Pokemon Sword and Shield فردا اخبار بزرگ Crown Tundra را منتشر می کند


آیا بالاخره تاریخ اکران Crown Tundra خواهیم داشت؟

آنجلا لانژ / CNET

در روز دوشنبه، گوگل وی گفت که روز سه شنبه در ساعت 6 صبح PDT بروزرسانی مربوط به Crown Tundra DLC را ارائه می دهد. حساب رسمی توییتر Pokemon به یک ویدیوی YouTube مرتبط است که در آن می توانید تبلیغ را مشاهده کنید. این توییت شامل نماد Crown Tundra و نماد Isle of Armour بود. جزیره زره پوش بسته الحاقی بود در ژوئن منتشر شد.

بیشتر بخوانید: بهترین لوازم جانبی نینتندو سال 2020

بازیکنان همچنین اطلاعات بیشتری در مورد دریافت خواهند کرد شمشیر Pokemon و Shield Expansion Pass به روزرسانی می شود. Pokemon Sword and Shield Expansion Pass ، شامل Isle of Armour و Crown Tundra ، 30 دلار هزینه دارد ، مکان های جدیدی را برای کاوش باز می کند و بیش از 200 Pokemon – با پیشرفت های جدید – برای مربیان اضافه می کند تا بتوانند از پس آن برآیند.

Crown Tundra Pokemon و لوازم آرایشی مخصوص به خود را خواهد داشت و همچنین حالت تعاونی جدیدی دارد که به بازیکنان این امکان را می دهد تا در منطقه گالار برای یافتن Pokemon های جدید بیشتر گشت و گذار کنند.

اعلامیه بازی را می توانید در اینجا تماشا کنید:


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4bm9guc
is.gd/09I046
shrtco.de/Vm9A5
clck.ru/R7PgY
u.nu/sjxei
ulvis.net/AG9

بیشتر بخوان:  Apple Watch Series 5 را فقط با 309 دلار دریافت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

گفتگوهای تجاری اتصال رنجرز به جک اشل: گزارش

د سپتامبر 28 , 2020
با بازسازی مجدد رنجرز زودتر از موعد مقرر ، آنها گفته می شود که آنها در میان تیم هایی بودند که اخیراً به تجارت بالقوه موقعیت ستاره بوفالو اسپاتر علاقه مند شده اند. جک اشلو باب مکنزی از TSN گزارش می دهد. به گفته مک کینزی ، “مکالمه های تأیید […]