UFC واقعی یا نه – داستین پوآیر حریف مناسبی برای بازگشت کانر مک گرگور است


کانر مک گرگور ، فوق ستاره UFC روز چهارشنبه اعلام کرد که به اکتاگون بازمی گردد و در 23 ژانویه به عنوان یک رویداد اصلی در UFC 257 به مصاف داستین پوآیر می رود و او امیدوار است که این مبارزه در استادیوم AT&T ، خانه کابوی های دالاس برگزار شود.

آیا UFC محل برگزاری را تأیید می کند؟

مک گرگور در سال 2020 می خواست سه بار بجنگد ، اما بیماری همه گیر این برنامه ها را نابود کرد. مک گرگور از زمان پیروزی 40 ثانیه ای خود مقابل دونالد کرون در ژانویه جنگ نکرده است. از آن زمان ، او در توییتر بازنشسته شد و گفت که در یک مسابقه بوکس با مانی پاکیائو روبرو شده است و بسیاری دیگر از مبارزان UFC ، از جمله نیت دیاز و خبیب نورماگومدوف را فراخوانده است. تمام مذاکرات عمومی منجر به این شد که مک گرگور ظاهراً هر آنچه را که می خواست در یک مسابقه پر سر و صدا که توجه جهان ورزش را در 23 ژانویه 2021 جلب می کند ، بدست آورد.

اگر این نبرد به هم برسد ، پوآیر سعی خواهد کرد بازنده شکست در دور نخست حذفی خود مقابل مک گرگور در سال 2014 را بدست آورد (تماشا در ESPN +). در آن مسابقه در وزن پر ، MacGregor به سرعت کار کرد ، در حالی که بورییر دست چپ خود را برانداز کرد و در کمتر از دو دقیقه مانده به پایان دور اول با ضربات چکش کار را تمام کرد. شکی نیست که هر دو مبارز تکامل یافته اند ، و در حالی که برجسته ترین پیروزی مک گرگور بر پوآیر همچنان در مرحله بعدی بازی خواهد کرد ، وقتی تلاش می کند مک گریگور به موقعیت اصلی بازگردد ، پوآیر یک چالش شدید را به وجود می آورد.

اما آیا این مسابقه مسابقه مناسب برای بزرگترین ستاره این ورزش است؟ آیا او بیش از حد منتظر یک فرصت قهرمانی بالقوه در برابر برنده مسابقه 24 اکتبر بین نورماگومدوف و جاستین گائته است؟

آریل پاستری ، مارک ریموندی ، فیل مورفی و جف واگنهایم با شروع آمادگی برای یک مبارزه بالقوه در سبک وزن ، مسابقه را ارزیابی می کنند و به واقعی یا واقعی بودن آن نگاه می کنند.


این مبارزه درست برای کانر مک گرگور است

ریموندی: من در ابتدا فروخته نمی شدم ، اما هرچه بیشتر به آن فکر می کردم ، بیشتر دوست داشتم. اولاً ، هر مبارزه برای مک گرگور برای UFC و خود مک گرگور چیز خوبی است. بدیهی است که او خواهان “فصلی” حداقل سه بازی – شاید چهار بازی – در سال 2020 است. و تا کنون ، او فقط یک بار جنگیده است ، با ناک اوت سریع سیرون در ژانویه. رخوت یک نقطه چسبندگی برای UFC بود ، به نظر می رسید که از بازگشت McGregor بدون جمعیت احتیاط می کند. مشكل مشابه مربوط به پرداخت در هر نما برای Big Boxer وجود داشت. نرخ سرمایه گذاری باید منطقی باشد ، و بدون میلیون ها دلار درآمد فروش بلیط ، آیا داشتن شخصی که به اندازه رقابت مک گرگور بدون آن درآمد درآمد داشته باشد ، ارزش دارد؟

بیشتر بخوان:  نتایج Bellator 246 ، نکات برجسته: خوان آرچولتا با تصمیم بیش از Patchy Mix به قهرمانی در مسابقات بین وزن می رسد

مک گرگور هنگام دیدار برای اولین بار در سال 2014 در UFC 178 به سرعت از پوآر خارج شد ، اما این ممکن است یک عمر نیز باشد. او یک وزن پر بود و این دو مرد اکنون سالها در وزن سبک (در وزن مک گرگور نیز در وزن سبک) مبارزه کرده اند. پوآیر از سال 2017 یکی از بهترین شرکت های سبک وزن در جهان بوده است. طرفداران نمی توانند استدلال کنند که مک گرگور در اینجا رقابت آسان را انتخاب می کند – پوآیر به همان اندازه که قانونی است ، قانونی است. می توان گفت مک گرگور علیه شخصی مانند دیاز پول بیشتری برای UFC جمع می کند. ممکن است باشد ، اما این نبرد سه جانبه در آینده برقرار است. مک گرگور در مقابل پوآیر بسیار رقابتی است و به طور بالقوه نبردی پر از اکشن است. طرفداران MMA و طرفداران گاه به گاه باید به این مسئله علاقه مند باشند.

