Yankees Takeaways از 10-9 AL Wild Card Game 2 هندی ها را شکست داد ، از جمله Grand Slam توسط Gio Urshela


در بازی کاملاً وحشی 2 در کلیولند ، یانکی ها با پیروزی 10 بر 9 به مصاف ALDS رفتند. >> امتیازات صندوق

هشت چیز را باید از پیروزی چهارشنبه دانست

1. با بارش باران جانبی در کلیولند و وخیم شدن اوضاع ، یانکی ها با نتیجه 1-2-3 در بالای اولین دیدار افت کردند کارلوس کاراسکو. سپس هندی ها پریدند ماساهیرو تاناکا به سرعت سزار هرناندز و خوزه رامیرز او دو بار پیاپی گلزنی کرد تا کلیولند سریعاً یک بر صفر پیش بیفتد. در آن زمان ، تارپ برای بار دوم به زمین برگردانده شد (این مسابقه حدود 50 دقیقه قبل از استادیوم 1 با تاخیر انجام شد و هوا در آن بد بود).

بیشتر بخوان:  حتی با وجود لئونارد و جورج ، کلیپرز در پلی آف ایستاد

اما تأخیر 33 دقیقه ای به تاناکا کمک نکرد. پس از شروع مسابقه ، فرانمل ریس من در یک راه رفتن دو طرفه کار کردم ، و جاش نایلور – جدید از یک مسابقه سخت – با دو برابر شدن دو برابر در سمت راست مرکز ، هندی ها برتری 3-0 را کسب می کنند. آ روبرتو پرز هات شات در گذشته گیلبر تورس او در این بازی کوتاه 4-0 پیش افتاد و نیمه اول کابوس تاناکا را رقم زد.

2. پس از بازگشت به اولین بازی ، جیانکارلو استانتون او دوباره در بازی 2 رفت و یانکی ها را در یک ثانیه فوقانی با یک انفجار میدان مقابل قرار داد. پس از بازگشت فقط یک بار در 9 مسابقه فصل عادی پس از قرار گرفتن در لیست مجروحان در ماه آگوست ، MVP سابق برای بازگشت به بازی 1 وارد خفاش های خط می شود که قطعاً نشانه خوبی برای تیم یانکی ها است.

3. عملکرد بالاتر از نیمه چهارم ، آرون هیکس توپ در سمت راست به صف شده است ظرف های Delino در خط هافبک ، اما دشیلدس به توپ نفوذ کرد و پای خود را از دست داد ، زیرا توپ از بالای سر او عبور کرد و به هیکس اجازه داد تا با هت تریک به مقام سوم برسد. لوک تو هستی سپس استنتون وارد کار شد ، و با بارگیری قوانین و هیچ کس بیرون ، کاراسکو از بازی بیرون کشیده شد.

جیمز کارنشاک او را آوردند تا سعی کند قبیله را از مشکلات دور کند ، اما دادگاه او 3-2 شد ژئو اورچیلا وی برای گرند اسلم کاملاً از روی دیوار در میدان سمت چپ اخراج شد. اورچیلا که 9 فصل را در سیستم هندی ها سپری کرد ، با انفجار مطلق خود در عمق شب کلیولند ، اولین تورنمنت بزرگ تاریخ پس از فصل برای یانکی ها ، 5-4 پیش افتاد.

4- یانکی ها در ششمین دوره پرواز مگس کیسه استانتون ، یک ششم اجرا را اضافه کردند ، اما بعداً Voit در یک رکود بین مکان سوم و خانه گرفتار شد و برای اقدام احتمالی دیگری از هیئت مدیره مشخص شد.

تاناکا ، که به او اعتبار می دهند ، پس از اولین نقش وحشتناک خود حل و فصل شد و هندی ها را در نقش های دو تا چهار بدون گل حفظ کرد. اما کلیولند در روز پنجم به او رسید فرانسیسکو لیندور هرناندز قدم برداشت و وارد آنجا شد و شب تاناکا را خاتمه داد. چاد سبز او وارد این مسابقه شد و بلافاصله دو بار رامیرز را مجاز به زدن دو گل کرد و بازی را 6-6 برگزار کرد ، اما گرین آسیب دیدن را بدتر کرد.

