NFL DFS برای هفته 1 ، 2020: برترین DraftKings ، انتخاب های فوتبال Fantasy روزانه FanDuel ، پشته های برتر


در هفته اول سال گذشته لامار جکسون برای 324 حیاط عبوری و پنج بار برخورد با دلفین ها فوران کرد. این عملکرد بسیاری از بازیکنان فوتبال روزمره فانتزی را به سمت پیروزی های بزرگ در سایت هایی مانند DraftKings و FanDuel سوق داد. همانطور که قصد دارد مبارزات انتخاباتی خود را در سال 2020 علیه براون ها آغاز کند ، جکسون بالاترین قیمت بازیکن خط حمله بازیکنان NFL DFS است که با 9،400 دلار در FanDuel و 8100 دلار در DraftKings به فروش می رسد. با این قیمت ، آیا جکسون برای صف شما NFL DFS ارزش دارد؟ یا بهتر است برای انتخاب های NFL DFS مانند Kyler Murray یا Josh Allen با یک کوارتر ارزان قیمت بهتر باشید؟

بیشتر بخوان:  پیش نمایش Fantasy Football Week 6: پاسخ بزرگترین سوالات شما درباره Dak Prescott ، Alexander Matteson و موارد دیگر

کدام بازیکنان دیگری که روز یکشنبه وارد زمین می شوند باید در انبارهای NFL DFS شما باشند؟ قبل از نهایی کردن انتخاب های Fantasy روزانه NFL برای هفته 1 ، حتماً آخرین مشاوره ، پشته ها و پیش بینی های NFL DFS DFS را از گورو روزانه SportsLine Fantasy Mike McClure ، که نزدیک به 2 میلیون دلار برنده شغل DFS دارد ، بررسی کنید.

او انتخاب های NFL DFS خود را در سال 2019 خرد کرده است ، و به عنوان یک درصد برتر مسابقات DraftKings به پایان رسیده است و در برخی از مسابقات با بازده بالاتر 40 برابر بازگشت دارد. او سپس به کار خود در فصل بعد ادامه داد و از هر یک از صف هایی که برای دور گروهی ارسال کرد ، پول نقد دریافت کرد. هر کسی که او را دنبال می کرد بازدهی چشمگیر می دید.

بیشتر بخوان:  شارژرها در مقابل رئیسان: ممکن است تیرود تیلور ریسک کند

اکنون ، او توجه خود را به استخر بازیکنان هفته 1 یکشنبه DFS معطوف کرده و در بهترین گزینه های فوتبال فانتزی روزانه خود قفل شده است. فقط با رفتن به SportsLine می توانید آنها را ببینید.

برترین انتخاب های NFL DFS برای هفته 1

یکی از برترین گزینه های NFL DFS McClure برای برنده شدن در جدول اصلی هفته یکم ، گیرنده Falcons ، Julio Jones با 8200 دلار در FanDuel و 7،700 دلار در DraftKings است. جونز شش فصل متوالی را با حداقل 1300 گز دریافت در کنار هم قرار داده است و 58 بازی حیاط دریافت کننده حیاط در کارنامه خود دارد.

بیشتر بخوان:  MLB Playoffs Daily - NL به مجموعه کاملی از چهار مسابقه نهایی از سری تقسیم شده پیوست

جونز در NFL در اهداف (156) و اهداف عمیق (31) در سال 2019 در رده دوم قرار گرفت و باید همچنان مرکز اصلی جرم شاهین ها در سال 2020 باشد. با آمدن کالوین ریدلی به خود ، جونز سود می برد زیرا بیشتر می شود دشوار است که بتوانید سوپراستار را با چندین مدافع در کنار هم قرار دهید. به دنبال جونز باشید تا موقعیت های زیادی در برابر دفاع Seahawks بدست آورید که در مقابل پاس در سال 2019 در رتبه 27 قرار گرفت.

بخشی از استراتژی بهینه NFL DFS McClure همچنین شامل فهرست 49 نفره جورج کیتل با 8000 دلار در FanDuel و 7200 دلار در DraftKings است. محصول آیووا وضعیت خود را به عنوان یکی از با استعدادترین مسابقات لیگ با پشت سر گذاشتن 1000 یارد فصل دریافت ثابت کرده است. جیمی گاروپولو ، بازیکن خط حمله ، سال گذشته حداقل در هفت بازی او را هدف قرار داده است ، بنابراین می توانید نسبت به اینکه روز یکشنبه قسمت بزرگی از برنامه بازی است مطمئن باشید.

بیشتر بخوان:  25 امتیاز برتر کالج فوتبال ، واکنش بیش از حد ، هفته ششم: کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) با افزایش جرم و جنایت ، دوازدهمین بزرگترین مقام است

مک کلور به دلیل مسابقه آبدارش مقابل کاردینال ها ، کیتل را در ترکیب NFL DFS خود قرار داده است. کیتل در فصل گذشته مقابل آریزونا یک خط درخشان 6-79-1 قرار داد. این تعجب آور نبود زیرا مخالفت های تنگاتنگ سال گذشته در برابر این دفاع جشن گرفتند ، زیرا کاردینال ها در آخرین بخش های لیگ با دریافت حیاط های منصرف شده (1،148) و تساوی های واگذار شده (16) به موقعیت رسیدند.

نحوه تنظیم صف های هفته 1 DFS

مک کلور همچنین بازیکنی را هدف قرار داده است که ممکن است به دلیل یک مسابقه رویایی تعداد زیادی در روز یکشنبه برود. این انتخاب می تواند تفاوت بین برنده شدن در مسابقات و بازی های نقدی یا رفتن به خانه بدون هیچ چیز باشد.

بیشتر بخوان:  مقدسین بر Buccaneers تام بردی تسلط دارند ، اما در اینجا این است که چرا نباید زیاد بخوانید هفته 1

بنابراین چه کسی DFS طرفدار مایک مک کلور را در لیست مطلوب NFL DFS خود قرار می دهد در روز یکشنبه؟ اکنون از SportsLine دیدن کرده و گزینه های کامل بهینه مسابقات را برای هفته 1 ، همه از یک بازیکن حرفه ای DFS که تقریبا 2 میلیون دلار برنده شغلی دارد ، مشاهده کنید و بدانید.
منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تماشا کنید: اریک سوندهایمر و رندی روزنبلوم در مورد فوتبال دبیرستان SoCal صحبت می کنند

ی سپتامبر 13 , 2020
تا ژانویه هیچ بازی فوتبال جمعه دبیرستان در جنوب کالیفرنیا وجود ندارد ، اما اریک سوندهایمر ، ستون نویس مقدماتی ورزشی و رندی روزنبلوم ، مجری برنامه ، در حال بحث و گفتگو در مورد فوتبال دبیرستان برای 30 دقیقه تفریح ​​شب جمعه هستند. استافون جانسون ، مربی سال اول […]