایی که پاتریک ماهومس و رئیسان به دلیل همبستگی با تگزاسی های هوستون ، توسط جمعیت کم ظرفیت ، هو شد ، نمایان شد. قبل از بازی و سپس تشویق کردن به دلیل گرفتگی آنها در طول آن.

اما پس از آن ، پویایی در زمین نیز تغییر کرده است ، زیرا تام بردی مرغ برفی شد و لیگ پیش فصل را کشت اما دو مکان اضافی برای پلی آف برای فصل 2020 اضافه کرد. هفته 1 به ندرت در مورد چگونگی پایان فصل شفافیت ایجاد می کند ، اما این واقعیت که تیم ها حتی در زمان شیوع ویروس کرونا نیز بازی می کنند ، خود تعجب آور است.

بیشتر بخوان:  نائومی اوزاکا از مسابقات آزاد فرانسه بیرون کشید

در اینجا چیز دیگری است که باید در اولین یکشنبه فصل مراقب باشید:

ظاهر تام بردی با لباس فرم Bucs چگونه خواهد بود؟

دزد دریایی در مقدسین، 4:25 بعد از ظهر ، روباه

تام بردی و درو بریز دو بازیکن باسابقه در لیگ ملی فوتبال هستند که دیدار روز یکشنبه را به عنوان اولین دیدار در تاریخ لیگ بین دو بازیکن خط حمله 40 سال به بالا رقم زده است. و در حالی که بردی مطمئناً از هدایت قویترین خدمه پذیرش که طی سالهای گذشته داشته خوشحال خواهد شد – مایک ایوانز و کریس گادوین هر دو گیرنده های 1000 یاردی فصل گذشته بودند و هر دو دارای قد بیش از 6 فوت هستند – ممکن است خلیج تامپا هنوز بسیاری از مسیرهای پرواز را آزاد نکند ، با توجه به عدم وجود یک پیش فصل برای کار در زمان و ارتباطات. البته ، با وجود لئونارد فورنت ، بازیکن تازه بدست آمده که در بیش از 1000 یارد در دو فصل از سه فصل اول خود عجله کرد ، حمله Bucs زمینی هنوز هم ممکن است شکوفا شود.

بیشتر بخوان:  NFL Week 1: خلاصه و نکات برجسته از بازیهای یکشنبه

به نظر نمی رسد که این رویکرد احتمالی از نظر نیواورلئان باشد ، علی رغم اینکه مقدسین در روز شنبه با آلوین کامارا به یک تمدید پنج ساله به ارزش 77.1 میلیون دلار با 15 میلیون دلار پاداش پرداختند. پیش از مسابقه ، بریز اعتراف دیگری مبنی بر اینکه این فصل ممکن است آخرین فصل باشد ، به صدا درآورد. بریز گفت: “من وقت قرض گرفته ام.” “من چیزی برای از دست دادن ندارم. بنابراین من آن را شل می کنم و می گذارم تراشه ها در جایی که ممکن است سقوط کنند. “

بیشتر بخوان:  Browns 'Baker Mayfield تصمیم در مورد زانو زدن سرود را معکوس می کند: ژست "فقط باعث ایجاد تفرقه بیشتر" می شود

چه کسی زانو خواهد زد و چه کسی نه؟

دلفین های میامی فصل را با یک سالو قدرتمند آغاز کردند و در یک ویدئو شعری را خواندند که تصمیم آنها برای ماندن در تونل را هنگام پخش هر دو سرود ملی و “بلند کردن هر صدا و آواز خواندن” ، آهنگ معروف به ملی پوش سیاه ، توضیح می دهد. سرود ، که قبل از هر بازی هفته 1 پخش خواهد شد.

بازیکنان گفتند: “ما به رژه تبلیغاتی دیگری احتیاج نداریم ، بنابراین تا زمانی که زمان بازی نرسد فقط در داخل می مانیم.”

