UFC واقعی است یا خیر – اسرائیل Adesanya تهاجمی تر خواهد بود. مایکل چندلر باید خودش را ثابت کند


در حالی که دنیای MMA روز شنبه خود را برای دو مسابقه قهرمانی در UFC 253 آماده می کند ، داستان دیگری که مایکل چندلر قهرمان سابق Bellator را امضا کرد و بلافاصله او را در موقعیت اول قرار داد تا احتمالاً با عنوان قهرمانی در UFC 254 بازی کند ، داستان دیگری ایجاد شد.

اگر یکی از قهرمانان Khabib Nurmagomedov یا قهرمان موقت Justin Gaethje از رویداد اصلی 24 اکتبر حذف شود ، چندلر جای خود را پر خواهد کرد. آیا این نسبت به رقیب دیرینه سبک وزن UFC ، تونی فرگوسن و داستین پوآیره ، که سالهاست در برابر بهترین وزنه سبک های جهان رقابت می کنند و آنها را شکست می دهند ، منصفانه است؟

پوآیر برای یک مسابقه فرگوسن در UFC 254 تمرین می کرد ، اما وقتی مذاکرات به پایان رسید اردوگاه را ترک کرد. فرگوسن به طور علنی از تلاش های پوآریه برای دریافت حقوق حمایت كرد. آیا می توان جنگ آنها را نجات داد؟

اما در این میان ، اسرائیل Adesanya قهرمان وزن متوسط ​​روز شنبه در ابوظبی ، امارات متحده عربی از کمربند خود در برابر Paulo Costa دفاع می کند ، پس از اولین مبارزه سبک وزن سبک وزن UFC از زمان تخلیه کمربند Jon Jones برای پیگیری اهداف سنگین وزن. دومینیک ریز که در ماه فوریه یک تصمیم جنجالی را به جونز از دست داد ، هنگام رویارویی با یان بلاچویچ دومین ضربه مستقیم خود را به عنوان قهرمانی خواهد زد. آیا داشتن یک قهرمان جدید در یک بخش که جونز در بخش بهتری از یک دهه بر آن سلطه داشته است خوب خواهد بود؟

تا آنجا که به رویداد اصلی رسیده است ، چه انتظاری می توان از آدسانیا داشت ، که وقتی تصمیم گرفت یوئل رومرو را در یک مسابقه ناخوشایند در ماه مارس تصمیم بگیرد؟ و اگر کاستا برنده شود ، آیا مجبور است که این کار را زود انجام دهد؟

بیشتر بخوان:  گفته می شود که مارکوس اسمارت از سلتیکس پس از باخت 2 بازی مقابل هیت ، در رختکن به هم تیمی ها منفجر می شود

کارشناسان MMA ESPN – آریل هلوانی ، برت اوکاموتو ، مارک رایموندی ، جف واگنهایم و فیل مورفی – آنچه را که واقعی است و آنچه نیست را تجزیه می کنند.

واقعی است یا نه: اسرائیل آدسانیا در مقابل پائولو کوستا به دلیل انتقاداتی که پس از پیروزی کمرنگ مقابل یوئل رومرو با آن روبرو شد ، تهاجمی تر خواهد بود

بازی

1:40

اسرائیل آدسانیا مبارزه خود را در مقابل یوئل رومرو خسته کننده می نامد و توضیح می دهد که چگونه رومرو برای ضربه زدن به Adesanya با ضربات ضد حمله بارگیری می کند.

رایموندی: من که نمی بینم کاستا متجاوز خواهد بود ، همانطور که در مورد همه مبارزات گذشته وی نشان داده شده است. بالا بردن سرعت ، بستن مسافت و خشن کردن آدسانیا در محله های نزدیک بهترین مسیر کاستا برای پیروزی است. Adesanya ، که از مزیت برد برخوردار است و وقتی می تواند دامنه خود را حفظ کند با خطرناک بودن بسیار خطرناک است ، باید طوفان را تحمل کند – تهاجمی نباشد.

Adesanya خودش گفته است. او انتظار ندارد که مجبور باشد جنگ را به میدان ببرد ، زیرا کوستا این کار را برای او انجام خواهد داد. حتی اگر اینطور نبود ، من نمی بینم که مبارزات رومرو در ذهن آدسانیا بسیار باقی مانده است. او یک مهاجم با نظم و فنی است ، نیازی به ذکر نیست که یک ضد ضربه مشت زن عالی است. پیشینه Adesanya کیک بوکسینگ سطح بالا است. او با بهترین کیک بوکسورهای جهان مبارزه کرده و با آنها رقابت کرده است – حتی برخی را شکست داده است. چیزی که مخالفان گذشته – در MMA و کیک بوکسینگ – بارها و بارها به آن اشاره کرده اند سازگاری و صبر Adesanya است. بعید است که او همه اینها را رها کند فقط به این دلیل که طرفداران مبارزه او را علیه رومرو که یک مسابقه سبک کاملا منحصر به فرد بود ، هو کردند.

