Puck در واقع در فصل NHL پایین است که می تواند دیوانه باشد


حتی قبل از آمدن تامپا بی لایتنینگ برای جشن جام استنلی به خانه آمد ، جولین بریزبویس در مورد اقدامات بعدی با مدیران کل NHL تلفنی بود.

او قطعاً در برقراری تماس تنها نیست.

دیوید بویل ، مدیر کل نشویل ، گفت: “حتی اگر ما فصل هاکی فصل 19-20 (دوشنبه) را به طور رسمی به پایان رساندیم ، اما می توانم به شما بگویم که ما در Smashville بسیار شلوغ هستیم تا برای پیش نویس ، آژانس رایگان آماده شویم و امیدوارم که سال آینده یک فصل کامل برگزار شود.”

برای نایب قهرمان خسته دالاس ، لایتنینگ یا 29 تیم دیگر هیچ استراحتی وجود ندارد زیرا مسابقات خارج از کشور NHL در حال حاضر در جریان است و با سرعت خشمگین ادامه خواهد یافت. پیش از این تعداد معاملات زیادی انجام شده است ، دو مورد خرید برجسته و پیش نویس دو روزه سه شنبه آینده آغاز شده و آژانس رایگان در 9 اکتبر ، کمی بیشتر از یک هفته بعد افتتاح می شود.

بیشتر بخوان:  TE اردن دوباره خارج شده است

چاک فلچر ، مدیر کل فیلادلفیا گفت: “در اینجا برخی اقدامات سریع انجام خواهد شد و برخی از تیم ها سعی می کنند بلافاصله از این کار مراقبت کنند.” “ممکن است تیم ها و بازیکنان دیگری باشند که برای داشتن آمادگی جسمانی مناسب باید صبورتر باشند. 9 ، 10 و 11 اکتبر ، ممکن است فعالیت بازیکن آزاد بیش از حد باشد و سپس به مدت دو ماه آرام باشد.

پیتسبورگ پیش از این به جای مایک ماتسون مدافع ، وینگر دو بار قهرمان جام را پاتریک هورنکوئست جایگزین فلوریدا کرده است. مینه سوتا با بوفالو عوض شد و اریک استال را به مارکوس جوهانسون فرستاد. نیویورک رنجرز برای خلاص شدن از حقوق و دستمزد ، برادر اریک ، مارک و یک انتخاب دیترویت را عوض کرد.

بیشتر بخوان:  مسابقات آزاد فرانسه 2020: سرنا ویلیامز و رافائل نادال روز دو - زنده! | ورزش

تیم رنجرز که انتظار می رود از گزینه برتر الکسیس لافرنیه استفاده کند ، پس از این که سناتورهای اتاوا هفته گذشته با بابی رایان برنده جایزه تروفی Masterton همان کار را انجام دادند ، چهارشنبه با خرید دروازه بان Henrik Lundqvist به حرکت جوانان خود ادامه دادند.

Lundqvist و Ryan 38 ساله را به یک مجموعه نمایندگی رایگان کاملاً عمیق اضافه کنید ، که امسال به دلیل سقف ثابت حقوق برگزار می شود. به دلیل از دست رفتن پول در همه گیر ، 81.5 میلیون دلار باقی مانده است. نمایندگان بزرگ آزاد مانند الكس پترانژلو ، كاپیتان سنت لوئیس ، توری كروگ مدافع هم تیمی و تیلور هال MVP 2018 ممكن است بازدهی بالایی داشته باشند ، اما با توجه به محدودیت ها و عدم اطمینان از درآمد در فصل آتی ، اطمینان حاصل نمی شود كه بازار چگونه خواهد بود.

بیشتر بخوان:  دومینیک تایم پس از هیجان پنج سته در فینال یو اس اوپن در تساوی برابر الکساندر زورف پیروز شد | تنیس آزاد ایالات متحده 2020

لو لاموریلو ، مدیر کل جزایر نیویورک گفت: “کاش جواب آن را می یافتم.” “نه تنها درپوش امسال یخ زده است ، بلکه انتظار دارم سال آینده نیز چنین باشد.”

