Yankees Takeaways از پیروزی 13-2 چهارشنبه مقابل Blue Jays ، از جمله هفت مسابقه خانگی از یانکی ها برای هفتمین پیروزی متوالی خود


یانکی ها هفت مسابقه خانگی را منفجر کردند ، از جمله دو مسابقه از DJ LeMahieu و سه مسابقه از Kyle Higashioka ، زیرا تیم با پیروزی مقابل آبی جی ها 13-2 پیروز شد. >> امتیاز جعبه

شش بازی جذاب از بازی چهارشنبه

1 گریت کول با اجازه ندادن هرگونه بازدید ، با زدن پنج Blue Jays و پیاده روی فقط یک یا بیشتر از 5.0 فرصت ، شروع بسیار خوبی داشت.

یک نتیجه دو برابر در خط راست توسط جاناتان ویلار در اولین تغییر زمین ، هیچ ضربه ای را در ابتدای ششمین مرحله شکست. بعد از یک دنی یانسن خط خارج اجازه می دهد تا Villar تا پایه سوم را برچسب گذاری کند ، کاوان بیگیو از کول پیاده روی کرد. ویار پس از یک زمین وحشی به گل رسید تا بازی 7-1 شود.

بیشتر بخوان:  گونسولین در پیروزی 3-1 داجرز باعث خنک شدن پدرز ، هومرز ریوس شد

کول بازی را پس از 7.0 نوبت و 95 میدان به پایان رساند ، در حالی که 8 ضربه را زد فقط سه ضربه و یک بار اجرا داشت. او در فصل به 6-3 بهبود می یابد.

2.2b DJ LeMahieu یانکی ها فوراً با برتری 1-0 به پیروزی رسیدند و پنجمین گل خانگی خود را در این فصل (بیشترین بازی در MLB) و هشتمین هومر خود را به ثمر رساندند.

LeMahieu دومین مسابقه خانگی خود را در این بازی آغاز کرد که در چهارمین ضربه یک شوت دو برتری بود تا یانکس ها 6-0 پیش بیفتند.

3. SS تایلر وید برای شروع انتهای سومین مسابقه تک به تک شد و بعد از C به گل رسید کایل هیگاشیوکا دومین مسابقه خانگی خود در این فصل را رقم زد تا یانك ها به 3-0 برسند.

هیگاشیوکا در ادامه دومین بازی خانگی خود را در انتهای ششمین مرحله انجام داد و این بازی را به یک بازی 8-1 تبدیل کرد.

یانکی ها پس از 1B در ششمین کار خود ادامه دادند لوک تو به یک هومر سه دونده برخورد کرد که امتیازات LeMahieu و CF را به ثمر رساند آرون هیکس تا 11-1 شود.

4. LF کلینت فریزیر هفتمین حمیر سال خود را در چهارمین مسابقه به ثمر رساند و یانکی ها را با برتری 4-0 پیش بیاندازند. Frazier شب را 2 تا 3 از بشقاب با دو پیاده روی به پایان رساند.

5. نادر است که هنوز “اولین” ها در تاریخ تیم یانکی ها وجود داشته باشد ، اما امشب اولین باری است که یانکی ها در شش بازی خانگی در بازی های پشت سر هم به میدان می روند.

6. مطمئناً هیگاشیوکا بهترین بازی دوران حرفه ای خود را داشت و در هفتمین مسابقه به سومین مسابقه خانگی خود در شب – و در کل هفتمین تیم – دست یافت و آن را به یک بازی 13-1 تبدیل کرد.

چه بعدی

یانکی ها و بلو جی ها سریال های خود را پنجشنبه شب ساعت 19:05 در ورزشگاه یانکی ادامه می دهند. ماساهیرو تاناکا تپه را برای یانك ها می گیرد ، در حالی كه تعقیب اندرسون برای تورنتو شروع می شود.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yycdeoua
is.gd/uIYYl2
shrtco.de/Z68Q1
clck.ru/Qt8qe
u.nu/unh64
ulvis.net/wOC

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

لیکرز ممکن است در برابر ناگتس "منحصر به فرد" ناگتس ، نیکولا جوکیچ ، که هر نوع دفاع را خرد می کند ، شروع کند

پ سپتامبر 17 , 2020
یکی از بهترین موارد در مورد پلی آف NBA این است که هواداران معمولی که در طول فصل منظم توجه زیادی نمی کنند ، در معرض تیم ها و بازیکنانی هستند که اغلب آنها را نمی بینند. دنور ناگتس شاید بهترین نمونه آن در فصل پس از 2019-20-20 باشد ، […]