بیشتر بخوان:  چگونه اولیویه سار از کنتاکی می تواند بازی کند بعد از اعطای یک سال اضافی صلاحیت NCAA برای بازیکنان بسکتبال

مورد دیگری که Adesanya در آن بسیار خوب است ، مدیریت ریسک است. او در مبارزات ریسک می کند اما معمولاً به گونه ای است که خود را از یک پیشخوان بزرگ محافظت می کند و یا در موقعیت بد قرار می گیرد. Adesanya احتمالاً در برابر Costa تهاجمی تر خواهد بود. نه به این دلیل که چیزی برای اثبات دارد بلکه به این دلیل که رومرو ، دارنده مدال نقره کشتی المپیک ، تهدیدی همیشگی برای سرنگونی او بود. کوستا ، اگرچه یک کشتی گیر مستحکم است ، اما تقریباً در آن سطح نیست. و این احتمالاً یک نبرد چشمگیر است.

واقعی است یا خیر: اگر پائولو کوستا اسرائیل آدسانیا را زود از دست نبرد ، قهرمان عنوان خود را حفظ می کند

بازی

1:52

پائولو کوستا و مربی اش ، کاپیتان اریک آلباراسین ، در UFC 253 در مورد مبارزه عنوان میان وزن کاستا و اسرائیل آدسانیا صحبت می کنند.

واگنهایم: پائولو کوستا مثل اینکه دیر وقت یک قرار ملاقات را می جنگد.

قبل از رفتن از راه دور با یوئل رومرو یک سال پیش ، کوستا 12 حریف اول خود را تمام کرده بود ، همه در میانه راه دور دوم. نه نفر اول او در دور 1 سقوط کردند. بنابراین بله ، اگر کاستا قصد دارد کار را به پایان برساند ، احتمالاً این کار را زود انجام خواهد داد.

اگر مبارزه به مرحله قهرمانی برسد ، آیا کاستا دلیل گمشده ای خواهد بود؟ لازم نیست. ما نمی دانیم که کوستا در یک دور پنج دور چطور خواهد بود زیرا ما هرگز او را در نبردی ندیده ایم که در هر جایی نزدیک باشد. تصور من این است که کوستا نوعی مرد است که می تواند در طول روز با عجله به شما حمله کند ، به هیچ وجه روحیه اش را از دست ندهید زیرا او می داند که برای او ، نویسنده 11 ناک اوت شغلی ، فقط یک مشت لازم است.

به همین دلیل ، Adesanya نمی تواند راضی باشد که به راحتی روز شنبه برزیل تنومند را از دست بدهد. او باید هزینه هر حمله را به کاستا بدهد. Adesanya یک ضد حمله است و برای این مهارت لازم است که در این مبارزه تیزبین باشد. اگر قهرمان به اندازه کافی شمارنده های محرک را تضعیف یا کند کند تا بعد از چند دور کوستا ، آدسانیا در ادامه مسابقه کارهایی را خواهد داشت که دوست دارد.

بیشتر بخوان:  هرناندز: بازی های بزرگ موکی بتس داجرها را روی پاهایشان نگه می دارد

واقعی است یا نه: مایکل چندلر باید برای ورود به یک عنوان قهرمانی در UFC مبارزه کند

هلوانی: کاملا. اگر فقط به این دلیل باشد که UFC سالهاست به ما می گوید. نگاه کنید ، مایکل چندلر یک مبارز فوق العاده است. او یک قهرمان سبک وزن سابق Bellator است. من به یاد می آورم که در یک رویداد UFC در سال 2013 حضور داشتم و کسی مرا صدا کرد که در برنامه ام اظهار داشت که چندلر یکی از بهترین وزنه های سبک جهان است. هفت سال بعد ، بدون اینکه قهرمان شود ، او آماده است برای یک مبارزه سبک وزن که می تواند بهترین سبک سبک وزن تا به حال ، خبیب نورماگومدوف ، و یک جاستین Gaethje داغ؟

اگر چندلر در اولین مسابقه خود برای کمربند بجنگد ، کاملاً بی نظیر خواهد بود. به یاد داشته باشید ، UFC سالها به ما گفته است که شما فقط نمی توانید در مسابقات صعود کنید و یک عنوان کسب کنید – اگر یک مبارز مرد هستید ، یعنی. MMA زنان با توجه به عدم عمق و ارتقا promot سطح بالا برای انجام مبارزات سطح بالای MMA زنان ، کمی متفاوت است.

