SNL صحبت های مایک پنس و سلام و احوالپرسی جف گلدبلوم را مسخره می کند


جیم کری در نقش مگس بایدن بازی کرد و کنان تامپسون مگسی را بازی کرد که ادعا می شد تناسخ یک بار نامزد ریاست جمهوری هرمان کین است.

عکس صفحه توسط Gael Fashingbauer Cooper / CNET

شما می دانستید که SNL به آنجا می رود. مسافت او بدون توجه پرواز نشست در طی مناظره این هفته با سناتور کمالا هریس ، مایک پنس معاون رئیس جمهور ، کمدی کمدی NBC شنبه مراسم رژه خود را با تمسخر از اشکال معروف اکنون آغاز کرد.

در سایت طنز ، جو بایدن نامزد انتخابات ریاست جمهوری (جیم کری) از یک بردار آزمون برای سفر به مناظره استفاده می کند ، اما درست مثل فیلم 1986 با بازی جف گلدبلوم ، او با مگس خانه مخلوط می شود. با پیش رفتن بحث ، موجود مگس بایدن به آرامی به گلدبلوم تبدیل می شود و خطوطی را از پارک ژوراسیک و آپارتمان های تجاری Goldblum.com می خواند.

حتی عجیب تر می شود. با پایان طنز ، پرواز دوم به بایدن پیوست ، کنان تامپسون مگسی را بازی کرد که ادعا می شود تناسخ نامزد فقید ریاست جمهوری هرمان کین است ، که در تابستان امسال بر اثر COVID-19 درگذشت.

کمیته نشست با اصابت هریس (مایا رودولف) به مگس در حالی که هنوز روی سر یک پنی نشسته بود پایان می یابد. کمپین بایدن فروخته شد 35000 موشک بایدن هریس در کمتر از یک روز پس از بحث.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2haayxx
is.gd/lXOLvI
shrtco.de/2yiZa
clck.ru/RLFDz
u.nu/ji0lg
ulvis.net/flzp

بیشتر بخوان:  این شرکت می گوید ، ادعای جدید توییتر کاربران را بر آن دارد تا قبل از بازنویسی مجدد اخبار ، آن را بخوانند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

من از نوشیدن Detroit Lions Kool-Aid متاسفم ، اما به همین دلیل است که من امید خود را در سال 2020 قطع نمی کنم

ی اکتبر 11 , 2020
من یک عذرخواهی دارم من هفته گذشته اشتباه کردم و اشتباه کردم. بله ، من مقصر هستم من نوشیدم دیترویت Black Cole Aid. نه تنها آن را نوشیدم ، بلکه چند ثانیه شوکه شد و خواست. من واقعاً فکر می کردم شیرها شکست خواهند خورد نیواورلان من و مقدسین انتظار […]