Open Safeway 2020: استوارت سینک 47 ساله هفتمین برد تور PGA را کسب می کند ، اولین بار از سال 2009 تاکنون


NAPA ، کالیفرنیا (AP) – استوارت سینک با هفتمین پیروزی در تور PGA و اولین بار از اوپن بریتانیا در سال 2009 ، یکشنبه در 47 سالگی Safeway Open را افتتاح کرد.

Cink با یک پیروزی 7 زیر 65 – از یک گلدان در هفدهم با یک پرنده در 18th برگشت – برای پیروزی دو زمانه برابر هری هیگز.

سینک قدیمی ترین برنده تور PGA از زمان فیل میکلسون در 48 سالگی در پبل بیچ در فوریه 2019 است. آخرین پیروزی سینک به دست تام واتسون 59 ساله در تورنبری بود و سینک در یک پلی آف چهار سوراخ پیروز شد.

بیشتر بخوان:  NBA پلی آف - سلسله کلیپرز قبل از آغاز حتی در حال انجام است

Cink این کار را به روش قدیمی یکشنبه انجام داد ، با یک بازی کوتاه که بارها او را در شکل سبز قرار داد. او 10 بار یک دنده زد ، پس از دو بار رانندگی در شن و ماسه برای پارس تلاش کرد و هشت پرنده داشت که در 21 تا 267 به پایان برسد.

هیگز 68 را شلیک کرد.

داک ردمن با 62 پیروزی – مطابق با کمترین دور مسابقات – برای رسیدن به تساوی با برایان استوارد (70) ، چز ریوی (66) و کوین استریلمن (67) در سن 18 سال به پایان رسید.

بیشتر بخوان:  هفدهمین قهرمانی لیکرز در قهرمانی NBA هیجان رسانه های اجتماعی را برانگیخت

آیا دقیق ترین توصیه DFS ، انتخاب ها و تجزیه و تحلیل گلف داده محور را می خواهید؟ در زیر گوش دهید و در پادکست The First Cut Golf مشترک شوید که در آن ما توضیح می دهیم که در این مسیر چه اتفاقی می افتد تا بتوانید از آن پیروز شوید.

استوارد ، کامرون پرسی و جیمز هان روز خوبی را برای برتری وارد میدان کردند.

پرسی (74) زمانی تمام شد که به دو کشش دوتایی ، دو برگی و کشمکش روی سه سوراخ در قسمت جلوی 9 رسید. هان (72) سه سوراخ از شش حفره اول را بازیافت و نتوانست بهبود یابد. استوارد یک هشت تا بود و بقیه بعد از ظهر رهبران را تعقیب کرد.

بیشتر بخوان:  صحبت های اریک سوندهایمر و رندی روزنبلوم در مورد فوتبال در دبیرستان SoCal را تماشا کنید

گلدان سینک در پارک 4 ، 362 حیاط هفدهم تنها دومین هفته او بود و پس از اینکه هیگز در شانزدهمین مسابقه پارگ 5 قرار گرفت ، نتیجه را به یک ضربه کاهش داد تا به 19 سال برسد.

سینک پس از زدن ضربه دوم خود به ضربدر 18 امین هجدهم به سمت زمین پشت زمین ، به 3 فوت رسید تا پرنده نهایی را تنظیم کند ، سپس منتظر تمام شدن سه گروه نهایی بود.

هیگز یک پرتوی پرنده 10 فوت را در 17 از دست داد ، سپس 18 را سوراخ کرد ، حفره ای که جمعه آلباتروس ایجاد کرد.

بیشتر بخوان:  سخنرانی "سرسختانه" نیمه وقت دواین هاسکینز باعث پیروزی واشنگتن می شود زیرا ران ریورا احتیاط چهارم را کسب می کند

ردمن ، که روز هشت ضربه پشت سر رهبران را آغاز کرد ، با شش مرغ پرنده متوالی بسته شد تا یک برتری دو زمانه داشته باشد. این بازیکن 22 ساله تا آخرین فشار سینک حدود دو ساعت در بالای سر ماند.

ردمن گفت: “چند سوراخ آخر بسیار آسان است و من داغ شدم.” “این اتفاق می افتد ، بنابراین عالی بود.”

حق چاپ 2019 توسط STATS LLC و Associated Press. هرگونه استفاده تجاری یا توزیع بدون رضایت کتبی صریح STATS LLC و Associated Press اکیداً ممنوع است.
منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

شارژرها QB Tyrod Taylor بعد از کشمکش ها جایی برای پیشرفت می بیند

د سپتامبر 14 , 2020
او یکشنبه تاریخ حق رای دادن را ثبت کرد ، اما تیرود تیلور نگران این نبود او بیشتر به پیروزی 16-13 برابر بنگالها علاقه داشت و پیشرفتی که به گفته وی آینده است. تیلور گفت: “این مهمتر از همه مهم است زیرا این یک پیروزی در جاده است.” “این همیشه […]