بیشتر بخوان:  شاهین های آتلانتا انتظار دارند رحیم موریس به عنوان مربی موقت منصوب شود

کانور مک گرگور با شرکت در این مبارزه بی دلیل یک عنوان را به خطر می اندازد

شیرینی پزی: نه. MacGregor فقط می خواهد بجنگد. فکر می کنم او در این مرحله این موضوع را واضح بیان کرد. او ناامید شده است زیرا در سال 2020 فقط 40 ثانیه جنگید و مشتاقانه منتظر بازگشت به آنجا است. او همچنین متوجه می شود که کراواتی بزرگتر از کمربند است. من فکر می کنم رقبای او قطعاً می خواهد دوباره با نورماگومدوف بجنگد ، اما کارآفرین وی همچنین می داند که نیازی نیست منتظر شلیک مهمی شود یا نگران “خطر” شلیک به عنوان قهرمانی باشد. من همچنین فکر می کنم که او مطمئن خواهد بود که وارد این بازی خواهد شد ، به خصوص با توجه به اینکه او قبلاً بوریر را شکست داده و می داند که به هر حال با کسب عنوان قهرمانی ، قهرمانی را به دست می آورد.

با یک پیروزی ، این مبارزه داستین پوآیر را به عنوان قهرمانی تضمین می کند

بازی

1:19

داستین پوآیر توضیح می دهد که چگونه پس از باخت به کانر مک گرگور در سال 2014 ، تغییر دیدگاه خود را در مورد جنگ آغاز کرد که باعث خوشبختی او در زندگی شد.

مورفی: از نظر مبارزه پیش رو برای کسب این عنوان ، پوآیر با شکست دادن مک گرگور کاملاً ضربه را بدست می آورد. فوراً ، وقتی نورماگومدوف و جیتجی کمربند سبک وزن را متحد می کنند ، به برنده اعتماد می کند – و اینکه چگونه نورماگومدوف صادقانه قصد دارد پس از 30 مبارزه بازنشسته شود.

شش مورد از هفت دیدار گذشته بوریر – جایی که او 5-1 بوده است (1 NC) – به قهرمان سابق ، فعلی یا موقت رسیده است. ضرب و شتم مک گرگور باعث می شود هفت از هشت ، و قدرت ستاره پوآر را به سطح کاملاً جدیدی برساند. در عمیق ترین بخش UFC ، بدون شک این زندگی نامه وجود دارد. در دو یا سه مبارزه ثابت هر سال از اولین حضور حرفه ای وی در سال 2009 ، در مورد میزان فعالیت بوریت نیز شکی نیست.

بیشتر بخوان:  جشن لیکرز به نظر می رسد ... از فاصله اجتماعی

تنها نازی که کمربند را به دست گرفت وقتی پوآر فرضیه بدنام را سرنگون کرد. اگر نورماگومدوف مدال طلا را در دست داشته باشد ، آیا جنگ GSP Final Chapter روی میز است؟ آیا نورماگومدوف می خواهد به جای آن کامارو عثمان را به یک مبارزه ابرقهرمانی دعوت کند؟ نورماگومدوف همه کارتها را در اختیار دارد و باخت پوآیره در UFC 242 زیاد نبود که به یک بازی برگشت نیاز داشت.

با این حال ، اگر گایتجی برنده شود ، درب بسیار گسترده می شود. پوآیر دو سال پیش Gaethje را شکست داد و باعث ایجاد فریب برای دنباله شد. اما آیا جتی نورماگومدوف بازی برگشت را فوراً بدست می آورد؟ مدیریت مشترک باعث می شود چیزی کمتر از شایستگی مطلق باشد.

پوئرر با غلبه بر مک گرگور ، برای کسب عنوان مبارزه می کرد. اما موارد اضطراری در انتظار او را مجبور می کند تا اواخر سال آینده صبر کند تا این کار را انجام دهد.

واقعی است یا نه: جنگ مک گرگور در استادیوم AT&T بهترین راه برای استقبال هواداران از یک رویداد زنده UFC در ایالات متحده است.

واگنهایم: هیچ کس در MMA مانند McGregor لحظات بزرگی ایجاد نمی کند و طرفداران همیشه نقش بسزایی در ساخت غازهای غاز داشته اند. هیچ چیز با یک میدان پر از خواننده های ایرلندی ، تشویق و متعصبان پرچم دار که برای حمایت از مرد خود به شهر سفر کرده اند ، قابل مقایسه نیست. جنگنده های دیگر نیز دارای لشکرهایی از افراد مهم هستند ، اما صحنه در نبرد مک گرگور به سادگی سطح بالاتری از نمایش است.