لاموریلو گفت که او معتقد است در سال 2021 نمایندگان آزاد بیشتری در دسترس خواهند بود و او و بویل توافق کردند که در ماه های آینده پس از پایان داد و بیداد بازیکنان ممکن است بازیکنان بیشتری در بازار داشته باشند.

قبل از آن ، همه چیز مشغول خواهد بود. حتی Tampa Bay و Dallas بعد از پایان یک فصل یک ساله در این هفته کارهایی باید انجام دهند.

بیشتر بخوان:  میتچل تروبیسکی گردهمایی خرس ها را برای بازگشت شگفت انگیز از شیرها در تلاش بالقوه صرفه جویی در کار ، برگرداند

برای بازآفرینی امضای نمایندگان وابسته آزاد آنتونی سیرلی ، میخائیل سرگاچف و اریک سیرناک ، لایتنینگ باید حدود 10 میلیون دلار از فضای پوشش را پاک کند – که این نشان دهنده مردان باز نشده مانند قهرمان پشت سر هم پت مارون نیست و سه مدافع اصلی ترین بازیکنان هستند: کوین شاتینکرک ، زاک بوگوسیان و لوک شین

به نظر می رسد Lightning 2020-21 از گروه جشن جام حذفی متفاوت خواهد بود.

الکس کیلورن ، مهاجم کهنه کار ، یک نامزد احتمالی تجاری در کنار ویلر تایلر جانسون ، گفت: “تیم ها هر ساله تغییر می کنند.” “این بخشی از حضور در ورزش های حرفه ای است.”

بیشتر بخوان:  کمبا واکر مدام در لحظه ای که کایری ایروینگ به عنوان سلتیک به طرز وحشتناکی اشتباه کرد ، احساس درد می کند

طبق گفته CapFri Friendly دارایی خالص دالاس 15 میلیون دلار است ، اما ستاره ها باید قراردادهای جدیدی را برای مهاجمین مقصر مهاجم ماتیاس گانمارک ، راب هینتز ، رادک وکسا و دنیس گوریانوف منعقد کنند ، که همه آنها تأثیر زیادی در مرحله تصمیم گیری داشتند.

آنها ممکن است مجبور به خداحافظی با آنتون خودوبین ، دروازه بان 34 ساله باشند که بعد از هدایت ستاره ها به فینال بازیکن آزاد است – مگر اینکه تصمیم بگیرند مانند ستاره تجارت بی بن بیشاپ ، که بیشتر دوره بعد از فصل را به دلیل مصدومیت از دست داد ، یک حرکت غافلگیرانه انجام دهند. جیم نیل برای اطمینان از اینکه دالاس در رقابت برای کسب جام باقی بماند ، یک چالش واقعی روبرو است.

بیشتر بخوان:  مایک فراپل از غول ها ، درخواست Camale Correa را برای تجارت تأیید کرد

نیل گفت: “با استفاده از سیستم جدید ، من واقعاً فکر می كنم كه هدف شماره 1 – و این به نظر می رسد نوعی خنده دار باشد – اما اجرای مسابقات مقدماتی است.” “و اگر مقدماتی برگزار شود ، شما می توانید جام جام استنلی را برنده شوید. این فاصله نزدیک است.

نویسنده ورزش دن گیلستون به AP کمک کرد.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y89awanc
is.gd/DREsU2
shrtco.de/y3rBz
clck.ru/R9Wje
u.nu/bkq97
ulvis.net/ox7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تیم های دیگر علاقه مند بودند ، اما من هرگز سیاتل را ترک نکردم

چ سپتامبر 30 , 2020
مدافع کناری سیه هاکس ، Shaquem Griffin ، در ابتدای فصل عادی در لیست 53 نفره نبود و پیشنهاد داشت که به جای دیگری برود ، اما او هرگز به فکر جدایی نبود. گریفین امروز گفت که وقتی قبل از هفته اول معافیت ها را پاک کرد ، سه تیم […]