SMU برای پیروزی 30-27 در برابر 25 ممفیس با فرم طولانی هنوز FG را دیر می گیرد


کریس ناگار 9 ثانیه قبل از مسابقه از 43 متری یک گل به ثمر رساند و شنبه ، پس از انفجار موستانگ با 3 گل زودهنگام تیمی که اولین بازی خود را در چهار هفته انجام داد ، تیم SMU روز شنبه با نتیجه 30 بر 27 تیم 25 امفیس را شکست داد.

ممفیس (USSC 1-1 ، 0-1) که از زمان برنده شدن در مسابقه افتتاحیه 5 سپتامبر به دلیل مشکلات COVID-19 بازی نکرده بود ، در حالی که بردی وایت اخراج شد و دچار تردید شد ، برای نمره احتمالی چراغ سبز رانندگی می کرد. چپ 1:25. این رهبری نهایی SMU (4-0 ، 1-0) را تنظیم کرد که هرگز دیر نیست.

بیشتر بخوان:  وگاس با امضای قرارداد 61.6 میلیون دلاری پترانژلو موافقت می کند

نجار ، كه همچنین اهداف 27 تا 25 متری را داشت ، گفت: “من می دانستم كه باید نقش بزرگی در بازی داشته باشم.” من از قبل در ذهنیت درستی بودم. می دانستم كه چنین چیزی سقوط خواهد كرد. “

برای پوشش بیشتر ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

شین بوچله 32 نفر از 45 نفر بود که 474 یارد و سه تاچ داون را پشت سر گذاشت. این شامل امتیاز گرفتن از 70 و 85 یاردی به رگی رابرسون بود تا اینکه ستاره دریافت کننده در اواخر کوارتر سوم با آسیب دیدگی زانوی چپ مسابقه را ناک اوت کرد. رابرسون در نهایت با پنج بار گرفتن در 243 یاردی روبرو شد.

بیشتر بخوان:  چگونه می توان تیم ویدئویی را از خانه اداره کرد

وایت 29 از 42 برای 380 متری ، سه فرود و دو رهگیری بود. دامونته کوکسی برای 169 یارد هشت گیر داشت.

ممفیس آخرین بار یک ماه پیش در برابر آرکانزاس بازی کرد. ببرها دو مسابقه برنامه ریزی شده بعدی را انجام ندادند و به دلیل آزمایش مثبت COVID-19 در برنامه ، 11 روز بدون تمرین فاصله داشتند.

SMU 24-3 برتری داشت که Roberson در اوایل سه ماهه 85 یارد رسید. بوچله پا به جیب خود کرد و نزدیک 25 به روبرسون برخورد کرد ، زیرا گیرنده مدافع را از دست داد و سپس از کنار زمین بلند شد.

بیشتر بخوان:  وقتی اولین بنگال ها در دقیقه آخر مقابل شارژرها به بیراهه می روند ، جو بارو احساس دلشکستگی می کند

“او به وضوح از باخت ناامید یا دیوانه است ، ناراحت است.” رایان سیلورفیلد ، مربی ممفیس گفت: “من از نحوه شروع بازی در هر لحظه راضی نبودم.” هیچ بهانه ای نیست. ما از زنگ زدگی یا موارد مشابه آن استفاده نخواهیم کرد. “

بعد از اینکه دو تیم در آخرین لحظه نیمه اول با یکدیگر معامله کردند ، ممفیس در فاصله 24-20 روی دروازه 56 متری رایلی پترسون قرار گرفت که زمانش تمام شد. ببرها در اواخر Q3 در TD Pass 5-yard از White به Tahj Washington یک 27 را دریافت کردند.

بیشتر بخوان:  کلاغهای خروشان QB های مخالف را برای حملات همه جانبه عذاب می دهند

پیامدهای نظرسنجی

ممفیس هفته گذشته هنگامی که توانست 25 تیم برتر را حذف کند ، فقط یک امتیاز جلوتر از نظرسنجی که از تیم اصلی رد صلاحیت شد ، به سختی رتبه بندی شد. ببرها یکشنبه سقوط می کنند. SMU آرا had را کسب کرده است ، اما احتمالاً امتیازات آن چیزی بیش از پیروزی بر ممفیس نیست. دیگر پیروزی های موستانگ برابر تگزاس ، تگزاس شمالی و FCS استفان اف آستین است.

بردن

ممفیس: یک ضرر بزرگ برای دارنده AAC Tigers ، که در بازگشت کاملاً زنگ زده بود و احتمالاً تحت تأثیر تهویه مطبوع قرار گرفت. سفید و جنایت همچنان می تواند در آرناس انباشته شود ، با 585 مورد علیه SMU.

بیشتر بخوان:  تیتان ها هنگام پرتاب تاننهیل به مدت 3 TD ، 1-1 را با حساب 42-16 شکست دادند

SMU: در حالی که موستانگ برای اولین بار از سال 1983 تا 1984 در فصول متوالی 4-0 است ، به دلیل آسیب دیدگی گیرنده فوقانی و شروع دم عقب نگرانی هایی وجود دارد. روبرسون سال گذشته پس از آسیب دیدگی پای راست خود در هشتمین بازی فصل ، دیگر بازی نکرد. TJ McDaniel در اولین مسابقه از ناحیه پایین چپ دچار آسیب دیدگی شد. او مجبور بود با ارابه از زمین بلند شود.

بعدی

ممفیس: پس از مدت ها انتظار برای بازی ، ببرها اکنون قبل از میزبانی شماره 11 یو سی اف در 17 اکتبر ، یک تاریخ باز برنامه ریزی شده دارند.

بیشتر بخوان:  تیم می گوید ، بازی Fan at Chiefs برای ویروس کرونا مثبت است

SMU: یک هفته مرخصی قبل از بازی در Tulane در 16 اکتبر.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yyd5uwnx
is.gd/0vWJl3
shrtco.de/Z83BF
clck.ru/RD35o
u.nu/rc71t
ulvis.net/k1Q

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

15 سینسیناتی با نتیجه 28 بر 7 از فلوریدا جنوبی پیشی گرفت

ی اکتبر 4 , 2020
سینسیناتی می خواست بازی دوندگی شنبه مقابل فلوریدا جنوبی را برقرار کند و دست و پا زدن زود هنگام توسط گرید دوکس آنها را از حمل وزنه منصرف نکرد. Doaks 102 یارد را فرار کرد و فرود آمد ، Tre Tucker ضربه 97 متری را برای گرفتن امتیاز پس گرفت […]