این را در نظر بگیرید: آخرین مبارز مردی که در اولین UFC خود برای کمربند جنگید ، جو سوتو در UFC 177 در آگوست 2014 بود. اما ، همانطور که ممکن است بخاطر بیاورید ، در ابتدا قرار نبود که Soto در آن زمان با قهرمان آن زمان وزنه برداری TJ Dillashaw مبارزه کند. وی پس از آنکه بارائو نتوانست وزن بگیرد ، شب قبل از رویداد جایگزین رنان بارائو رقیب شد. بنابراین ، آن یکی واقعاً حساب نمی شود. او یک مبارز مقدماتی بود.

پیش از آن ، اولین حضور گیلبرت ملندز ، دومینیک کروز و خوزه آلدو را در مبارزات عنوان دیده بودیم ، اما آنها قبل از اولین حضور خود برای سازمانهایی که متعلق به Zuffa ، شرکت مادر UFC بود ، می جنگیدند و به دو تیم اخیر قبل از آنها عنوان UFC داده می شد اولین بار هر سه همچنین قبل از ورود به UFC در Strikeforce (Melendez) یا WEC (Cruz ، Aldo) قهرمان بودند.

بیشتر بخوان:  نواک جوکوویچ و رافائل نادال فینال مردان Open 2020 فرانسه است که به آن نیاز داریم

بنابراین ، شما باید تا سال 2003 برگردید ، زمانی که قهرمان وقت WFA ، فرانک تریگ اولین بازی خود را در برابر قهرمان سبک وزن ، مت هیوز در UFC 45 انجام داد. برای مورخان ، این سه سال قبل از خرید زوفا WFA بود. در مورد اولین قهرمان غیر قهرمان در یک مبارزه عنوان؟ خوب ، برای این منظور باید در مارس 2002 به UFC 36 برگردید. این زمانی بود که هایاتو ساکورایی برای قهرمانی کمربند ، هیوز قهرمان سبک وزن آن زمان مبارزه کرد. هجده سال پیش

نمی گویم چندلر سبک وزن سبک بالا نیست ، زیرا او چنین است. کاملا. اما برنج UFC دیگر نمی تواند با چهره ای صریح اظهار کند که Bellator لیگ های کوچک است در حالی که کمی بیش از یک سال پیش به یک مبارز که توسط قهرمان فعلی Bellator TKO’d بود ، ضربه ای از این دست می دهد. اگر او هنوز هم سلطنت می کرد ، مدافع عنوان قهرمانی بود ، خوب ، پس این منطقی تر است. اما او نیست.

آیا این ارتباطی با مواضع تند تونی فرگوسن و داستین پوآیره در این هفته در مذاکرات دارد؟ می خواستم بله را حدس بزنم. اما ، صرف نظر از این ، آنچه من به تازگی بیان کردم ، صرفاً حقایق است.

و اگر من فرگوسن ها و / یا پوآیرهای جهان هستم – می دانید ، سبک وزن ترین UFC که سالها با 155 کوسه شنا کرده اند – احتمالاً اکنون احساس نوعی از این مسئله را دارم.

در پایان ، فکر می کنم وقتی می گویم امیدوارم این به نتیجه نرسد به جای همه صحبت می کنم زیرا همه ما امیدواریم که ماه آینده Nurmagomedov و Gaethje را ببینیم. چه تطبیق خوبی است. و هنگامی که این اتفاق می افتد ، در اینجا امیدواریم که کتابهای UFC Chandler علیه یک دن هوکر یا پل فلدر را ببینید.

واقعی است یا نه: داستین پوآیر و تونی فرگوسن در مرحله بعدی با یکدیگر می جنگند

بازی

2:24

بیش از دو ماه پس از باخت به جاستین گاتزه ، تونی فرگوسن می گوید که آماده قدم زدن در هشت ضلعی است و اسامی را که مایل است با آنها رقابت کند لیست می کند.

بیشتر بخوان:  NFL Schedule تغییرات هفته 5: آنچه باید اکنون بدانید Patriot-Broncos برای هفته 6 دوباره برنامه ریزی شده است

اوکاموتو: اولین تمایل من این است که بگویم: “البته آنها در مرحله بعدی با یکدیگر خواهند جنگید.” پوآیر می خواهد با فرگوسن بجنگد. فرگوسن می خواهد با پواریه مبارزه کند. آنها اکنون به نوعی به یکدیگر متعهد هستند. فرگوسن با درخواست پولایر بیشتر ، که به طور واضح پوآیر از آن قدردانی می کند ، همدردی کرد. ناگفته نماند ، این مبارزه است که بیشتر منطقی است. از نظر رتبه بندی ، این افراد برای عنوان بعدی بعد از جاستین گائته درست آنجا هستند. و از نظر سبک شناسی ، این یک مبارزه مسخره خوب است. بنابراین ، 100 درصد آنها حریف بعدی یکدیگر خواهند بود … درست است؟

