NWSL Fall Series Community Shield: پیگیری مشاغل کوچک یا سازمان هایی که با هر تیم شریک هستند


NWSL وقتی سری پاییز 2020 را راه اندازی کرد ، با اعلام جایزه جدید این مسابقه این کار را انجام داد. در اولین مسابقه برای لیگ ، Verizon Community Shield – یک جایزه مبتنی بر بورس تحصیلی – بر اساس امتیازات کسب شده در سری پاییز ، به سه تیم برتر اعطا می شود. باشگاه برتر برای انتخاب شریک اجتماعی 25000 دلار کمک هزینه دریافت می کند ، با کسب مقام های دوم و سوم به ترتیب 15000 و 10،000 دلار.

هر نه باشگاه موظف به انتخاب یک شرکت یا سازمانی محلی برای بازی در این رقابت اندازه گیری شده هستند. بیایید نگاهی به برخی از شرکت ها و سازمان های محلی که باشگاه هایی تصمیم به بازی در طول پاییز NWSL 2020 دارند ادامه دهند.

شجاعت کارولینای شمالی

کارولینای شمالی شجاعت انتخاب کرده است که در محلی غیرانتفاعی 321 Coffee در 2020 Verizon Community Shield بازی کند. مأموریت 321 Coffee ارائه فرصت های شغلی معنادار برای بزرگسالان مبتلا به اختلال کمبود ید (ناتوانی های ذهنی یا رشد) و مدل سازی گنجاندن برای سایر شرکت ها است.

بیشتر بخوان:  Fantasy Football Week 2 Waiver Wire: آسیب دیدگی ، شکست هفته 1 باعث ایجاد یک دیوانه دیوانه برای اولین اجرای معافیت می شود

کوگی کاری روکارو ، هافبک کارولینای شمالی بعد از اینکه در مارس در این کافه باریستای مشهور بود ، با 321 کوفی ارتباط دارد. روکارو در کنار باریستای خود کار می کرد و یاد می گرفت که چگونه برای مشتریان قهوه درست کند.

روکارو گفت: “من واقعاً هیجان زده هستم که فرصت بازی 321 قهوه در Fall Series و 2020 Verizon Community Shield را دارم.” “زمانی که باریستای معروف بودم چیزهای زیادی در مورد سازمان غیرانتفاعی آموختم و می دانم که آنها می توانند از پول کمک مالی برای تأثیر بیشتر بر جامعه استفاده کنند. 321 قهوه نمایانگر شمول است که همچنین پیام مهمی است که تیم ما می خواهد در این مدت منتقل کند.”

ستاره های سرخ شیکاگو

ستاره های سرخ شیکاگو بازی در Semicolon را انتخاب کردند – تنها فضای کتابخانه و نمایشگاه زنان سیاه.

Semicolon به عنوان شرکت سپر حق بیمه جامعه ، قبلاً با ابتکار # پاک کردن قفسه ها در جامعه تأثیر گذاشته است. هر ماه ، سمی کالون دانش آموزان مدرسه دولتی شیکاگو را به فروشگاه دعوت می کند و دانش آموزان می توانند هر کتابی را که می خواهند به صورت رایگان به خانه ببرند.

بیشتر بخوان:  شارژرها با برتری 4-1 رامز در کلاچ ، مسابقات نزدیک را از دست می دهند

مدافع ستارگان سرخ ترنا داویدسون گفت: “سیمیكولون” به دلیل كاری كه آنها برای گسترش دانش و قدرت در سراسر جامعه ما انجام می دهند و نمایشی كه از زنان رنگین پوست در ادبیات و هنر ارائه می دهند ، كار شگفت انگیزی است.

واشنگتن روح

واشنگتن روح با DC SCORES بازی می کند و از آوریل تاکنون همکاری جامعه خود را ادامه داده است. DC SCORES از ترکیبی بی نظیر از فوتبال ، شعر و یادگیری خدمات برای ایجاد تیم های همسایه استفاده می کند که به 3000 کودک نیازمند اعتماد به نفس و مهارت می دهند تا در زمین بازی ، کلاس و زندگی رشد کنند.

صاحب روح ، استیو بالدوین متعهد شده است در صورت برنده شدن روح از هر سه کمک هزینه ، هر یک از جوایز Community Shield را مطابقت دهد. او قصد دارد آنها را به طور مساوی بین سایر شرکای جامعه تیم – بنیاد رهبری جوانان ، بیمارستان تحقیقات کودکان St. Jude ، بیمارستان ملی کودکان ، موارد راحت ، ورزش های کودکان در حال حاضر و Teens Run DC توزیع کند.

بیشتر بخوان:  تیم مقابل صاعقه خلیج تامپا استفان استامکوس در عکس گل زد. خیلی زود برای دیدن وضعیت بازی 4 است

هوستون داش

هوستون داش فصل هوستون انجمن ملی پیشرفت افراد رنگی (NAACP) را به عنوان دریافت کننده برنامه سپر جامعه انتخاب کرد.

