PSA: ممکن است برای اولین بار از طریق توییتر پیشنهاد پیشنهادی رایگان دریافت کنید


بیوپدت

ما در اینجا به اندازه کافی مکرر در مورد توالت ها نوشته ایم ارزان آنها دیگر برای ما احساس عجیب و غریب ندارند. اما واقعیت این است که اکثر آمریکایی ها تجربه کمی در استفاده از توالت دارند. به نظر می رسد این عامل محرک کمپین اخیر رسانه های اجتماعی BioBidet باشد. از این به بعد تا 8 نوامبر ، عرضه کننده پیشنهاد پیشنهادی پیشنهادی روزانه 1 برنده انتخاب می کند و پیوست های پیشنهادی را برای آنها ارسال می کند. برای اینکه شما در نظر گرفته شود ، فقط باید یک پست جالب در مورد اولین محاکمه پیشنهادات ، بیوبیدت و فرم کوتاهی را در وب سایت BioBidet پر کنید.

اگر می خواهید اولین بار خود را با یک پیشنهاد ارسال کنید ، فراموش نکنید که به وب سایت BioBidet مراجعه کنید و نام خود را وارد کنید ، وب سایت رسانه های اجتماعی را که در آن پست کرده اید (فیس بوک ، اینستاگرام ، توییتر و یوتیوب همه قابل قبول است) و می خواهید پیشنهاد خود را به کجا حمل کنید ، در صورت پیروزی نیازی به آن ندارید پیشنهادات را برای خود نگه دارید. می توانید آن را به سمت یکی از دوستان یا اعضای خانواده خود فشار دهید که فکر می کنید خواهان آن هستید.

این احساس یک پیشنهاد تبلیغاتی جالب است و شما این فرصت را دارید که یک مکمل BioBidet رایگان برای خود یا یک دوست دریافت کنید. و درصورتی که کاملاً مبتدی پیشنهادات هستید ، اجازه دهید توضیح دهم که به طور کلی سه روش برای استفاده از یک پیشنهاد در خانه شما وجود دارد: توالت فرنگی تمام قد ، یک صندلی قیمت مناسب که جایگزین نشیمن توالت در توالت شما می شود یا یک ضمیمه پیشنهاد ، که بین توالت و صندلی فعلی خود قرار می دهید.

تسهیلات ، همان چیزی است که BioBidet ارائه می دهد ، نصب آن بسیار آسان است و نیازی به تماس با لوله کش نیست. تنها کاری که باید انجام دهید این است که صندلی توالت قدیمی را باز کنید ، یک ضمیمه پیشنهاد را اضافه کنید و دوباره داخل آن قرار دهید. سپس یک ترانسفورماتور Y را در خط آب بین دیوار و توالت قرار داده و یکی از خطوط را به مخزن و دیگری را به قسمت اتصال bidet منتقل می کنید. به من اعتماد کن ، آنقدر آسان است که حتی می توانم این کار را انجام دهم. و وقتی کارتان تمام شد ، می توانید نگران نباشید که آیا فروشگاه ها دستمال توالت دارند.

اگر یک داستان پیشنهادی برای عرضه دارید ، با پیوست رایگان خود موفق باشید.

ادامه مطلب: دستمال توالت تمام می شود؟ قیمت پیشنهادی خود را از 20 دلار تهیه کنید – بله ، واقعاً


تیم CNET Deals در وب به دنبال معاملات عالی محصولات فناوری و سایر موارد است. خریدهای عالی بیشتری را در صفحه معاملات CNET جستجو کنید و برای دریافت آخرین کدهای تبلیغاتی Best Buy ، Walmart ، Amazon و موارد دیگر به صفحه کوپن CNET مراجعه کنید. درباره وبلاگ Cheapskate س Quesالی دارید؟ پاسخ ها را در سایت ما پیدا کنید صفحه دستورالعمل ها.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5qnpd66
is.gd/JhDKSf
shrtco.de/s1NzX
clck.ru/RL3dv
u.nu/glg62
ulvis.net/BJpe

بیشتر بخوان:  بهترین معاملات بازی Prime Prime Amazon در سال 2020: بازی های نینتندو سوییچ زیر 40 دلار کاهش می یابد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

شماره 1 کلمسون از شماره 7 میامی ، 42-17 عبور می کند

ی اکتبر 11 , 2020
کلمسون هنوز در کلاس ACC در کلاس خودش است. تیم ببرهای رده هفتم شنبه شب با برتری چشمگیر 17 بر 4 در میامی استقبال کردند. اگر برخی از خطاهای کلمسون نبود ، نتیجه نامتعادل بود. تنها زمانی که میامی به منطقه پایان رسیده است قبل از آن است که زمان […]