تنها چیزی که به من تردید می دهد این است که زمان مناسب این زمان است. این یک نقطه آشکار بود. UFC آن را به عنوان یک طرح بیمه برای مسابقات عنوان اصلی UFC 254 می خواست. و من می دانم که افراد زیادی می خواهند آن را به عنوان یک رویداد اصلی ببینند ، بنابراین می تواند پنج دور باشد ، و به من اعتماد کنید ، موافقم. اما نکته ای که من عرض می کنم این است … اگر این مبارزه اکنون گرد هم نیامد ، چه چیزی باعث می شود که یک ماه ، دو ماه ، سه ماه دیگر از هم دور جمع شود؟ چه عواملی تغییر می کند؟ چه چیزی اجازه می دهد تا اتفاق بیفتد؟ نمی گویم چنین نخواهد شد ، من فقط نمی بینم که تغییر بزرگی در مذاکرات یا شرایط ایجاد شده در نتیجه این مبارزه چه خواهد بود. و همه چیز خیلی سریع در MMA تغییر می کند. اکنون بازیکن جدیدی در این بخش در مایکل چندلر حضور دارد. من قطعاً می توانم در این مورد اشتباه کنم ، اما پاسخ نهایی من این است ، “نه ، این دو نفر دیگر با یکدیگر نمی جنگند.”

واقعی است یا نه: وجود خون جدید در بالای وزن سنگین وزن خوب خواهد بود

بازی

0:59

دومینیک ریز توضیح می دهد که چرا فکر می کند جان بلاکوویچ ، که در UFC 253 با او می جنگد ، حریف سخت تری برای او نسبت به جون جونز است.

مورفی: “خون جدید” جذاب به نظر می رسد. اما این رستوران مورد علاقه شما نیست که غذاهای مورد علاقه و برنامه های موجود در منوی ساعت خوش خود را گسترش می دهد. UFC در بالای انباشته تبلیغاتی ورزش های رزمی قرار دارد زیرا – بیشتر – میزبان نخبگان مطلق در هر وزن است. سوال “بهترین مبارز در این لشکر در این کره خاکی کیست؟” پاسخ خود را در هشت ضلعی می یابد.

بیشتر بخوان:  آیا کیفیت پایین هوا می تواند بازی Rams vs Cowboys NFL را تهدید کند؟

حرکت جون جونز با یک ضربه کاملاً سنگین وزن در را باز می کند. برای دومینیک ریز ، یان بلاکوویچ ، تیاگو سانتوس و امثال اینها عالی است. اما برای ما که تماشا می کنیم ، تا زمانی که پادشاه به اجبار از سلطنت برکنار شود – و نه با میل خود – آن مبارزات عنوان قهرمانی به عنوان رقابت برای کسب مدال نقره ظاهر می شود. و تماشای کمربندی که مانند یک سیب زمینی داغ عبور می کند بسیار کمتر جلب می کند تا اینکه در دورهای بعدی وقتی که جونز توسط ریس تحت فشار قرار می گیرد ، به جلو متمایل به جلو خم شود ، اینکه آیا شما شاهد تسخیر عظمت هستید یا خیر.

سوپراستارها می فروشند به ازای هر بازدید و صحنه ها را به فروش می رسانند نه برابری.

بهترین سناریو: یکی از مدعیان در حال ظهور خود را به عنوان پادشاه جدید تپه معرفی می کند – حدس شما به خوبی هر کس دیگری است. مدتی طول می کشد و خوش شانسی می برد ، اما به طور کلی تا زمان رسیدن آنها متوجه این اتفاقات نمی شویم. اگر یک درنده راس جدید در سال 205 ظهور کند ، یک زاویه جذاب برای بازگشت جونز وجود دارد ، که می خواهد جایگاه خود را به عنوان بزرگترین سنگین وزن سبک تاکنون بدست آورد. این می تواند یک رویای تبلیغاتی باشد: در صورت عدم موفقیت در تقاضای سنگین وزن جونز که تحت تأثیر آن قرار نگیرد. اما اگر او کمربند دیگری به خانه سابق خود برگردد ، سر به فلک می کشد.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y3dhcrhf
is.gd/dBFCY1
shrtco.de/juCQo
clck.ru/QxNAH
u.nu/o4fhe
ulvis.net/8ri

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سری پاییز NWSL: پنج چیز از پیروزی پورتلند ترونز مقابل یوتا رویالز یاد گرفتیم

د سپتامبر 21 , 2020
Portland Thorns FC اولین پیروزی خود را در سری NWSL Fall Series یکشنبه با شکست 3-0 یوتا رویالز FC بدست آورد. سری Fall ها تا 17 اکتبر ادامه خواهد داشت ، در حالی که هر 9 باشگاه NWSL چهار بازی را انجام می دهند در حالی که به سه “غلاف” […]