5. در بالای ششم ، گری سانچز دقیقاً دلیل آن را ثابت کرد آرون بون او پس از بازی نکردن در روز سه شنبه او را در ترکیب بازی 2 می خواست. پس از پیاده روی گاردنر ، به نظر می رسید سانچز به اندازه کافی توپ به سمت راست رسیده است و در یک رالی قاطع در خانه باد به کمک او می آید و یانکی ها را با برتری 8-6 جلو می اندازند. سانچز در این فصل فقط به 0.147 رسیده است ، اما بون قبل از مسابقه گفت که تأثیری که سانچز با یک چرخش می تواند داشته باشد دلیل حضور او در ترکیب بوده و این در رده ششم بدست آمده است.

6 زک بریتون او در یانکی ها چهار مسابقه بزرگ را به دست آورد ، اما پس از دو هیتر در هفتم قدم گذاشت ، پسر قدیمی شنی. انتخاب شده برای بیرون کشیدن نایلور برای فشار دادن هیتر جوردن لوبلو، که به نوبه خود اجازه رفتن به Bon را داد جاناتان لوئیزگا. اما لوآسیگا دچار شکستگی در زمین شد ، لوپلو در خط میانی او را از دیوار مشت کرد و بازی را 8-8 مساوی کرد.

7. با تساوی بازی در جایگاه هشتم ، یانکی ها پس از یک تمرین پیاده روی دو نفر را در پایه قرار دادند ، اما دونده در گوشه ها و دو بار ، ضربه زننده کلینت فریزیر در سه استادیوم بزنید تا تهدید پایان یابد.

در نیمه پایینی سکته مغزی ، Loaisiga دو ضربه اول را از قاب خارج کرد ، و بون را مجبور به رفتن به آرولدز چاپمن. اما شوت اول چپمن در مقابل هرنادز برای یک ضربه به سمت چپ ترکید و دشیلدز با گلزنی توانست کلیولند را با برتری 9-8 پیش بیاورد. Urshela بازی خوبی را انجام داد تا دور دوم را تمام کند و نیمه را تمام کند ، اما هندی ها در مرحله نهم پیش افتادند.

8- در بالای نهم ، استانتون راه می رفت و ارکیلا دو بازیکن را تعیین می کرد که هیچکس در مرحله نهایی نیست برد دستبه دنبال آن بازگشت Torres برای بارگیری قوانین انجام نمی شود. پس از یک ضربه خوب ، گاردنر برای اولین بار نوسان کرد ، اما سانچز توپ پرواز را به اندازه کافی دریافت کرد تا در مگس گل تساوی 9-9 را رقم بزند. DJ LeMahieu ، که 0-4 بود ، وسط رو انتخاب کرد تا یانکی ها با نتیجه 10-9 جلو بیفتند.

چپمن ، که در دور دوم خود عمل کرد ، هندی ها را در مرحله نهم بست و یانکی ها را به پیروزی رساند.

بعدی چیست

یانکی ها پس از جابجایی روند 2-0 ، اکنون در ALDS به مصاف رقیب Tampa Bay Rays می روند. همه مسابقات از روز دوشنبه در پتکو پارک در سن دیگو برگزار می شود.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/ya8rrj94
is.gd/w7YEdJ
shrtco.de/5N4oQ
clck.ru/R9dow
u.nu/t93j6
ulvis.net/afM

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اشکهای پلانتار کف پا گوران دراگیچ. پم آدبایو شانه را نیشگون می زند

پ اکتبر 1 , 2020
لیکرز در اولین بازی فینال NBA به طور فیزیکی هیت را شکست داد – و این منجر به برخی از مصدومیت های میامی شد که می تواند بقیه سری را به شدت تحت تأثیر قرار دهد. تزیین گرما گوران دراگیچ و پام آدبایو به دلیل مصدومیت مجبور به ترک مسابقه […]