این ویدئو این س offال را مطرح کرد که آیا بازیکنان تیم قبل از شروع مسابقه اعتراض می کنند یا نه ، اما سایر بازیکنان و تیم های مختلف لیگ در مورد تصمیماتشان بیشتر مورد بررسی قرار می گیرند. نظر درو بریز در ژوئن این بود که “هرگز با کسانی که در حین” The Star-Spangled Banner “زانو می زنند موافقت نمی کند ، رختکن نیو اورلئان را شکسته و انتقادات عمومی را از هم تیمی هایی که به عنوان رهبری او متهم شده اند ، جلب می کند. پس از این واکنش ، بریز موضع خود را نشان داد و حتی در پاسخ به پند و اندرز رئیس جمهور ترامپ در مورد زانو زدن ، در توییتر خود پاسخی داد. بریز نوشت: “ما دیگر نمی توانیم از پرچم برای دور کردن مردم یا انحراف آنها از مسائل واقعی که جوامع سیاه پوستان با آنها روبرو هستند استفاده کنیم.”

بیشتر بخوان:  شان مک وی رامز می گوید پس از عدم استفاده از ماسک در بازی کابوی ها "کار بهتری" انجام خواهد داد. NFL درباره پروتکل ها یادداشت می فرستد

در یک چرخش کمتر مشهود ، بیکر میفیلد در ژوئن گفت که “کاملا” در هنگام پخش سرود ملی در این فصل به زانو دربیایید با هم تیمی ها ، و او از طرف صاحبان براون این نعمت را دریافت کرد. اما روز شنبه ، میفیلد گفت بیانیه ارسال شده به گفته وی در شبکه های اجتماعی که “زانو زدن فقط اختلاف نظر یا بحث بیشتری درباره ژست ایجاد می کند” و او در عوض برای هر دو سرود خواهد ایستاد.

بازیکنان تیم های دیگر ، مانند غول پیکرهایی که Saquon Barkley را عقب می کشند ، احتمال بروز سایر اشکال اعتراض ، از جمله بیرون از بازی را رد نمی کنند ، در حالی که دیگران اعتراضات هماهنگ با هم تیمی ها را برنامه ریزی کرده اند.

بیشتر بخوان:  پلیس کالیفرنیا 76 نفر را پس از "خشونت آمیز و مخرب" جشن لیکرز دستگیر کرد

آیا 49ers قادر به بازی هستند؟

کاردینال ها در 49ers، 4:25 بعد از ظهر ، روباه

مسابقات تطبیقی ​​این بازی تمام پویایی و نوید رونمایی از فصل جدید را دارد. مهاجم کاردینالز ، کیلر موری ، با دریافت کننده نخبه ، DeAndre Hopkins ، که تیم در ماه مارس خریداری کرد ، وارد فصل دوم خود می شود. این دو باید اولین بازی خود را در یک بازی انجام دهند که موری ، بازیکن تهاجمی تازه کار سال گذشته را نیز در برابر نیک بوسا ، بازیکن دفاعی تازه کار سال گذشته قرار دهد.

بیشتر بخوان:  آیا میلیاردی های استیون کوهن می تواند مشکلات متس را حل کند؟ نه خیلی سریع.

بازی پوسته قبل از ضربه محکم و ناگهانی سان فرانسیسکو با گیرنده Debo Samuel که از آسیب دیدگی پای چپ و امانوئل سندرز در آژانس آزاد ترک می شود ، برخی از گزینه ها را از دست می دهد. اما معلق در این بازی آتش سوزی های کالیفرنیا هستند که ممکن است به تعویق انداخته شود. شاخص کیفیت هوا در سانتا کلارا ، کالیفرنیا ، جایی که 49ers بازی می کنند ، برای NFL برای انتقال بازی باید 200 را بدست آورد. شنبه 177 بود.

آتش سوزی ها همچنین می توانند روی بازی یکشنبه شب که کابوی های دالاس از رمس های لس آنجلس دیدن می کنند ، تأثیر بگذارند ، هرچند که احتمال آن کمتر است.
منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آیا تلویزیون اپل آینده ای دارد؟

ی سپتامبر 13 , 2020
تلویزیون اپل: شاید محبوب ترین سیستم عامل های اپل مورد بی مهری ترین باشد؟ حتی اگر اپل TV تقریباً به اندازه آیفون وجود داشته است – در واقع قبل از اعلام آیفون توسط استیو جابز به نمایش درآمده بود ، اگرچه بعدا “iTV” نامیده می شد – جعبه تنظیم بالا […]