Team Saints با 17 امتیاز پیشی می گیرد تا یک پیروزی 30-27 برابر Chargers به ​​دست آورد


ویل لوتز یک گل 36 متری را به زمین تبدیل کرد و مارشون لاتیمور با گیرنده دور برد شارژر ، مایک ویلیامز ، از کنار میدان خجالتی در مکان چهارم قرار گرفت ، در حالی که نیو اورلئان مقدس در وقت اضافه دوشنبه شب با نتیجه 30-27 به پیروزی رسید.

در حالی که جاستین هربرت ، هافبک رو به رشد ، در نیمه اول 3 تاچ داون به زمین زد ، مقدسین در سوراخ 20-3 فرو رفتند تا شارژر را به جلو هدایت کنند. با این حال ، Shipper نتوانست برای دومین هفته پیاپی 17 امتیاز را حفظ کند زیرا مقدسین در نیمه دوم دوباره بازگشتند.

لوس آنجلس فقط در پایان مقررات فرصتی برای پیروزی داشت زیرا مایکل بادگلی برای یک ضربه درست 50 متری اقدام به هدف راست کرد. این دومین باری بود که بادگلی امشب را با یک امتیاز اضافی از دست رفته پس از اولین برخورد شبانه اش از دست می داد. مقدسین پس از برنده شدن ضرب سکه ، به منطقه شارژرها نقل مکان کردند تا در داخل منطقه قرمز لس آنجلس یک غرفه فرماندهی داشته باشند.

بیشتر بخوان:  درخشش لس آنجلس لیکرز در میامی هیت با ادعای هفدهمین رکورد NBA | فینال های NBA

بعد از اینکه گل میدانی لوتز به برتری 30-27 به نیواورلئان رسید ، شارژرها فرصت پاسخ دادن را پیدا کردند. یک تماس رهگذر بی رحمانه با مالکوم براون چارجر را به میانه زمین نزدیک کرد اما کی جی هیل جونیور او پاس سوم را از هربرت رها کرد و ویلیامز را با خجالتی پایین آورد و اولین گل را برای پیروزی مقدسین به ثمر رساند.

هربرت اولین تازه کار بود که چهار پاس تاچ داون در دوشنبه شب فوتبال انجام داد. 20 بار از 34 پاس را برای 264 یارد و چهار مرحله در Night Chargers انجام دهید. ویلیامز پنج پاس از آن را برای 109 یارد و دو قطره گرفت.

بیشتر بخوان:  می دانم که هنوز چیزهای زیادی در تانک دارم

در حالی که شارژر بر روی نیواورلئان یک بالشتک ایجاد کرد ، هربرت سه نیمه را لمس کرد. پاس 17 متری لمس کننده به Keanan Allen پس از از دست دادن امتیاز اضافی Badgley ، Chargers را با نتیجه 6-0 پیش می اندازد. هربرت بعد از یک گل 48 متری توسط ویل لوتز برای خاتمه دادن به کوارتر اول ، ویلیامز را 4 یارد صدا زد تا اختلاف را به 13-6 افزایش دهد.

نسیم توسط ناصر آددرلی روی یک توپ پرتاب شده که نزدیک بود یک امتیاز دفاعی بدست آورد ، رهگیر شد. در عوض ، هربرت و هانتر هنری به 3 متری رسیدند تا اختلاف 20-3 شود.

بیشتر بخوان:  تایسون فیوری پس از حرکت از سه گانه Deontay Wilder ، برای جنگ در خانه بازگشت

در پی آن ، افت 3 یاردی به شکارچی هنری منجر شد زیرا لس آنجلس در اواخر سه ماهه دوم خود را در موقعیت اصلی قرار داد.

برایس با دو دقیقه رانندگی پاسخ خواهد داد تا خلا قبل از پایان نیمه اول پر شود. او قبل از اینکه برایس از خط شلیک به منطقه پایان برای یک حیاط افت کند و 14 ثانیه در نیمه باقی بماند ، در هشت بازی 51 قدیس را هدایت کرد تا فاصله را به 20-10 برساند.

Chargers جرم Offense در بیشتر نیمه ها راکد خواهد بود. در سه املاک پس از استراحت ، چارجر در 23 عملیات حمله به عنوان گروه ترکان مقدس Saints فقط 64 یارد به دست آورد. یک گل میدان از 53 متری لوتز نتیجه را به 20-13 کاهش داد و بریس با محکم جرد کوک تماس گرفت تا 41 یارد را به ثمر برساند تا در 20-20 با 11:21 باقی مانده بازی را به تساوی بکشاند.

بیشتر بخوان:  قاضی بارت بار دیگر مواضع خود را در برابر سنای آمریکا تأیید می کند

Brees 33 از 47 پاس را برای 325 متری با فرود و رهگیری مایکل توماس بازی کرد که در اواخر هفته در عمل تصادف کرد. امانوئل سندرز در ارسال اولین روز پذیرش خود در 100 متری به عنوان عضوی از مقدسین ، 12 پاس در 122 یارد داشت.

هربرت و ویلیامز یک گل 64 متری به ثمر رساندند تا لس آنجلس را به گل برتری برسانند زیرا ویلیامز توسط کرنر سنت پاتریک رابینسون منفجر شد تا چراغ سبز را به ثمر برساند.

در حالی که مقدسین بلافاصله پاسخ می دادند ، سرب کوتاه مدت بود. پاس 28 یاردی به آلوین کامارا قبل از گلزنی تیسوم هیل در دفاع 9 یاردی ، مقدسین را به منطقه لس آنجلس سوق داد تا بازی را با نتیجه 27-27 به تساوی بکشاند.

بیشتر بخوان:  پنج منطقه مهم برای تماشای

تیم شارژر تقریباً او را در سازمان برنده شد زیرا ویلیامز یک پرش ستاره 29 متری از مارشون لاتیمور انجام داد. با این حال ، پیشنهاد 50 حیاط Badgley در زمان انقضا درست به حالت ایستاده متوقف شد تا بازی به وقت اضافه ارسال شود.

لس آنجلس هفته گذشته با نتیجه 24 بر 7 مقابل تامپا بی باکینرز پیش افتاد و تنها 38-31 شکست خورد.

مقدسین با 17 امتیاز جمع شدند تا پیروزی 30-27 اضافی را نسبت به شارژرهایی که در ابتدا در Pro Football Talk ظاهر شد ، به دست آورند.

بیشتر بخوان:  بیلی جین کینگ: 'من می خواهم دختران دنبال پول بروند. توانمند سازی می دهد "| تومینی کارایول | ورزش


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4yhfxzh
is.gd/fWD3ib
shrtco.de/bwUEg
clck.ru/RMqU6
u.nu/e0trh
ulvis.net/cWqZ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نتایج پیش نویس WWE 2020: لیست های SmackDown و Raw ، عکسهای ثابت ، همه سوپراستارهای غیر دوبله

س اکتبر 13 , 2020
WWE در حالی که WWE همچنان برند واقعی خود را به فصل دوم قراردادهای تلویزیونی جدید تقسیم می کند ، اکنون آخرین پیش نویس WWE خود را برای تغییر فهرست های دو نمایش مهم به اتمام رسانده است. پیش نویس جمعه شب در SmackDown آغاز شد و دوشنبه شب در […]