Prime Day vs Black Friday: کدام یک بهترین معاملات را دارد؟


روز نخست 13 تا 14 اکتبر فرا می رسد.

آنجلا لانژ / CNET

این داستان بخشی از است روز نخست آمازون، راهنمای CNET در مورد هر آنچه باید بدانید و چگونگی اطمینان از دستیابی به بهترین معامله.

اگر از خود می پرسید که آیا در هفته نخست روز نخست نخست دنده تعطیلات خود را بخرید یا تا جمعه سیاه صبر کنید ، من یک پاسخ ساده برای شما دارم: خرید زودهنگام.

روز نخستاین فروشگاه که معمولاً در ماه جولای برگزار می شود ، با داشتن دهها سوپرمارکت به بخشی اصلی از تقویم خرده فروشی تبدیل شده است به فروش بپیوندید برای جلوگیری از مشتری. به خاطر اینکه ویروس کرونا پاندمی، آمازون او این رویداد را به 13 تا 14 اکتبر امسال موکول کرد و باعث شد Prime Day شروع غیررسمی تری برای فصل خرید تعطیلات نسبت به نقش معمول آن به عنوان کریسمس در ماه جولای باشد.

این فشار بیشتری به خرده فروشانی وارد می کند که به طور سنتی اولین فروش تعطیلات خود را برای جمعه سیاه و دوشنبه اینترنتی ذخیره می کنند. انتظار می رود مشتریان در اوایل این فصل به دنبال چانه زنی باشند و بازرگانان به آن پاسخ خواهند داد. Walmart و Targetبه عنوان مثال ، پیش از این فروش همزمان با Prime Day امسال را اعلام کرده است.

ویوک پاندیا ، تحلیلگر Adobe Digital Insights ، گفت: “بیشترین تأثیر در حال حاضر میزان جذب جمعه سیاه است که می تواند هزینه های مصرفی را در اواخر نوامبر حفظ کند.”

سالهاست که خرده فروشان با شروع فروش زود هنگام خود ، اغلب در حوالی هالووین ، روندی را که معمولاً “خزش کریسمس” نامیده می شود ، سعی در جهش در خرید تعطیلات دارند. نتایج در بهترین حالت با مخلوط شدند جمعه سیاه و Cyber ​​Monday دو شعبده باز باقی مانده در فصل تعطیلات هستند. اما مشتریان در اوایل سال جاری دلایل زیادی برای خرید داشتند ، به ویژه با روز نخست اواسط ماه اکتبر وارد شوید. این می تواند برای کل فصل تعطیلات به یک درگیری منجر شود و حداقل برای امسال ، فروش تن زودتر از حد معمول انجام شود.

علاوه بر فرا رسیدن Prime Day در ماه اکتبر ، دلایل عمده ای نیز وجود دارد که خریداران در اوایل سال جاری خریداری می کنند. زنجیره های تأمین همچنان مختل شده و سرعت حمل و نقل جدید محصولات بیشتر مورد جستجو را کاهش می دهد. فروش آنلاین از طریق سقف ، که باعث افزایش فشار در شبکه های تحویل می شود.

خریداران به خوبی از این موضوعات آگاه هستند و می خواهند مطمئن شوند كه می توانند اقلام مورد نظر خود را تهیه كنند و همچنین اطمینان حاصل كنند كه آن چیزها به موقع برای تعطیلات می رسد. انتظار می رود این پویایی زودتر از مواقع معمول باعث کمبود تجهیزات در کالاهای پر تقاضا مانند وسایل الکترونیکی و تجهیزات کار در خانه شود.

سارا اسکیربال ، کارشناس خرید و روند خرید در سایت معاملات RetailMeNot ، از وسایلی که به سختی پیدا می شوند مانند وزن آزاد ، گفت: “اگر آنها را ببینید ، باید آنها را انتخاب کنید.” “به نوامبر بیایید ، ممکن است چنین چیزی پیدا نکنید.”

Skirball گفت ، خرده فروشان انتظار این افزایش خریدهای اولیه را دارند ، بنابراین برخی تخفیف های عمیق در این فصل انتظار می رود در روز نخست ، در برخی موارد بهتر از جمعه سیاه یا دوشنبه سایبری باشد. [retailers] آنها می دانند که نیاز به رقابت دارند و می دانند که خریداران به دنبال چانه زنی خواهند بود. ”


اکنون بازی کنید:
این را نگاه کن:

Amazon Prime Day 2020: هر آنچه باید بدانید


2:20

جمعه سیاه و دوشنبه سایبری مطمئناً روزهای فروش عظیمی هستند که شامل چانه زنی های فراوان نیز می شوند. اما Skirboll توصیه می کند که اگر مورد خوبی را در مورد کالایی که می خواهید برای تعطیلات خریداری کنید ، مشاهده کنید ، فقط آن را تهیه کنید و منتظر بمانید که آیا قیمت آن کاهش می یابد.

پاندیا از Adobe موافقت کرد که خرده فروشانی که به دنبال توسعه جمعه سیاه و دوشنبه سایبری هستند امسال بیش از حد معمول با چالش روبرو خواهند شد ، زیرا مشتریان احتمالاً قبل از ماه نوامبر برخی از بودجه تعطیلات خود را تخلیه می کنند و گلوگاه های حمل و نقل باعث تأخیر می شود.

جمعه سیاه هنوز ارزش زیادی دارد زیرا مشتریان این اصطلاح را با تخفیف مرتبط می دانند ، بنابراین پاندیا گفت که مردم انتظار دارند معاملات جمعه سیاه زیادی را ببینند. اما حتی کسانی که ممکن است قبل از جمعه سیاه واقعی شروع به نشان دادن کنند.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6rut6w6
is.gd/gQOHQb
shrtco.de/aLZHu
clck.ru/RLPUF
u.nu/soi4b
ulvis.net/yH6t

بیشتر بخوان:  قیمت های Prime Day by Day: Ring Video Doorbell Pro را فقط با 160 دلار در بالکن قرار دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

انگلیس و بلژیک در آستانه بازی امشب لیگ ملت های یوفا ترکیب های خود را تأیید کردند

ی اکتبر 11 , 2020
انگلیس روز یکشنبه میزبان بلژیک است و به دنبال انتقام کمترین شکست خود در جام جهانی 2018 است. شاگردان گرت ساوت گیت در مرحله گروهی و دیدار رده بندی سوم روسیه به دست شیاطین سرخ شکست خوردند و اکنون دو تیم در لیگ ملت ها دوباره به مصاف هم می […]