USC کارهایی برای انجام گروه مناسب در مقابل داردمداخله در سمت چپ وی برای این پروژه اعلام شد. هندلر در سمت راست خود فارغ التحصیل شد. دروازه بان چپ کنار او ، پس از اندکی فکر در مورد عزیمت به NFL ، به سمت چپ حرکت کرده است ، در حالی که دروازه بان سمت راست او احتمالاً به تکل سمت راست تعویض می شود.

پس از یک دوره تلاطم در پیش زمینه ، برت نایلون او تنها بازیکنی است که هنوز در امتداد خط حمله USC ایستاده است. نحوه قرارگیری قطعات در اطراف آن یکی از پرسش برانگیزترین سوالاتی است که تروا ها طی سه هفته آینده اردو با آن روبرو هستند.

مربیان به نیلون ، یک مرکز خردسال ، اعتماد می کنند تا سنگ بنای تأسیس شیمی باشد که USC از قبل به دنبال آن است.

بیشتر بخوان:  زمانهای سه راهیابی Open US 2020 ، جفت سازی: میدان کامل ، گروه ها ، برنامه تنظیم شده برای دور 1 در Winged Foot

“هماهنگ کننده حمله گراهام هارل او گفت. “این وظیفه برت است ، بنابراین مسئولیت بزرگی در این زمینه است. واقعیت این است که او تعدادی بازیگر مانند او دارد و به همان اندازه که واقعاً به این مسئله کمک می کند باهوش است.”

همچنین برای بازگشت یک خط پیرتر Pac-12 صدمه ای نخواهد دید. الیاس ورا تاکر تصمیم برای ورود به سیستم و پس از اعلام اولیه پیش نویس ، تغییر عمده ای در جرایم USC ​​بود که در گزینه های از پیش نصب شده وجود داشت.

“بعد از خیلی فکر ، فکر کردم ، چرا که نه؟” وریا تاکر روز سه شنبه گفت. “چرا من برنمی گردم و کنار خواهر و برادرهایم نیستم و برای قهرمانی Pac-12 رقابت می کنم؟ هیچ چیز واقعاً تغییری نکرده است. دلیل بازگشت من در سال گذشته انجام همان کار دقیق است.”

بیشتر بخوان:  Dodgers vs Braves: پخش زنده زنده NLCS 1 ، پیش بینی ، شانس ، کانال تلویزیونی ، تماشای آنلاین مقدماتی MLB

اما ورا تاکر در حال بازگشت به عمق بسیار کمتر و عدم اطمینان بیشتری در سال جاری در مقابل نسبت به گذشته است. دروازه بان All-Pac-12 برای پاسخ دادن به واضح ترین این س toال ها ، به دسته چپ می رود. جالین مک کنزی، که در دروازه بان راست شروع به کار کرد ، انتظار می رود به تکل سمت راست پاس دهد.

معادله پس از آن از اولین هفته کامل اردوگاه اردوگاه نامشخص است. تا کنون ، این طرح سعی شده است که ترکیب های مختلفی را امتحان کند ، به امید یافتن پنج بهترین ، بدون توجه به مکان. اندرو وورهیستروجان ها با تجربه ترین گزینه نگهبانی ، دو طرف چپ و راست را امتحان کنید. لیام جیمزیکی دیگر از کاندیداهای جوان در محافظت ، کار در نگهبانی و معاملات. جاستین دیدیچفصل گذشته ، دروازه بان رده دوم علاوه بر دستیاری مستقیم نایلون ، تلاش کرد.

بیشتر بخوان:  آژانس رایگان NBA 2020: 30 بازیکن برتر به سرپرستی فرد ونفلیت ، با ماندن آنتونی دیویس در لس آنجلس

حتی شش دانشجوی تازه وارد در USC فرصت هایی را برای اثبات حضور خود دیده اند. حداقل ، اندازه او – حداقل 6 فوت و 5 اینچ – تأثیرگذار بود.

نیلون گفت: “آنها بازیکنان بزرگی هستند. در حقیقت ، آنها تاكنون حمله را به خوبی می فهمند.” “من فکر می کنم آنها بسیار خاص خواهند بود و برخی از آنها قطعاً باید کمک کنند.”

