Padres OF که هومر و داجرز را دلال بازی کرد


“اون یارو کیه؟” یک ویژگی هفتگی جدید یاهو ورزشی است که یک بازیکن بیس بال را برجسته می کند که قطعاً باید در این هفته تماشا کنید. ما در مورد Mike Trouts و Max Scherzers از جهان صحبت نمی کنیم ، در عوض بازیکنان جدید و جالب هستند. شاید یک مشتری داغ که به تازگی فراخوانده شده است یا یک بازیکن باسابقه نقش برای لحظه ای دارد.

شاید شنیده باشید: San Diego Padres تعداد زیادی از مسابقه های خانگی را اجرا می کند. در واقع بیش از 28 تیم دیگر در MLB. آنها همچنین در این فصل تبحر در زدن دویدن در خانه دارند که حریفان آنها را از این امر مستثنی می کنند. ابتدا فرناندو تاتیس جونیور بود و اکنون ترنت گریشام.

بیشتر بخوان:  با عدم اطمینان از قرارداد ، آیا جیم هارپو نیاز به توجیه حقوق خود در این فصل دارد؟

بیس بال دوست دارد از خاطیان قوانین نانوشته متنفر باشد ، بنابراین این فقط یک دلیل است که نام گریشام در عناوین MLB قرار دارد. دیگری؟ او یکی دیگر از بازیکنان جوان پادرس است که در فصل غافلگیری خود تأثیرگذار است.

با رفتن به بازی سه شنبه شب ، Padres تنها 1.5 بازی با داگر رده اول در NL West فاصله دارد. هومر گریشام به هشتمین پیروزی متوالی خود دامن زد و در حال حاضر سن دیه گو 32 پیروزی کسب کرده است ، فقط یک برد کمتر از 33 داگلز در MLB بهترین. و گریشام یکی از دلایل این است.

ترنت گریشام بعد از هومر در خارج از کلیتون کرشاو. (عکس از مت توماس / سان دیگو پادرس / گتی ایماژ)

چرا شما باید او را بشناسید؟

بیایید با هومر شروع کنیم ، که قطعاً مهم بود. در بازی ششم بازی دوشنبه شب 1-1 مساوی شد. باقیمانده Padres انرژی گریشام را مهار کرد و در هفتم پنج بازی دیگر ریخت و در نهایت 7-2 پیروز شد.

بیشتر بخوان:  داجرها سبک حمله خود را تطبیق داده و با بازی بیس بال پلی آف ، Globe Life Field سازگار شدند

گریشام دلیل هیجان زده بودن خود را داشت: این یک هومر بازی ساز در سری بزرگ Padres با داگهای رده اول بود. و ، سلام ، این یک هومر است که در یک تالار Famer آینده قرار دارد – وقتی شما در دومین فصل لیگ بزرگ خود 23 ساله هستید ، این چیزی است که آدرنالین را تحریک می کند.

او به مخازن پادرس روی آورد ، غذاخور خود را تحسین کرد و در اطراف پایگاه ها دارای یک شاخک بسیار شادی آور بود که به نظر می رسید کلاهبرداری داجرز را تحریک می کند. او از این کار کمی خوشش آمد که مورد پسند مدیر Dodgers ، دیو رابرتز (که معمولاً پیشرفت بیشتری نسبت به دیوانه های بیس بال معمولی دارد) و برخی دیگر از هواداران که همان استدلال های قدیمی احترام به بازی را بیرون کشیدند ، بود.

بیشتر بخوان:  خشکسالی طولانی مدت کنفرانس نهایی کلیپرز به 50 سال می رسد

رابرتز به خبرنگاران گفت:

رابرت گفت: “من بدم نمی آید بچه ها یک هومر را تحسین کنند ؛ مطمئناً این یک بازی بزرگ است ، یک ضربه بزرگ است.” “من واقعاً مثل این بازیکن هستم. اما من فقط احساس کردم که بیش از حد در خانه بشوم ، در مقابل پسری مثل کلیتون ، که احترام همه در لیگ های بزرگ را برای کاری که در این بازی انجام داده احترام می گذارد ، من فقط آن را استثنا کردم. یک خاص وجود دارد به یک پسر احترام بگذارید اگر علیه او حومر کنید. “

مدیر پدرس ، جیس تینگلر با این کار مخالفت کرد:

“این باعث شد ما اخراج شویم و از آن لذت ببریم. ما بازی را درست انجام می دهیم ، به بازی احترام می گذاریم ، اما سرگرم می شویم و برای یکدیگر کشش خواهیم کرد. از نظر ما ، این تمام “

او از کجا آمده است؟

گریشام را به عنوان یکی دیگر از خریدهای خوب پدرس حساب کنید. او سابقه انتخاب شماره 15 سابق تیم Milwaukee Brewers را دارد که در این فصل گذشته در معامله لوئیس اوریاس به سن دیه گو مبادله شد. او سال گذشته 51 بازی در میلواکی انجام داد و با میانگین 231/0 به شش هومر رسید.

بیشتر بخوان:  5 کلید پیروزی تیم مت لافلور در هفته 6

امسال او با میانگین 272 ، 9 هومر و 20 RBI یک قدم به جلو برداشته است. او همچنین در هر بازی برای پدرس بازی کرده است ، و به یکی از قابل اعتمادترین بازیکنان خارج از خانه تبدیل شده است. در واقع ، علاوه بر مانی ماچادو و تاتیس ، هیچ کس امسال ارزش بیشتری نسبت به گریشام برای پدران نداشته است. طبق گفته های FanGraphs ، او ارزش 2.0 جنگ را داشته است.

آیا او یک شگفتی یک ضربه است؟

به نظر نمی رسد در حالی که گریشام هنگام انعقاد معامله Brewers-Padres به اندازه Urias درخشش و عظمت نداشت ، او ثابت کرده است که یک همکاری ارزشمند در سن دیگو است. این بدان معنا نیست که او سال آینده استعدادی در سطح تاتیس خواهد بود. اما به نظر می رسد که او یک همکاری طولانی مدت در یک تیم Padres در حال افزایش است و نه فقط یک پسر که یک بار در سال 2020 از دیو رابرتز و داجرز آزرده خاطر شد.

بیشتر بخوان:  خوبوبین در پیروزی بزرگ برای دالاس ستاره می شود

اطلاعات بیشتر از Yahoo Sports:


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yxvhuoke

502 Bad Gateway


nginx/1.14.0 (Ubuntu)“>
502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.14.0 (Ubuntu)
shrtco.de/9SwmQ
clck.ru/Qs2Sg
u.nu/o7jtn
ulvis.net/ywm

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

فوتبال فانتزی: LeVeon Bell روی IR قرار گرفت ، اما وحشت نکنید - او مدت زیادی از بین نخواهد رفت ، و گزینه های جت محدود هستند

چ سپتامبر 16 , 2020
اوضاع فقط برای جت ها بدتر می شود. چند روز پس از گرفتار شدن توسط بوفالو ، رقیب بخش ، تیم روز سه شنبه ستاره ای را که پشت سر Le’Veon Bell قرار داشت را در ذخیره مصدوم قرار داد. آنها به فرانک گور ، یک تالار مشاهیر آینده در […]