جین کمبل ، کاپیتان داش ، گفت که جامعه از جنبه کوچکتری برخوردار است و سپس به یک موسسه بزرگتر تبدیل می شود: “ما در مورد موسسه ای بحث کردیم که می خواستیم براساس بسیاری از تحقیقاتی که در مورد جامعه هوستون انجام داده ایم ، انتخاب کنیم. چون یک شهر متنوع بودیم ، می دانستیم که چیزهای زیادی وجود دارد ، اما NAACP برای ما برجسته بود زیرا در آن تحقیق می کرد.” برای ما ، یک چیز ساده مانند حق رأی یا تعصب نژادی در دنیای تجارت وجود دارد – موارد کمی اما می توانند تأثیرگذار باشند. ما واقعاً می خواستیم به خلاص شدن از آن کمک کنیم و تغییری ایجاد کنیم. NAACP ، برای ما ، این کار را انجام خواهد داد. این یک سازمان شگفت انگیز است که از آن پشتیبانی و بازی می کند. ”

بیشتر بخوان:  تماشا کنید: اریک سوندهایمر و رندی روزنبلوم در مورد فوتبال دبیرستان SoCal صحبت می کنند

خارهای پورتلند

Mimi’s Fresh Tees ، یک شرکت پیراهن مستقر در پورتلند است که گفتگوهای دشوار عدالت اجتماعی را تقویت می کند و به مردم اجازه می دهد حقیقت خود را بپوشانند ، شریک Thorns در Community Shield است.

سیمون چارلی ، مهاجم FC Thorns گفت: “این تیم از بازی در Mimi’s Fresh Tees در Verizon Community Shield Fall Series بسیار هیجان زده است.” آدامز کامل [owner and designer of Mimi’s] این یک نمونه عالی از کسی است که نه تنها درمورد یک مسئله اطلاعاتی کسب می کند بلکه از طریق کار آن نیز اقدامی انجام می دهد.

“ما ایده های خلاقانه او را در مورد چگونگی ادامه این مکالمات دوست داریم و خوشحالیم که از تلاش های مثبت وی برای تأثیرگذاری در جامعه خود حمایت می کنیم. مهم است که گفتگوها درباره نژاد ادامه یابد زیرا اینها عناصر اصلی برای رسیدگی به بسیاری از مشکلات سیستمی است که در کشور خودمان با آن روبرو هستیم.”

سلطنت OL

OL Reign اعلام کرد که او به نمایندگی از صندوق تعاون Black Future در این رقابت شرکت خواهد کرد. صندوق تعاونی Black Future در ژوئن سال 2020 برای رفع نژادپرستی سیستمی و نابرابری ثروت که بطور نامتناسبی بر جامعه سیاه پوستان برای نسلها تأثیر گذاشته تأسیس شد. این صندوق به عنوان مرکزی برای تلاش برای مبارزه با فقر ، تولید ثروت برای نسلهای مختلف ، حفظ فرهنگ سیاه پوستان و جشن مقاومت جامعه سیاه پوستان در واشنگتن فعالیت می کند.

بیشتر بخوان:  نظرسنجی رتبه بندی هفته 2 فوتبال فانتزی: چه کسی را باید اضافه کرد ، چه کسی را شروع کرد و چه کسی در حال حاضر روی یخ نازک است

OL Reign ، یاسمین اسپنسر ، گفت: “از زمان ظهور جنبش Black Lives Matter ، ما به عنوان یک تیم تلاش کردیم تا یکدیگر را آموزش دهیم و با هم به عنوان یک جبهه متحد کار کنیم تا بتوانیم برای جوامع سیاه و قهوه ای خود که به عنوان یک سازمان نمایندگی داریم تغییر معنی داری ایجاد کنیم.”

“بازی در صندوق تعاون برای آینده سیاه این فرصت را به ما می دهد تا با چهار زن سیاه پوست شگفت انگیز شریک باشیم که اشتیاق ما را در تأمین منابعی دارند که باعث رشد این جوامع برای دهه های آینده می شود.”

بیشتر بخوان:  داستین پوآیر جنگ را می خواهد ، اما آیا تونی فرگوسن به جای آن مایکل چندلر را می گیرد؟

FC Utah Royals

باشگاه Utah Royals FC سفر امید را به عنوان یک برنامه محلی برای بازی انتخاب کرده است. دفتر مرکزی این سازمان غیرانتفاعی در سندی ، یوتا ارائه حمایت از زنان و دختران در معرض خطر در منطقه ای است که وضعیت آنها را در معرض خطر قرار می دهد تا بیشتر آسیب ببینند و به زندان بیندازند.

سفر امید با فراهم آوردن منابع از طریق مشاوره و مدیریت پرونده ، زنان و دختران در معرض خطر – آواره ، قاچاق شده ، فرار از خشونت خانگی ، معتادان زن و زنان دارای اختلال روانی ، زنان را که از زندان و زندان خارج می شوند و دختران مسن خارج از خدمات دولتی را توانمند می کند.

ایمی رودریگز ، کاپیتان تیم سلطنتی یوتا گفت: “پس از اطلاع از سفر امید ، می دانستیم که می خواهیم از هر راهی کمک کنیم.” “کانون توجه این سازمان موضوعی است که ما به آن افتخار می کنیم و امیدوارم بتوانیم تغییر مثبتی در جامعه خود ایجاد کنیم.”
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6qk579v
is.gd/hhLeA4
shrtco.de/jrTGQ
clck.ru/RAoMW
u.nu/lwqyc
ulvis.net/5G9

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Mario Kart Live Home Circuit: آنچه ما در مورد بازی اتومبیلرانی نینتندو AR به دست آوردیم

ج اکتبر 2 , 2020
Mario Kart Live: Home Circuit دنیای واقعی و بازی های ویدیویی را با یک ماشین واقعی RC مخلوط می کند. دیوانه به نظر می آیی نینتندو پرونده ها را می گیرد تعویض و مسابقات اتومبیلرانی ماریو کارت با دوستان در تلویزیون یک چیز است ، اما نینتندو اکنون به شما […]