NFL DFS برای Titans vs. Bills: Optimal DraftKings ، گزینه های فوتبال FanDuel Daily Fantasy ، Stacks


پس از شیوع COVID-19 مسابقه هفته 4 خود را به تعویق انداخت و مسابقه هفته 5 را از یکشنبه به سه شنبه شوکه کرد ، تیتان های تنسی قرار است سه شنبه شب برای مسابقه 7 بعد از ظهر ET خود مقابل Buffalo Bills در CBS به میدان بازگردند. فوتبالیست های Daily Fantasy قبل از تصمیم گیری در مورد تیم NFL DFS برای روز سه شنبه موارد زیادی را باید در نظر بگیرند. گیرنده ها کوری دیویس و آدام همفریس از جمله بازیکنان تنسی در لیست COVID-19 هستند ، در حالی که AJ Brown (زانو) به عنوان مشکوک ذکر شده است. در همین حال ، بوفالو هم گیرنده جان براون (زانو) و هم زاک ماس (زانو) را به عنوان سوال برانگیز ذکر کرده است.

بیشتر بخوان:  شانس 49ers در مقابل Rams ، Line: گزینه های فوتبال یکشنبه شب ، پیش بینی های Casual در 106-70 دور

با توجه به اینکه بازیکنان اصلی در آنجا به دنبال بی اعتمادی هستند ، چه کسی NFL DFS امن برای Titans را برای صورتحساب انتخاب می کند که بتوانید روی آن حساب کنید؟ و چگونه باید استراتژی NFL DFS خود را برای FanDuel و DraftKings در یک بازی با علامت سوال زیاد تعریف کنید؟ قبل از اینکه تیم های NFL DFS خود را برای روز سه شنبه به پایان برسانید ، حتماً “صورتحساب ها” در مقابل را بررسی کنید.

مک کلور انتخاب های NFL DFS خود را در سال 2019 خرد کرد و بالاترین 1 درصد مسابقات را در DraftKings به پایان رساند و در برخی از مسابقات پرمخاطره 40 برابر بازگشت. او سپس به نقش پس از فصل خود ادامه داد و از هر ترکیبی که برای دور تقسیم بندی ارسال می کرد ، پول می گرفت. همه کسانی که او را دنبال می کردند بازگشتهای عظیمی را دیدند.

بیشتر بخوان:  ناگت ها به کلیپرز یک مبارزه می دهند: پنج عکس بازی 5

مک کلور در هفته پنجم خود ، کارولینا را که از مایک دیویس عقب مانده است ، به عنوان یکی از مهمترین گزینه های انتخاب منوی خود مشخص کرده است. نتیجه: دیویس 149 یارد هیجان زده بود و فرود می گرفت – 20 امتیاز Fantasy و تقریباً 4 برابر بیشتر در FanDuel و DraftKings. هر کسی که آن را در صفوف NFL DFS خود قرار دهد ، راهی روزی سودآور بود.

اکنون ، او توجه خود را به Bills vs. Titans NFL DFS و بهترین انتخاب های فوتبال فانتزی روزانه او را حبس کرده است. فقط با رفتن به SportsLine می توانید آنها را ببینید.

بیشتر بخوان:  دانا وایت از UFC درمورد نظرات کولبی کاوینگتون

تیتان های برتر و لوایح گزینه های NFL DFS

یکی از برترین های مک کلور در NFL DFS سه شنبه شب Bosh Quarterback Josh Allen است. سومین سال حرفه ای در وایومینگ پس از شروع پر زرق و برق فصل ، اوایل MVP است. وی 70.9 درصد از پاسهای خود را برای 1،326 یارد ، 12 تاچ داون و یک رهگیری کامل کرده است.

ارزش DFS او با کاری که می تواند با پاهایش انجام دهد بسیار افزایش می یابد. او امسال در سه چهار بازی موفق به گلزنی شد و به او کمک کرد تا در هر چهار بازی در DraftKings و FanDuel حداقل 3 برابر ارزش کسب کند. مک کلور با یک مسابقه برابر تیتان ها که در کل دفاع در رده 30 لیگ قرار دارد (422.3 ypg) ، آلن را به عنوان یکی از برترین های NFL DFS در روز سه شنبه دوست دارد.

بیشتر بخوان:  رئیس در حالی که جت های پیاپی پیروزی را در اولویت قرار می دهند ، LeVeon Bell را برای یک قرارداد یک ساله امضا می کند

بخشی از استراتژی مثال زدنی McClure برای NFL DFS شامل جمع کردن لیست های تیتان هایی است که پشت درریک هنری می دوند. با وجود علامت های س majorال اصلی گیرنده های متعدد تنسی ، ایده خوبی برای سرمایه گذاری در هنری است. او در آخرین مسابقه خود با یک سری شتابزده 26-119-2 مینه سوتا را مرعوب کرد و با احتمال کوچک شدن تنسی در حمله ، بار بیشتری را می توان در این مسابقه مشاهده کرد.

بوفالو در مقابل مسابقه تا حدودی ناخوشایند بود ، اما در هفته 3 وقتی دارل هندرسون جونیور ضعف هایی نشان داد. از سری رمس چشمگیر 20-114-1 است. در این مسابقه انتظار دوز سنگینی از هنری را داشته باشید و او را به عنوان انتخابی هوشمندانه برای تیتان ها در قبال DFS در نظر بگیرید.

بیشتر بخوان:  زنان UCLA پس از شش ماه برای اولین بار با هم تمرین می کنند

نحوه صدور صورتحساب تیتان در برابر موارد NFL DFS

مک کلور همچنین بازیکنی را هدف قرار داده است که به دلیل یک مسابقه رویایی سه شنبه شب دسته دسته شلیک می کند. این انتخاب ممکن است تفاوت بین بردن جام و بازی های نقدی یا رفتن به خانه بدون هیچ چیز باشد. فقط می توانید آن را اینجا ببینید.

بنابراین چه کسی DFS طرفدار مایک مک کلور است که بهترین ترکیب NFL DFS را برای روز سه شنبه تنظیم می کند؟ هم اکنون از SportsLine برای انتخاب های برتر ، ترتیب ها ، مشاوره و پشته ها ، همه از یک بازیکن حرفه ای DFS با نزدیک به 2 میلیون دلار برنده شغلی ، بازدید کنید و بدانید.

بیشتر بخوان:  معرفی پادکست "همه چیز با پاتریک پیترسون و برایانت مک فادن" از CBS Sports
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6zrrflm
is.gd/WAyFY9
shrtco.de/DpfAH
clck.ru/RNFjJ
u.nu/fm1hu
ulvis.net/eLgm

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Fastballs and Homers: Braves برنده یک آرشیو پلی آف پلی آف هستند

س اکتبر 13 , 2020
فردی فریمن قبل از رسیدن به سری لیگ های ملی ، یک دهه را در شرکت های بزرگ ، با Atlanta Braves سپری کرد. او در بازی افتتاحیه روز دوشنبه از اولین نوسان خود بیشترین استفاده را کرد و یک توپ سریع 97 مایل در ساعت را به صندلی های […]