NFL Week Five: نتایج و نکات برجسته از بازیهای یکشنبه


روز یکشنبه شروع سختی بود وقتی NFL اعلام کرد به دلیل ادامه مشکلات با ویروس کرونا ، بازی این هفته بین Denver Broncos و New England Patriot را به تعویق می اندازد. این تصمیم باعث شد پروفسور یک سری تغییرات در برنامه بعدی، و مطمئناً یک موضوع مکرر مکالمه خواهد بود زیرا تیم ها در حال حرکت هستند.

در مورد بازی ها ، نتایج غافلگیر کننده ، اکشن هیجان انگیز و بازگشت آلکس اسمیت وجود داشت که تقریبا هیچ کس انتظار نداشت. اما در آرلینگتون ، تگزاس نیز یک مصدومیت ویرانگر وجود داشت که به نظر می رسد فصل داک پرسکوت را به پایان رسانده است.

بیشتر بخوان:  ناگت ها دوباره این کار را انجام می دهند و کلیپرز را به بازی 7 در غرب می برند

این چیزی است که ما یاد گرفتیم:

  • فصل ثبت رکورد Dark Prescott تقریباً به پایان رسیده است. پرسکوت در سه ماهه سوم بازی روز یکشنبه برابر غول ها 9 یارد سرعت داشت که کابوی هافبک در حالی که مسدود شده بود ، پاهای خود را از زیر او عبور داد. به نظر می رسید پای راست او به دور خود می چرخد ​​و هنگامی که کادر پزشکی برای کمک به او دویدند ، جانباز در حالی که گوساله خود را گرفته بود در زمین نشست. وقتی او پشت درشکه ای از زمین بیرون کشیده شد و اندی دالتون جای او را گرفت ، تیمش را به پیروزی 35-32 هدایت کرد و اشک های او گریه می کرد.

    پرسکات ، که در هر سه مسابقه قبلی خود حداقل 450 یارد پرتاب کرده بود – اولین مسابقه در NFL – با 1690 رکورد بیشترین حیاط در چهار بازی ابتدایی فصل را به ثبت رساند. در این توافق نامه برای تمدید قرارداد طولانی مدت با دالاس حاصل شود.

    در مورد شدت آسیب دیدگی رسمی اعلام نشده است شبکه NFL گزارش داد این یک شکستگی ترکیبی نزدیک مچ پا بود و پرسکات نیاز به جراحی فوری دارد. علاوه بر بهبودی طاقت فرسا ، مصدومیت احتمالاً بر روی مذاکرات قرارداد پرسکات با دالاس در خارج از فصل تأثیر می گذارد.

بیشتر بخوان:  اسکات والدن ، مربی موقت South Miss ، نتایج آزمون COVID-19 را قبل از بازی Liberty Flames آزمایش کرد
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6d5tzbm
is.gd/V58mpN
shrtco.de/xQSGX
clck.ru/RLcSp


YOURLS — Your Own URL Shortener | u.nu/YOURLS: Your Own URL Shortener

Too Many Requests

Too many URLs added too fast. Slow down please.“>


YOURLS — Your Own URL Shortener | u.nu/YOURLS: Your Own URL Shortener

Too Many Requests

Too many URLs added too fast. Slow down please.
ulvis.net/PgMs

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تیلور هال در یک بازی پروکسی رایگان شگفت انگیز با Cypress امضا می کند

د اکتبر 12 , 2020
تیلور هال یک توپ منحنی به سمت همه پرتاب کرد. NHL Free Agent Suite یکشنبه شب با موافقت با یک قرارداد یک ساله 8 میلیون دلاری با Buffalo Sabers حیرت زده کرد. گزارش شده است که این قرارداد همچنین شامل یک بند غیر تجاری و بی حرکتی است. کل حماسه […]