NLCS: داجرها از شانس بازی با Braves با طرفداران در ذهن لذت می برنددیدار روز دوشنبه داجرز و آتلانتا بریزز فقط اولین مسابقه از سری مسابقات قهرمانی لیگ ملی نخواهد بود. همچنین این اولین بازی بیس بال لیگ برتر است که در سال 2020 تعداد زیادی از طرفداران در آن شرکت می کنند.

حداکثر 10 هزار و 500 نفر – یا حدود 26 درصد از ظرفیت 40300 نفری Globe Life Field – مجاز به دیدن شخصاً NLCS و World Series هستند. مسابقات جهانی قبلاً تمام شده است. برای برخی از بازی های NLCS بلیط های فروشی باقی مانده است ، اما بازی 1 نه.

داجرز وفادار “قطعاً هیجان انگیز است.” قطارهای بلیک او گفت. “من فکر می کنم این یک قدم به زندگی عادی است ، جایی که مردم حق دارند آزاد باشند و بیرون رفتن و آنچه را که می خواهند انجام دهند انتخاب می کنند. اگر می خواهند در بازی توپ شرکت کنند ، به بازی توپ بیایید. من می دانم که همه ما از آن استقبال کردیم.”

بیشتر بخوان:  این منبع گفت شیکاگو وایت ساکس در حال دریافت تاییدیه از فرشتگان لس آنجلس است تا در مورد کار با تونی لا روسا صحبت کند

علاقه مندان به خرید بلیط در گروه های چهار نفره محدود بودند. آنها ملزم خواهند شد که حداقل شش فوت از گروههای دیگر فاصله داشته و از پوشش صورت استفاده کنند. برای ورود به ساختمان یا بررسی درجه حرارت خود مجبور به امضای معافیت نیستند. آنها در فاصله 20 فوت دیگر بازیکنان یا اعضای تیم مجاز نخواهند بود.

وقتی تعداد محدودی از اعضای خانواده اجازه داشتند شخصاً آنها را تماشا کنند ، داجرها از بازی در مقابل مردم در مجموعه لیگ ملی لذت می بردند. اما NLCS اولین بار است که تعداد زیادی از طرفداران در Globe Life Field ، خانه 1.3 میلیارد دلاری Texas Rangers که امسال افتتاح شد ، یک مسابقه را مشاهده می کنند.

بیشتر بخوان:  شکست معروف ، تام هرمان ، تگزاس را در برگرفته است زیرا یکی دیگر از مسابقات هیجان انگیز رودخانه سرخ با ناامیدی پایان می یابد

متفاوت خواهد بود ، چیزی که بعد از ماهها تولید آدرنالین از سر و صدای مصنوعی جمعیت دوباره به آن عادت خواهید کرد. اما استقبال خواهد شد

“دیشب ، بعد از اینکه در بازی سوم پیروز شدیم ، و قصد داشتیم سوار اتوبوس خود شویم ، چند طرفدار داجر در خارج از پارک بودند که به ما تشویق می کردند و به ما می گفتند که آنها آماده هستند و دوشنبه اینجا خواهند بود.” جاستین ترنر او گفت. “بنابراین ، ما واقعاً از این موضوع هیجان زده شدیم.”

بیشتر بخوان:  میزگرد MLB: کدام تیم بزرگترین ناامیدی در این فصل بوده است؟

گرما بیاورید

این هفته رقابت قدرت بین تیراندازان داجرز و هیترهای Braves برگزار خواهد شد: داجرها عاشق پرتاب توپ های سریع هستند – و Braves عاشق زدن آنها است.

فقط یک تیم در MLB در این فصل توپها ، سالنها و برشهای سریع را با سرعتی بالاتر از 63.1٪ داجرز پرتاب کرده است و هیچ تیمی سرعت سریع بالاتری از سرعت 94.7 مایل در ساعت ندارد. آنها در انجام این کار نیز موفق می شوند ، حریفان را به 221 بار و 0.373 بار محدود می کنند.

بیشتر بخوان:  عقاب ها برای بقیه بازی های خانگی به تعداد محدودی از طرفداران در Lincoln Financial Field اجازه می دهند

با این حال ، شجاعان در کارهای سخت رشد می کنند. میانگین 308 آنها در برابر سه ورزشگاه با 10 امتیاز لیگ را پیش برد. سرعت 552 آنها تنها از داجرز عقب است. و در برابر ضربان های 97 مایل در ساعت یا بیشتر ، این اعداد به ترتیب کمی افزایش یافت و به ترتیب 0.309 و .553 رسید.

فیلتر MVP فردی فریمن او به ویژه در برابر توپ های سریع ، برش ها و غرق کننده ها خطرناک بود و با 9 اجرا در خانه 0.31 را زد ، در حالی که ضربه گیر مشخص شده بود مارسل اوزونا او با 13 تیم عالی هومرس .403 را زد.

بیشتر بخوان:  تیم فوتبال واشنگتن با پیروزی رون ریورا در اولین مسابقه برگزار می شود

دیگ دیگری؟

رابرتز گفت که این باشگاه در حال بررسی جایگزینی بازیکن میانی به جای بازیکن دیگری در NLCS است و دلیل آن را احتمال انجام هفت مسابقه طی هفت روز عنوان کرد. اسكات الكساندرو جاش اسپرزو میچ وایتو دنیس سانتاناو و الکس وود در میان گزینه ها.

Blister Watch 2020

رابرتز گفت این باشگاه هنوز باید مراقب جوش ها باشد واکر بولرانگشت اشاره راست در اولین بازی روز دوشنبه ، اما دست راست می تواند تا 100 پرتاب و شش چرخش باشد. رابرتز گفت: “این هنوز هم برای تماشای هر نیمه او صدق می کند.” “اما من فکر می کنم واکر در بهترین مکانی است که در چند هفته گذشته بوده است.”

بیشتر بخوان:  MLB playoffs 2020 - جدول رده بندی وایلد کارت ، تصویر پلی آف و قالب پس فصل

Rios هنوز یک احتمال است

ادوین ریوس (ران) روز یکشنبه در تمرین داجرز دوید و یک خفاش گرفت. وضعیت او در NLCS هنوز قطعی نیست ، اگرچه رابرتز گفت که تصور نمی کند Ríos چیزی بیش از یک گزینه موفق باشد ، حداقل در اوایل مجموعه ، اگر پاک شود.

نویسندگان مایک جووانا و ماریا تورس در این گزارش مشارکت داشته اند.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4uj595x
is.gd/MvcMS8
shrtco.de/JkDmM
clck.ru/RLdx5
u.nu/8g626
ulvis.net/VetT

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

رامز امنیت NFC را با جاروب کردن شرق ، اخراج واشنگتن برای انتقال به 4-1 - Los Angeles Rams Blog

د اکتبر 12 , 2020
4:16 PM ET لیندسی تریESPN نزدیک به مدت دو سال در لس آنجلس تایمز تحت پوشش رمس قرار گرفت شاهین هایی که قبلاً پوشانده شده بودند این مسابقات NBA ، کالج های فوتبال و بسکتبال را پوشش می داد بارش مداوم باران و سفر سوم به ساحل شرقی در چهار […]