Wing Freedom X: بررسی سریع و زیبا


وقتی اولین بار Wing Freedom X را دیدم ، فکر کردم که آیا ارزان تر در VanMoof S3 هلندی است؟ من داشتم برای ملاقات با یکی از دوستانم قدم می زدم و اتفاقاً از کنار نمایشگاه ویت عبور کردم و یک عمل مضاعف انجام دادم که به عقب راه می رفتم تا از پنجره همدم باشم. هر دو دوچرخه برقی بسیار شبیه به هم هستند و منظورم این است که آنها دارای لوله های بالا و بلند هستند که از لاستیک های آنها آویزان می شوند تا چراغ جلو و چراغ عقب نصب شوند. فرمان هردو دارای صندلی عقب هستند.

اما ظاهر واقعا فقط در پوست عمیق است. Freedom X دوچرخه ای کاملاً متفاوت است و قیمت آن برای اکثر مردم مقرون به صرفه تر است.

بیشتر بخوان:  قطع کابل به سایت ثبت نام رای دهندگان در ویرجینیا برخورد کرد

عجولانه

سریع است این به لطف موتور توپی عقب بافانگ است که خروجی مداوم 350W و حداکثر قدرت 550W را اندازه گیری می کند.

شما پنج سطح کمک پدال دریافت می کنید ، اما من معمولاً آن را در سطح دو نگه می دارم ، مرحله دوم ضعیف تر. با چرخ دنده های هفت سرعته مکانیکی ، به سختی به انرژی بیشتری احتیاج داشتم. چند چرخش پدال در سطح پاس دوم باعث شد که حتی از حالت سکون به 17 مایل بر ساعت برسم. برای رسیدن به سرعت 20 مایل در ساعت که حداکثر سرعت رسمی یک ebike است دیگر هیچ تلاشی لازم نبود.

بیشتر بخوان:  آیفون 12 بدون شارژر شارژ می شود. آیا ضایعات الکترونیکی را کاهش می دهد؟

با صفحه نمایش – بدون برنامه تلفن همراه همراه – می توانید تا 24 مایل در ساعت قفل دوچرخه را باز کنید. این یکی از جالبترین ویژگی های Freedom است ، اما از نظر فنی استفاده از آن در اکثر مسیرها و مسیرهای چند منظوره غیرقانونی است. فقط اگر در یک شهر باشم به پیش فرض خود ادامه می دهم. اگر دریچه گاز اختیاری را با 80 دلار اضافی بخرید ، Freedom X از کلاس 1 ebike به کلاس 2 می رود زیرا دریچه گاز حتی اگر رکاب نزنید نیز کار می کند.

بیشتر بخوان:  جوانه های OnePlus را CBP به عنوان AirPod های "تقلبی" ضبط کرد. اکنون دو برابر شده است

راستش من گاز را دوست نداشتم. مقیاس پذیر است ، به این معنی که به جای اینکه دکمه روشن / خاموش باشد ، اهرمی است که به شما امکان می دهد در طول یک زنجیره متصل برق را محدود کنید. حتی هنگام نصب در حداکثر سرعت خود ، تأخیر زیادی قبل از حرکت دوچرخه وجود داشت. در چراغ های راهنمایی ناامیدکننده بود ، بنابراین من بندرت از گاز استفاده می کنم. همچنین هنگام حرکت دوچرخه سواری زیادی به دوچرخه اضافه نکرد. با فشار دادن 100 درصدی آن به دریچه گاز ، کاری انجام نشد که کمک پدال واقعاً انجام نمی داد ، بنابراین مانند یک دکمه تقویت کننده نیست که بتواند نیروی اضافی را بریزد. همه گازها دکمه های تقویت کننده نیستند ، اما قابل ذکر است.

بیشتر بخوان:  Amazon Prime Day 2020: 21 معامله بهترین بازی در خانه ، فضای باز ، و فضای باز

توقف سخت

تصویر این است: بال

زمان خرابی بیشتر یک مشکل است. ترمزهای دیسکی با کابل حتی در دوچرخه نسبتاً سبک 39 پوندی نیز ضعیف هستند (و نسبت به دوچرخه الکترونیکی سبک هستند). شهر نیویورک وحشت را به وحشت می اندازد ، و من اغلب به لطف رانندگان بی حوصله ، عابران پیاده بی احتیاط و روزگاری پسر بچه ای که در صف دوچرخه بازی می کند ، سهم خود را از توقف های دشوار می گیرم.

ترمزهای Freedom X همیشه قبل از یک عذاب خاص من را متوقف کرده بودند ، اما من اغلب احساس می کردم از آخرین نیروی ترمز برای توقف در چنین شرایطی استفاده می کنم. ترمزهای هیدرولیک قدرت توقف بهتری را ارائه می دهند ، اگرچه در این قیمت غیر معمول نیستند. ترمزهای کابل لزوماً بد نیستند ، اما دوست داشتم در اینجا ترمزهای قویتر دیده می شد.

بیشتر بخوان:  5 کلاهبرداری در حال پخش آنلاین که می تواند هزاران هزینه برای شما داشته باشد

آنها همچنین مانند خوک هایی که معده درد دارند فریاد می کشند. من آن را به دوچرخه خودم سفارشی کردم تا اینکه پس از بررسی صاحبان آزادی که همان مورد را گزارش کردند ، بررسی را خواندم ، بنابراین به نظر می رسد دلیل انتخاب انتخاب لنت ترمز توسط وینگ باشد. برای ایمنی ممکن است مجبور شوید لنت ترمز استوک را تعویض کنید. این هزینه زیادی ندارد و سخت نیست و دلیلی برای اجتناب از Freedom X نیست.

فاکتور X

من Freedom X (1،449 دلار) را آزمایش کردم ، اما مدل Wing مشابه دیگری با نام Freedom 2 (1،299 دلار) وجود دارد. به روزرسانی های X به جای سنسور ردیابی و صفحه ای که به خوبی در لوله بالایی قرار گرفته است ، برای پدال ها یک سنسور گشتاور است که اطلاعاتی مانند سرعت و سطح باتری را نمایش می دهد.

بیشتر بخوان:  WIRED25: Reed Hastings نتفلیکس در گسترش افق دید شما


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yys7jg4t
is.gd/bOk0oM
shrtco.de/j3G7Y
clck.ru/RTECq
u.nu/tutx6
ulvis.net/yUD0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

یک دوربین ضعیف Google Pixel 5 مرا به سمت آیفون 12 سوق می دهد

ی اکتبر 18 , 2020
تلفن هوشمند Pixel 5 گوگل دارای دوربین های فوق العاده زاویه دید و فوق العاده عریض است ، اما برای سوژه های دور تله وجود ندارد. استفان شنکلند / CNET سالهاست که از Google Pixels و iPhone iPhones برای نیازهای عکاسی روزمره از تلفن های هوشمند استفاده می شود. در […]