TikTok پس از پخش کلیپ تصویری خودکشی حسابها را ممنوع می کند


گفته می شود ویدئویی که خودکشی آشکار یک مرد را نشان می دهد در TikTok ، یک پلتفرم محبوب رسانه های اجتماعی که روزانه 18 میلیون کاربر 14 سال یا کمتر از آن افتخار می کند ، در حال پخش است.

TikTok اواخر روز دوشنبه اعلام کرد که در حال کار برای جلوگیری از پخش کلیپ انتحاری است که به صورت مستقیم در فیس بوک پخش می شد اما به برنامه اشتراک ویدیو راه یافته بود ، این شرکت در بیانیه ای به اشتراک گذاشته شده در توییتر گفت.

بیشتر بخوان:  گزارش می گوید رمزهای عبور در معرض خطر بیشتری قرار دارند

سخنگوی TikTok روز سه شنبه در بیانیه مشابهی به فاکس نیوز گفت: “سیستم های ما ، همراه با تیم های نظارت بر ما ، این کلیپ ها را به دلیل نقض سیاست های ما در برابر محتوایی که خودکشی را نمایش ، تمجید ، تمجید یا ترویج می کند ، شناسایی و مسدود کرده اند.” “ما حساب هایی را که به طور مکرر سعی در بارگذاری کلیپ دارند ، تحریم می کنیم و از اعضای انجمن خود که به دلیل احترام به شخص و خانواده آنها ، محتوا را گزارش کرده و دیگران را از مشاهده ، درگیر کردن یا به اشتراک گذاشتن چنین فیلم هایی در هر پلتفرم بر حذر داشته اند ، قدردانی می کنیم.”

بیشتر بخوان:  چگونه بازی های Xbox و PC را در تلفن Android خود انجام دهیم

دختر ایندیانا ، 4 ساله ، به دلیل کاملاً ماندن در طول برگزاری مراسم رقص ، ویروسی می شود

به گزارش فوربس ، این فیلم یکشنبه شب در TikTok پخش شد. به گزارش فوربس ، علی رغم تلاش این شرکت برای محدود کردن تیراژ کلیپ ، برخی از کاربران هنوز با این فیلم روبرو بودند و مردم را وادار کرد تا تا زمان برداشتن فیلم به دیگران نسبت به برنامه هشدار دهند.

“به افرادی که تیک توک دارند توجه کنید [sic]، “به گفته فوربس ، یک کاربر نوشت ،” لطفا سعی کنید امروز یا فردا در TikTok شرکت نکنید! … اگر ویدئویی تماشا می کنید و شروع آن با مردی با موهای بلند و ریش روی تلفن است ، هرچه سریعتر جهنم را دور کنید و از آن دور شوید! “

بیشتر بخوان:  بهترین معاملات سخت افزار آمازون در Prime Day (2020): Kindle ، Echo و موارد دیگر

خانه سفید برای هدف گذاری برنامه های چینی بیشتر در TIKTOK ، WECHAT CRACKDOWNS: NAVARRO

سخنگوی TikTok بلافاصله به پرسش فاکس نیوز در مورد گزارش هایی مبنی بر اینکه این ویدیو همچنان در سیستم عامل است ، پاسخ نداد.

خروجی گزارش داد که تا ژوئیه ، تخمین زده می شود که 18 میلیون نفر از TikTok هر روز از 14 سال یا کمتر استفاده کنند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

TikTok متعلق به یک شرکت فناوری چینی ، ByteDance است و توسط دولت آمریکا به تهدید امنیت ملی متهم شده است. یک دستور اجرایی اخیر رئیس جمهور ترامپ خواستار ممنوعیت این برنامه در ایالات متحده شده است ، اگرچه مشخص نیست که این ممنوعیت برای تقریباً 100 میلیون کاربر آمریکایی TikTok به چه معناست.

بیشتر بخوان:  هکرها با استفاده از Flash و Internet Explorer بازدید کنندگان سایت های انجمن های پورنو را هدف قرار می دهند

شماره تلفن ملی برای جلوگیری از خودکشی بدون خط تلفن 1-800-273-TALK (8255) است و تماس گیرنده را به یک مرکز بحران معتبر در نزدیکی محل تماس متصل می کند و 24 ساعته در دسترس است.

آدری كنكلین و آسوشیتدپرس FOX Business در این گزارش مشاركت داشتند.


منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آمازون مدیر سابق NSA را در هیئت مدیره خود معرفی می کند

ی سپتامبر 13 , 2020
نقش الکساندر در این شرکت نشان دهنده روابط فزاینده آمازون با واشنگتن است. الكساندر علاوه بر هدایت NSA در دوران دولت اوباما ، رئیس فرماندهی سایبری ایالات متحده نیز بود. الكساندر در سال 2014 بازنشسته شد و كار خود را برای تأسیس شرکت امنیت سایبری خصوصی IronNet ادامه داد. الكساندر […]