Riley HR در جایگاه نهم پس از Dodgers در بازی افتتاحیه مسابقات قهرمانی NLCS با نتیجه 5-1 Braves را شکست داد


آرلینگتون ، تگزاس (خبرگزاری فرانسه) – آستین رایلی در نهمین بازی با تساوی که منجر به ایجاد رالی چهار زمانه شد ، پیش افتاد و تیم آتلانتا بروس اولین قهرمانی خود در لیگ ملی را از سال 2001 با پیروزی 5-1 مقابل لس آنجلس داجرز آغاز کرد. دوشنبه شب.

رایلی وفادار با رانندگی 448 فوت در سمت چپ مرکز ، با واکنش های شدید و برخی از توماهاوک های طرفداران اولیه که مجاز به شرکت در یک مسابقه اصلی لیگ در این فصل بودند ، به بلیک تراین خوش آمد گفت.

رایلی 23 ساله گفت: “من وقتی دور پایگاه ها می دویدم پاهایم را احساس نمی کردم ، بنابراین احساس خوبی داشتم.”

شجاعان بعد از شلیک رایلی به برتری 2-1 دست نزدند و او را به جوانترین بازیکنی تبدیل کردند که در بازی نهم یک مسابقه بعد از فصل یا بعداً از Chipper Jones ستاره آتلانتا در 1995 روشن شد.

همکار فردی فریمن گفت: “ما یک ضربه خوب 9 سوراخ داریم.” “ما به همه اعتقاد داریم و آستین پسر امشب بود.”

رونالد آکونا جونیور با دو گل دنبال شد و یک گل توسط مارسل اوزونا به ثمر رسید که ترنین را پیش از اوزی آلبیز دو بار از جیک مک گی بدرقه کرد.

بیشتر بخوان:  Google v. Oracle: دادگاه عالی حق چاپ نرم افزار را می شنود

“این کاری است که این بچه ها انجام می دهند.” Braves Snicker ، مدیر Braves ، گفت ، “من گفته ام که ما مثل یک بازی NBA هستیم ، شما نمی خواهید آنجا را ترک کنید زیرا بسیاری از اتفاقات تا یک سوم آخر اتفاق نمی افتد.” آنها چند سالی است که اینگونه هستند. … این بچه ها هرگز سیگار را ترک نمی کنند ، آنها مدام سنگ زنی می کنند و کارهای خود را انجام می دهند ، که این ویژگی بسیار خوبی برای یک باشگاه توپ است. “

در مسابقه ای بین تیم هایی که در فصل معمول دویدن و حمام در رشته های اصلی 1-2 قرار گرفتند ، و در اولین بازی افتتاحیه NLCS از سال 2007 با عدم شکست دو تیم در بعد از فصل ، Braves عملکرد شگفت انگیز دیگری در تیراندازی حتی بدون توقف داشت.

ویل اسمیت ، سومین تیرانداز شجاع ، قبل از اینکه مارک ملانکن وی را محاصره کند ، کاملاً هشتم بود تا برنده شود. آتلانتا ، که در پنج بازی پلی آف خود مقابل سینسیناتی و میامی چهار مسابقه را از بین برد ، در حالی که 6-0 برتری این فصل را داشت ، در مجموع 6 بازی را مجاز دانسته است.

بیشتر بخوان:  EFL به دلیل نگرانی در مورد کسر امتیاز ، به مارک پالیوس ، رئیس ترانمر پاسخ می دهد

لس آنجلس 9 بار پی در پی پیروز شد و به فصل عادی بازگشت.

قبل از چرخه نهم ، تنها دو جفت خزنده انفرادی اجرا می شد. در نیمه اول فریمن به عقب رفت و کیکی هرناندز با تور خانگی پنجمین داجر را شکست داد.

دومین مسابقه از سری بهترین های هفت ، سه شنبه شب برگزار می شود ، زیرا Braves قرار است با یان اندرسون ، کلیتون کرشاو ، برنده جایزه سه بار Cy Young ، ایفای نقش کند.

این اولین بار از 12 مارس ، روزی بود که تمرین بهار به دلیل ویروس کرونا متوقف شد ، طرفداران یک مسابقه MLB در سکوها حضور داشتند.

تمام 10،700 بلیط موجود در بازار به فروش رسیده است ، به علاوه 800 مورد دیگر توسط لیگ و تیم ها استفاده می شود. این حدود 28٪ از ظرفیت 40،518 در استادیوم جدید Texas Rangers بود زیرا سقف جمع شونده برای اولین بازی NLCS که در یک مکان خنثی برگزار می شد ، باز بود.

بیشتر بخوان:  مشکلات داجر بولز همچنان در بازی NLCS 1 به Braves باخت

پایگاه های Braves بعد از اینکه ماده رقیق کننده داستین می با پابلو ساندووال ضربه زد ، در پایگاه هشتم قرار گرفت. ویکتور گونزالس از راه رسید و با ضربه دزدان دریایی به چارلی کالبرسون برخورد کرد و در نیمه راه با پمپ محکم و محکم در راه بازگشت به پناهگاه به نیمه نهایی رسید.

داجرز واکر بوئلر پاییز امسال در سه مسابقه افتتاحیه خود از سری Playoff برای اولین بار از چهارمین بازی پرش کرد ، در حالی که به نظر می رسد اکنون با تاول های انگشت وسط و انگشت اشاره و شلوار چسبان خود که در توییتر ظاهر می شود ، دست و پنجه نرم می کند.