اما در جستجوی دقیق شیمی ، تغییر مداوم در جلو ، جنبه های منفی دارد. هرچه تجارب بیشتر باشد ، شانس ایجاد رابطه کمتری خواهد داشت.

بیشتر بخوان:  دادستان های فلوریدا پس از جلوگیری از دادگاه فیلم های جنسی سالن های ماساژ ، رابرت کرافت ، مالک میهن پرستان را رد کرد

این خط خوبی است که Trojans قصد دارد فعلاً با نوک انگشتان راه برود.

هارل گفت: “موفقیت ما از جبهه آغاز می شود و با توجه به تجربه ای که در جبهه داریم و سطح استعداد این افراد ، به خصوص اگر بتوانیم سالم بمانیم ، در جایی که هستیم واقعاً احساس خوبی دارم. فکر می کنم با این خدمه آنها ما را بسیار بهتر خواهند کرد. متوقف کردن ما سخت خواهد بود.” .

اسلحه های جوان

مسافت مک کوی پرو دو بار انتقال ، غلبه بر یک بیماری مرموز و نشستن برای یک فصل کامل ، درک اینکه چرا او احساس می کند خیلی ضروری است که کمک کند ، سخت نیست.

بیشتر بخوان:  ابتدا به دیدارهای لیکرز و ناگتس برای فینال کنفرانس غربی نگاه کنید

با این حال ، یک دانشجوی تازه وارد برای عضویت در Red Heights باید کمی بیشتر صبر کند تا نقش خود را در سپاه دریافت عمیق USC مشخص کند. مک کوی همچنان با آسیب دیدگی از ناحیه همسترینگ دست و پنجه نرم می کند که او را از همان ابتدا قطع کرد. هارل گفت برای تکرار توانایی های خود به تکرارهای بیشتری احتیاج دارد.

با این حال ، هارل از آنچه پنج ستاره قبلی ممکن است انجام دهد پس از اینکه سرانجام بدون سنگین شود ، هیجان زده بود.

هارل درباره مک کوی گفت: “وقتی او آنجا باشد ، او متفاوت است.” “بسیار انفجاری است. پوشانیدن آن دشوار است زیرا نه تنها انفجاری است بلکه قدرتمند و بزرگ است.”

بیشتر بخوان:  25 نظرسنجی برتر AP: کارولینای شمالی برای اولین بار از سال 1997 به جمع پنج بازیکن برتر در رده بندی فوتبال دانشگاه منتقل شد

مک کوی تنها جوانی نیست که انتظار بازی در این فصل را دارد. دانشجو گری برایانت جونیور در طی چند روز اول اردوگاه سر چرخانده شد ، زیرا USC در طول حمله راننده سرعت چهار ستاره را حمل می کرد.

هارل درباره این دو مرد جوان گفت: “آنها باید نقش های بزرگی را برای ما بازی کنند.” “ما واقعاً به آنها احتیاج داریم تا بهتر شوند ، رشد خود را ادامه دهند و چون احساس راحتی بیشتری می کنند ، بدیهی است که کمتر و کمتر تردید خواهید دید. آنها هر روز بهتر و بهتر می شوند. این دو استعداد زیادی دارند و من فکر می کنم آنها کمک بسیاری به ما خواهند کرد.”
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5h2z8f7
is.gd/fRgqfR
shrtco.de/4v3oC
clck.ru/RNrqy
u.nu/4nvyo
ulvis.net/n5Oi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Xbox Series X Launch Games: تمام عناوینی که می توانید در روز اول بازی کنید

چ اکتبر 14 , 2020
سری X در کنار سری S. مایکروسافت همه اینها در دنیای مایکروسافت اتفاق می افتد. Xbox Series X. و ارزان تر و کم قدرت تر سری S تقریباً بلافاصله هر دو نسخه از پیش خرید به فروش رسیدند و به بازار آمدند پس از اخبار عظیم مبنی بر خرید مایکروسافت […]