Nintendo در حال قطع 3DS است


نینتندو روز پنجشنبه اعلام کرد ساخت سیستم های خانواده 3DS را متوقف کرده است و صفحات محصولات 3DS و 2DS ژاپنی را به روز کرده است که می گوید این اقلام در حال تولید نیستند.
نینتندو 3DS که در ابتدا در سال 2011 به بازار عرضه شد ، جانشین GameBoy و Nintendo DS بود. 3DS یک بود کنسول دستی که می تواند بازی هایی مانند “Pac-Man” و “Mario Golf” را بازی کند. این نمایشگر از نوع 3D است که به عینک خاصی احتیاج ندارد.

این شرکت در بیانیه ای به CNN Business گفت: “بازی های Nintendo و شخص ثالث برای خانواده های خانواده Nintendo 3DS همچنان در Nintendo eShop ، از Nintendo.com و به صورت خرده فروشی در دسترس خواهند بود.” “کتابخانه موجود با بیش از 1000 بازی Nintendo 3DS شامل عناوین بسیار تحسین شده است.”

نینتندو از زمان تولید این محصول در سال 2011 بیش از 75 میلیون دستگاه نینتندو 3DS فروخته است. این به اندازه DS اصلی از سال 2004 که 154 میلیون دستگاه فروخت موفقیت آمیز نبود و موفقیت آمیز بود ، اما 3DS هنوز یکی از بهترین های نینتندو است – کنسول فروشی.

بیشتر بخوان:  آمازون میزبان یک روز شغلی است و 33000 کارمند جدید استخدام می کند

در نسل کنسول کنونی ، نینتندو سوییچ عملکرد بسیار خوبی دارد و از نظر تعداد بازی های فروخته شده از 3DS بالاتر است و با فروش 61 میلیون واحدی ، احتمالاً کنسول های گذشته در سخت افزار نیز خواهد بود.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2bc4c4r
is.gd/GeQoyJ
shrtco.de/iqRBA
clck.ru/Qtudh
u.nu/x7dqu
ulvis.net/agB

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

وال استریت در معاملات شلاق ضرر و زیان دارد. ترامپ گفت که در مورد حکم اوراکل-تیک توک بستن

پ سپتامبر 17 , 2020
سهام در معاملات ناپایدار روز پنجشنبه به شدت کاهش یافت ، زیرا در پی تصمیم فدرال رزرو برای شل نگه داشتن سیاست پولی برای آینده نزدیک ، احتیاط دوباره به بازار بازگشت و داده های جدید حاکی از آن بود که حرکت برگشت حرکت خود را از دست می دهد. […]