بوئلر در پنج نوبت پنج برابری خود هفت ضربه زد و به سالن مشاهیر رندی جانسون پیوست به عنوان تنها کسی که موفق به کسب حداقل هفت ضربه در 9 شروع متوالی پس از فصل شده است – در نه اولین حضور خود. او همچنین پنج بار پیاده روی کرد ، که بالاترین میزان در حرفه خود بود.

بیشتر بخوان:  قاضی پیشنهاد می کند که مسدود کردن TikTok "انکار" نسبتاً قابل توجهی باشد

بوئلر گفت: “احساس می کنم به درستی موفق شده ام.” “من نمی خواهم شما را راه بروم. ما سعی می کنیم از هیئت مدیره فرار کنیم. من می توانم عمیق تر شوم. من می توانم بهتر باشم.”

ماکس فرید 9 حمله و دو پیست داشت در حالی که به اولین مسابقه اجازه می داد 6 بازی را در ابتدای کار خود انجام دهد ، دو سال بعد که در هر مسابقه از سری NL Division Series 2018 ، وقتی آنها در چهار مسابقه به لس آنجلس باختند ، دلیران را دلداری داد.

چپ دست در سانتا مونیکا متولد شد ، به دبیرستان در لس آنجلس رفت و هفتمین انتخاب عمومی سن دیگو پدرس در سال 2012 بود ، دو سال قبل از اینکه در آتلانتا تجارت کند.

شعارهای “MVP! MVP!” وجود داشت. هنگامی که فریمن در بالای اولین حمله وارد شد – یک ضربه تک 429 فوت در سمت راست ، که در میان طرفداران قرار داشت ، دور از پنج ردیف اول نزدیک به زمین. این اولین خانه وی در این فصل پس از آن بود.

بیشتر بخوان:  تیم های NFL روز یکشنبه افتتاحیه برای سرودها زانو زده و یا در رختکن می مانند NFL

در حالی که شجاعان پنج بر علیه بوئلر قدم می زدند ، دیگر هیچ ضربه ای نداشتند تا اینکه تک آهنگ های پشت سر هم مقام ششم را برای تعقیب تازه کاران خردسال باز کردند. Busdar Graterol با پنجره های بازشو و پشت صحنه از جمع خارج شد.

هرناندز اولین شروع فصل خود را پس از شروع شوت Braves انجام داد ، وقتی هومر را از رتبه پنجم خارج کرد ، 1-1 مساوی شد. هرناندز ، 0 تا 6 در مسابقات مقدماتی تا آن زمان ، اولین بازیکنی بود که از بعد پرایس هاربر در 10 سپتامبر 2019 ، هومر را روی یک توپ منحنی توسط فرید بازی کرد.

فرید باعث 14 ضربه و ناکامی شد ، دومین مسابقه او در این فصل از هر بازی – از جمله 11 بازی در فصل عادی که 7-0 بود در 2.25 ER.

اتاق مربی

شجاع: LF آدام دووال در نیمه راه شرط نیمه دوم خود را به دلیل یک مسئله انحرافی ترک کرد. درد پس از لغزش در زمین و در حالی که دست خود را به سمت چپ خود انداخت ، درد آشکاری داشت.

بیشتر بخوان:  خرابی بولداگ: آماده سازی ورزشکاران دانشجویی ایالت فرسنو برای ایجاد شغل خود

اسنیکر گفت: “من انتظار ندارم که نتیجه خوبی باشد.”

کریستین بچ با شمارش 1-2 نتیجه را بدست گرفت و راه را به تساوی کشید.

حلقه های کوتاه

این چهارمین بار بود که هر دو تیم بدون باخت پس از فصل وارد اولین بازی NLCS می شدند. این اتفاق در ALCS سه بار اتفاق افتاده است ، همه در 11 سال گذشته. … با شروع کننده های بوهلر و فرید هر دو 26 ساله ، این هفتمین مسابقه افتتاحیه قهرمانی لیگ با دو تیرانداز 26 و کمتر بود.

بعدی

اندرسون با 17 بازی پلی آف 11 گل 2/3 را بدون گل انداخت. کرشاو ، یک چپ از نزدیکی دالاس ، در آغاز فصل 19 ضربه در مجموعه خود دارد – هر دو پیروز هستند. او دو سال پیش در NLDS هشت بازی بدون گل مقابل آتلانتا ارائه داد.

رایلی HR در جایگاه نهم Braves پیش از داجرز 5-1 در بازی افتتاحیه لیگ فوتبال ملی که در ابتدا در NBCSports.com ظاهر شد


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6sdfuhr
is.gd/rvcmwi
shrtco.de/WcrRM
clck.ru/RMsKR
u.nu/wzyik
ulvis.net/x2AE

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

لوگان رایان از تیم غول ها که در نمایشنامه ای که صدمه دید با داک پرسکوت برخورد کرد ، پیامی برای جری جونز صاحب گاوچران دارد

س اکتبر 13 , 2020
از آنجا که هافبک Cowboys هنگام تلاش برای دور شدن از غول ایمنی لوگان رایان ، آسیب دیدگی مچ پا در سمت راست اردک پرسکوت صحنه های حرفه ای فوتبال را لرزاند. پرسکات که گفته شد روز دوشنبه از بیمارستان مرخص شده ، اکنون یک دوره نقاهت چهار تا شش […]