NFL DFS برای Cowboys vs. Rams: Top DraftKings ، انتخاب های FanDuel Fantasy روزانه ، ترکیب های هفته 1


استادیوم SoFi در حومه لس آنجلس در یکشنبه شب فوتبال افتتاح می شود زیرا رام های لس آنجلس در هفته 1 در ساعت 20:20 بعد از ظهر میزبان کابوی های دالاس هستند. بازیکنان NFL روزمره Fantasy با دو تخلف قوی که در نمایش دارند گزینه های زیادی در اختیار خواهند داشت. در ویلیام هیل 5/51 تعیین شده است ، به این معنی که باید در این مسابقه تعداد زیادی گل به ثمر برسد. جریان بازی مورد انتظار باید فرصتی را برای دیدن تعادل در دو طرف توپ فراهم کند و به طور قابل توجهی استخر بازیکنان NFL DFS را تعمیق بخشد.

بنابراین چه کسی باید وارد ترکیب NFL DFS خود برای Cowboys vs. Rams با بازیکنان مهارتی مانند Jared Goff ، Dak Prescott ، Ezekiel Elliott ، Cam Akers ، Robert Woods و Amari Cooper برای انتخاب شود؟ قبل از انتخاب گزینه های Rams vs Cowboys NFL DFS برای یکشنبه شب ، حتماً به مشاوره NFL DFS ، گزینه های اصلی انتخاب و رتبه بندی قرار گرفتن در معرض Mike McClure ، یک حرفه ای روزمره Fantasy که تقریباً 2 میلیون دلار برنده است ، مراجعه کنید.

بیشتر بخوان:  سری پنجم سری بازی های جهانی: کودی بلینگر از داجرها برای CF بازگشته است

او انتخاب های NFL DFS خود را در سال 2019 خرد کرده است ، و به عنوان یک درصد برتر مسابقات DraftKings به پایان رسیده است و در برخی از مسابقات با بازده بالاتر 40 برابر بازگشت دارد. او سپس به کار خود در فصل بعد ادامه داد و از هر یک از صف هایی که برای دور گروهی ارسال کرد ، پول نقد دریافت کرد. هر کسی که او را دنبال می کرد بازدهی چشمگیر می دید.

اکنون ، او توجه خود را به استخر بازیکنان Sunday Night Football NFL DFS معطوف کرده و در بهترین گزینه های فوتبال فانتزی روزانه خود قفل شده است. فقط با رفتن به SportsLine می توانید آنها را ببینید.

بیشتر بخوان:  San Diego Padres-Seattle Mariners به ​​دلیل نگرانی از کیفیت هوا نقل مکان کرد

انتخاب های برتر کابوی ها و رامز DFS برای یکشنبه شب

یکی از برترین انتخاب های NFL DFS McClure در بازی Cowboys vs. Rams Prescott است. مهاجم پنجمین ساله پس از پرتاب 4907 یارد و 30 تاچ داون با فقط 11 رهگیری در سال 2019 ، بزرگترین فصل آماری خود را پشت سر می گذارد. و او باید انگیزه داشته باشد تا با Cowboys لگد زدن به برنامه طولانی مدت ، تعداد زیادی را ارائه دهد در جاده ها یک فصل با برچسب حق رای دادن.

پرسکات پیش از این دو گیرنده پویا با کوپر و مایکل گالوپ در اختیار داشت که هر دو در فصل گذشته بیش از 1000 یارد بودند. در حال حاضر گاوچران ها انتخاب دور اول CeeDee Lamb را به مخلوط اضافه می کنند و این فقط باید این تخلف را متنوع و پویاتر کند. پرسکات در دسامبر گذشته در 23 رد تلاش برای 212 یارد و دو مسابقه موفق به زدن فقط 23 پاس در برابر قوچ ها شد و این تعداد باید بهبود یابد زیرا بازی انتظار می رود نبرد نزدیکتر از پیروزی 44-21 سال گذشته دالاس باشد.

بیشتر بخوان:  جوردن فولر ایمنی تازه کار رامس می گوید اولین NFL سورئال بود

بخشی از استراتژی بهینه NFL DFS McClure همچنین شامل بانکداری در الیوت است. الیوت با ورود به پنجمین فصل خود در NFL ، دو عنوان عجولانه دارد و با 48 تاچ تاون کل ، 7،024 یارد را از قدم زدن جمع کرده است. او در 38 بازی از 56 بازی که تاکنون در زندگی حرفه ای خود انجام داده است ، در 100 یارد فاصله دارد. همین طبقه بالا او را به عنوان اصلی در ترکیب NFL DFS قرار داده است.

فصل گذشته ، الیوت مسائل جدی را به قوچ ها داد ، زیرا او 117 یارد و دو بار برخورد 24 بار را هجوم آورد و در حالی که 3 پذیرش برای 43 یارد داشت ، اضافه کرد. او در حال حاضر 299 یارد فاصله از کلاهبرداری و چهار لمس در دو بازی شغلی مقابل رمس را به خود اختصاص داده است و او شرط خوبی است که حداقل 100 یارد فاصله از کریسمس و یک امتیاز شب یکشنبه را ارائه دهد.

بیشتر بخوان:  طبق گزارشات ، USC و UCLA از شهرستان خوب می شوند زیرا تلاش های Pac-12 برای سال 2020 تا اواخر اکتبر بازگشت

نحوه تنظیم ترکیب های DFS یکشنبه شب فوتبال

مک کلور همچنین بازیکنی را هدف قرار داده است که ممکن است یکشنبه شب به دلیل یک مسابقه رویایی تعداد زیادی را ترک کند. این انتخاب می تواند تفاوت بین برنده شدن در مسابقات و بازی های نقدی یا رفتن به خانه بدون هیچ چیز باشد.

بنابراین چه کسی DFS طرفدار مایک مک کلور را در ترکیب مطلوب NFL DFS خود در یکشنبه شب فوتبال قرار داده است؟ اکنون از SportsLine دیدن کرده و لیست کاملی از انتخاب های بهینه مسابقات را مشاهده می کنید ، همه از یک بازیکن حرفه ای DFS که تقریباً 2 میلیون دلار برد حرفه ای دارد و از این موضوع مطلع شوید.

بیشتر بخوان:  جان وال جادوگران واشنگتن به دلیل نشانه های باند در ویدیو عذرخواهی می کند
منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پیتون منینگ در مورد تام بردی: "او کار بزرگی خواهد کرد" در Bucs

ی سپتامبر 13 , 2020
تام بردی ، تنها بازیکن خط حمله با تعداد زیادی حلقه Super Bowl برای یک دست ، به طور معمول دنباله خود را شعله ور می کند. اما در این مورد ، او یک پیرو است. بازیکن خط حمله جدید Tampa Bay به دنبال انجام کاری است که پیتون منینگ […]