Sony OLED بهترین معامله تلویزیونی Prime Day (2020) است


آنچه شما نیستید هزینه بیش از 1000 دلار برای تلویزیون سخت است. مطمئناً ، نمایشگرهای OLED (دیود ساطع کننده نور) دارای سطح سیاه تقریباً کاملی هستند زیرا هر پیکسل مانند نور پس زمینه خاص خود عمل می کند ، اما تلویزیون های معمولی با نور پس زمینه LED هنوز هم بسیار زیبا به نظر می رسند و معمولاً حدود نیمی از قیمت دارند. نسبت عملکرد و عملکرد آنقدر خوب نبود که بتواند به غیر از جدی ترین علاقه مند به OLED به کسی بگوید.

چند سال پیش ، نسخه 55 اینچی تلویزیون مانند Sony A8H OLED (توصیه 8/10 ، WIRED) چند هزار دلار هزینه داشت و من قصد داشتم به شما بگویم زحمت نکشید. اما اکنون که آنها به طور پیوسته به سمت Grover Cleveland One حرکت کرده اند ، وقت آن است که نگاهی دوباره به یکی از تلویزیون های محبوب سال خود بیندازیم.

بیشتر بخوان:  همه چیز توسط آمازون تبلیغ می شود - مانند Crazy Home Drone

در حال حاضر به حدود 1300 دلار رسیده است و گرچه آمازون این معامله را به عنوان 200 دلار تخفیف نشان می دهد ، اما از اواسط ماه مه قیمت آن حدود 1900 دلار است. قیمت ممکن است پس از پایان فروش آمازون Prime Day در نیمه شب امشب اقیانوس آرام افزایش یابد.

تلویزیون 55 اینچی سونی A8H 1298 دلار (600 دلار آمریکا) قیمت دارد.

اگر با استفاده از پیوندهای موجود در داستان های خود چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت ما از روزنامه نگاری کمک می کند. من بیشتر می دانم

چرا ما آن را دوست داریم

بیشتر بخوان:  دولت ها نباید اخبار را در خبرمایه شما انتخاب کنند

مانند تلویزیون های OLED ال جی (سونی از این فناوری نمایشگر ال جی استفاده می کند) ، A8H یک تلویزیون فوق العاده زیبا است. جس گری ، منتقد دنده ، آن را چنین توصیف می کند: “چنان پر جنب و جوش و پر جنب و جوش ، به نظر می رسد از پنجره ای به جهان دیگر خیره شده اید.” سونی از بهترین فناوری های پردازش صدا و تصویر برخوردار است و در A8H از این ویژگی ها استفاده می شود. کیفیت تصویر شگفت انگیز است ، با رنگ های زنده و پر جنب و جوش و سایه کامل که همه چیز را برای اولین بار در حال مشاهده به نظر می رساند.

بیشتر بخوان:  جنگ صلیبی جسورانه یک کارمند شهرستان تگزاس برای تغییر نحوه رای دادن

این در بعضی از نقاط از تلفن هوشمند نازک تر است و دارای رابط Google TV است که به خوبی Roku نیست اما عملکرد آن از بسیاری از سیستم عامل های تلویزیون های هوشمند بهتر است.

یکی دیگر از ویژگی های شسته و رفته؟ بلندگوهای A8H در صفحه داخلی تعبیه شده اند ، اگرچه فکر می کنیم اگر چنین پول نقدی را در تلویزیون خرج می کنید ، باید یک بلندگو یا سیستم فراگیر بخرید.

ما هنوز فکر می کنیم TCL 6-Series (9/10 ، WIRED توصیه می کند) بهترین تلویزیون سال برای اکثر مردم است ، اما اگر شما یک طرفدار تلویزیون یا طرفدار فیلم واقعی هستید ، این معامله مطمئناً ارزش یک بررسی را دارد. برای این نوع پول مدل بهتری پیدا نخواهید کرد.

بیشتر بخوان:  زنی که TikTok را در سخت ترین زمان تحویل می گیرد

پوشش WIRED Prime Day


بیشتر توسط WIRED Games


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2vr97j9
is.gd/hZzrvv
shrtco.de/XioVg
clck.ru/RPviu
u.nu/p45lg
ulvis.net/oMlE

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

یوزپلنگ آسیب کوتاهی از ناحیه شانه از دست می دهد. مک کافری هنوز بیرون است

چ اکتبر 14 , 2020
چارلوت ، کارولینای شمالی (AP) – پانترزها برای دومین فصل متوالی یک تکل دفاعی به Pro Bowl Kawann Short به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه شانه از دست دادند و کریستین مک کافری مدافع کناری 2019 نیز کاملا آماده بازگشت به بازی نیست. مربی رولت شلوار مت رول گفت که […]