بیشتر بخوان:  پیتون منینگ در مورد تام بردی: "او کار بزرگی خواهد کرد" در Bucs

مک گرگور انرژی را در زمین تأمین می کند ، بنابراین او بهتر از هر کس تأثیر عملکرد خود را در مقابل هواداران درک می کند. در غیر این صورت ، چرا او اصرار دارد که در استادیومی که بیش از 100000 صندلی دارد در زمان های غیر همه گیر بازی کند. حال ، چه کسی می داند این رویداد چگونه خواهد بود – به چه تعداد هوادار اجازه ورود داده می شود و چگونه محدودیت های سفر و این اوضاع اقتصادی دشوار ممکن است بسیاری از افرادی را که مایل به حضور در آنجا هستند ، دور کند.

متغیرهای زیادی برای حل و فصل وجود دارد – مهمترین آنها البته این است که آیا UFC با بند مک گرگور برای این زبان موافقت می کند یا خیر. اما اگر این مبارزه در دالاس انجام شود ، چقدر راحت خواهد بود. مردم در ایالت لون استار عاشق کارهای بزرگ هستند و مک گرگور یک سال پس از خروج از هشت ضلعی ، در مبارزه با یک رقیب سبک وزن و سبک وزن ، با تعدادی از طرفداران برای اولین بار از 7 مارس در یک رویداد UFC شرکت کرده است – که قطعاً این شکوه به اندازه تگزاس خواهد بود.

این رویداد اصلی PPV در افق است که بیشتر از همه منتظر آن هستم

ریموندی: این بدون دانستن اینکه UFC می تواند در ماه های نوامبر و دسامبر در دستور کار داشته باشد بسیار دشوار است. آیا می توان به توافق رسید که دوستان سابقش خورخه ماسویدال و کولبی کاوینگتون اختلاف خونین خود را حل و فصل کنند؟ اگر چنین باشد ، مطمئناً بسیار پیش بینی می شود. یا در مورد چیزی که مربوط به Adesanya Israel است ، چطور؟ وی گفت قبل از پایان سال 2020 می خواهد دوباره بجنگد.

بیشتر بخوان:  پلی آف NBA - چطور لیکرز و ناگتس در این دیدار شگفت آور فینال غرب قرار می گیرند

مک گرگور در مقابل پوآیر بدون توجه به آنچه آستین UFC دارد در بالای لیست خواهد بود. اما شاید هنوز هم بگویم که بازی سبک وزن دیدار مجدد عنوان UFC بین Nurmagomedov و Gaethje برای من شماره 1 است. این یک شانس برای یک مبارزه واقعاً باورنکردنی با تعداد بالا ، از جمله رکورد شکست ناپذیر نورماگومدوف است. بسیاری از منتقدان فکر می کنند Gaethje بهتر از دیگران با نورماگومدوف همسو است – و من فکر می کنم واقعیتی در این مورد وجود دارد.

همچنین باید به خاطر داشته باشید که نورماگومدوف هنوز در سوگ مرگ پدرش عبدالمناب مربی افسانه ای داغستانی است. و ما نمی دانیم نورماگومدوف چه مدت باقی خواهد ماند ، که در مورد بازنشستگی صحبت کرد. هر فرصتی که می توانیم شاهد “عقاب” باشیم فرصتی ویژه است. او یکی از بزرگترین مبارزان تاریخ این ورزش است و استاد کار خود است. همه می دانند که او می جنگد ، اما هیچ کس نمی تواند مانع او شود. در همین حال ، گیتجی بزرگترین مروج خشونت در ورزش است و در سال گذشته سبک خود را اصلاح کرده است. نمی توانم منتظر UFC 254 در 24 اکتبر باشم.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6t8updp
is.gd/0uTyoG
shrtco.de/JgFDp
clck.ru/RQ6Nr
u.nu/0xy0g
ulvis.net/DBpz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سوابق پلیس نشان می دهد که Broncos RB ملوین گوردون به اتهام شمارش DUI متهم شده است

چ اکتبر 14 , 2020
ملوین گوردون دنور برونکو ، که سه شنبه شب به دلیل رانندگی تحت تأثیر اداره پلیس دنور از رانندگی عقب نشینی می کرد ، طبق اسناد دادگاه و پلیس به دست آژانس کوزا استناد شده است. گوردون هنگام رانندگی با سرعت 71 مایل در ساعت در منطقه 35 مایل در […]