NFL: کلاید ادواردز-هلیر رئیسان را برای پیروزی بر تگزاس ها حمل می کندروسای کانزاس سیتی همان جا را که متوقف کردند حرکت کردند – اما به روشی دیگر.

مدافع عنوان قهرمانی سوپربول ، که در فصل گذشته در رده بیست و سوم قرار گرفت ، به لطف پاهای درحال چرخش تازه وارد کلاید ادواردز-هلر ، انتخاب دور اول ایالت لوئیزیانا ، یک بازی زمینی را دوباره پیدا کرده است. این به قدرت کانزاس سیتی کمک کرد تا پنجشنبه شب برابر تگزاس های هوستون به پیروزی 34-20 برسد.

مهم نیست که هیچ بازی نمایشگاهی وجود ندارد و فقط 17000 تماشاگر نقابدار و از نظر اجتماعی در استادیوم Arrowhead ، Edwards-Helaire با بدست آوردن 138 یارد در 25 حمل و نقل با 27 حیاط خلوت ، کاملاً در خانه به نظر می رسند.

بیشتر بخوان:  انتخاب آلاباما و جورجیا ، پیش بینی از فرم 23-6: احتمالات ، خط بعدی نیک سبان اخبار COVID-19

پاتریک ماهومس ، بازیکن خط حمله رئیس ، گفت: “این مرد یک ستاره است ، مرد”. “او سخت کار می کند ، دمش را خاموش می کند. دیدگاه او باورنکردنی است. و من فکر کردم که خط حمله کار خوبی انجام داد و به او سوراخ هایی داد تا از آن عبور کند. “

ادواردز-هلر در اولین بازی NFL پس از ساکوون بارکلی از غول های نیویورک به عنوان اولین بازیکن با 100 یارد حیاط و یک مسابقه عجیب و غریب شناخته شد.

این بازی در شرایط خنک و خنک انجام می شد و اندی رید ، مربی تیم Chiefs از یک محافظ صورت شفاف استفاده می کرد که بسیار بخارپوش بود و می توانست از برف پاک کن ها استفاده کند. NBC ترجیح داد از سر و صدای جعلی استفاده نكند ، زیرا جمعیت ناچیز – در میان بیماری همه گیر COVID-19 با 22٪ ظرفیت – به اندازه كافی پر سر و صدا بود.

بیشتر بخوان:  NBA پلی آف - بزرگترین عکس بازی 2 Heat-Celtics

تراویس کلس گفت: “ما آنجا بیرون بودیم و تکان می خوردیم.” “من نمی دانم که آیا شما یک سوم پایین را برای تگزاسی ها شنیدید ، مرد ، اما آنها حتی نمی توانستند در آنجا ارتباط برقرار کنند. ما فقط 20 درصد از استادیوم را پر کردیم. فوقالعاده بود.”

Kickoff Opener ، بازی برگشت یک بازی هیجان انگیز پلی آف در فصل گذشته ، شامل دو بازیکن پردرآمد NFL در ماهومس است که میانگین دستمزد آنها 45 میلیون دلار در سال است و دشاون واتسون ، مدافع خط دفاع هوستون ، با میانگین 39 میلیون دلار.

بیشتر بخوان:  با نارضایتی 9 بازیکن ، ناراحتی ایالت آرکانزاس از ایالت کانزاس باعث احساساتی شدن مربی بلیک اندرسون می شود

Mahomes با سه بار لمس و بدون رهگیری ، از 211 یارد خود بیشترین استفاده را کرد. در بازی های ماه سپتامبر ، ماهومس 7-0 با 23 لمس و بدون رهگیری است. هفت بار در ماه ابتدایی فصل حداقل برای سه تاچ داون پرتاب کرده است.

رید درباره ماهومس گفت: “آنچه می بینی بلوغ است.” “او مایل است آن چیز را بررسی کند. was او داشت یک توپ مرطوب را به اطراف پرتاب می کرد مثل اینکه چیزی نباشد.”

سال گذشته ، رئيس ها پس از باخت در خانه برابر تگزاسي ها در فصل عادي ، در پلي آف با هيستون 24-0 مغلوب شدند تا دوباره به پيروزي برسند. کانزاس سیتی در نهایت دومین پیروزی خود در سوپر باول و اولین بار پس از 50 سال را به دست آورد.

بیشتر بخوان:  شانس فوتبال پنجشنبه شب ، نوار: انتخاب دلفین ها در مقابل جاگوارها ، پیش بینی های یک متخصص NFL 7-19 است

تگزاسی ها که گیرنده All-Pro DeAndre Hopkins را به آریزونا در خارج از فصل مبادله می کردند ، در ایجاد ریتم هجومی مشکل داشتند.

فشار NFL برای عدالت اجتماعی به نمایش در آمد ، با عبارت “این همه ما را می گیرد” و “پایان نژادپرستی” در مناطق انتهایی مخالف ، و بازی “بلند کردن هر صدا و آواز خواندن” ، همچنین به عنوان سیاه سیاه شناخته می شود سرود ، همراه با “The Star-Spangled Banner”. تگزاسی ها برای هر دو سرود در رختکن باقی ماندند. الکس اوکافور ، بازیکن دفاعی یک بازیکن رئیس ، در هنگام سرود ملی زانو زد. استفاده از سربند یا رنگ جنگی برای طرفداران رئیس منع شده بود.

بیشتر بخوان:  NFL DFS برای Cowboys vs. Rams: Top DraftKings ، انتخاب های FanDuel Fantasy روزانه ، ترکیب های هفته 1

در یک بازی قبل از “لحظه وحدت” بازیکنان هر دو تیم دستهایشان را به هم متصل کردند و یک خط طولانی در خط میانی تشکیل دادند. از سر و صدا جمعیت غوغا می کرد.

رید گفت: “من فکر کردم که این نوعی معامله دقیق است ، هر دو طرف برای یک هدف گرد هم می آیند.” “داستان در آنجا گفته شد.”

کشاورز از لس آنجلس گزارش داد.
منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اسپنسر راتلر از اوکلاهما ، سام اهلینگر از تگزاس به عنوان بخشی از اولین بازی های فوتبال کالج سال 2020 به نظر می رسد

د سپتامبر 14 , 2020
اول ، بازگشت به عقب ترین چشم انداز پرتابی که شخصاً دیده ام. این به طور دقیق در یک بازی بهاری – بازی 2009 بهار میسوری ارائه شد. بلین گاببرت ، QB پنج ستاره کشور خانگی ، در حال آماده شدن برای تبدیل شدن به یک شروع کننده بود. در […]