Yankees vs Rice: گریت کول سال گذشته در ALDS بر تامپا سلطه داشت. در اینجا علت 2020 متفاوت است


سری فوتبال لیگ برتر سرانجام دوشنبه در جنوب کالیفرنیا آغاز می شود. رقیب AL East New York Yankees و Tampa Bay Rays بهترین بازی ها را از پنج سری کامل در Petco Park در سن دیگو بازی خواهند کرد. این برای اولین بار برای یانکی ها و رایس است کسانی که سابقه خون بد دارندآنها فصل بعد را ملاقات کردند.

کوین کش کارگردان Rays اعلام کرد که بلیک اسنل اولین مسابقه را از روز دوشنبه آغاز می کند و تایلر گلاسنو در بازی 2 و چارلی مورتون در بازی سه دنبال می شوند. Gerrit Cole Yankees در اولین بازی شروع خواهد کرد. انتظار می رود Masahiro Tanaka ، Devi Garcia و JA Hub در بازی های 2-4 نظم داشته باشند.

آرون بون ، مربی یانکیس به خبرنگاران از جمله جورج کینگ گفت: “به غیر از کول در بازی اول ، ما تصمیمی نگرفتیم.” نیویورک پستاوایل آخر هفته. “ما به نوعی تصمیم می گیریم که چه زمانی می خواهیم با Masa و Deivi و Happ (اردن مونتگومری) همراه شویم. این به نوعی یک آمادگی است تا ببینیم چگونه می خواهیم آن را مطرح کنیم.”

بیشتر بخوان:  جمال آدامز در گرگ ویلیامز جتس آتش زد ، در اولین بازی Seahawks خسته نشد

از نظر یانکی ها ، بازی 1 بسیار حیاتی است و فقط به این دلیل نیست که تیمی که از بین 5 سری بازی های برتر 1 را برنده شده است ، از نظر تاریخی تقریباً 70 درصد از این سریال ها برنده شده است. بازی 1 تنها زمانی است که آنها یک امتیاز اولیه خواهند داشت – من این را با توجه به اسنل می گویم – و این ممکن است تنها زمانی باشد که کول در دوره سریال در تپه گذرانده است.

کول در حرفه خود هرگز وقفه کوتاهی را شروع نکرده است و قالب پس از فصل امسال به تیم ها هیچ روز تعطیل سری در LDS یا LCS را نمی دهد. اگر این سری با پنج مسابقه ادامه پیدا کند ، کول باید در بازی 5 یک وقفه کوتاه انجام دهد ، یا یانکی ها باید توپ را به شخص دیگری بدهند. هیچ یک از این دو سناریو کامل نیستند ، اما همان چیزی هستند که هستند. رادیولوژی باید با همان برنامه زمان بندی شود.

بیشتر بخوان:  پلی آف NBA - چطور لیکرز و ناگتس در این دیدار شگفت آور فینال غرب قرار می گیرند

بون در گفتگو با خبرنگاران ، از جمله برایان هوچ ، خبرنگار MLB.com ، در مورد اینکه احتمال حمله کول در یک بازه کوتاه در بازی پنج وجود دارد ، به خبرنگاران گفت. “اولین کارها ؛ من نمی توانم صبر کنم تا گریت توپ را بدست آورد. بازی 1 و امیدوارم لحن سریال را تعیین کنیم. در حالی که روزها با او می گذرانیم می بینیم در کجا هستیم. نکته جالب در مورد گریت این است که او واقعاً در مورد کارهایی که انجام می دهد و کاری که انجام می دهد ارتباط برقرار می کند.”

با آستروس سال گذشته ، کول در ALDS بر Ray ها تسلط داشت و باعث شد تا آنها 9 بازیکن اصلی را در 15 دور 2/3 یکبار اجرا کنند. او در شاهکار بازی خود 25 ، از جمله 15 ، موفق شد. این یکی از تحسین برانگیزترین تبلیغات پس از فصل حافظه اخیر است.

در این سال ، کول فقط یک بازیکن ثابت برابر تامپا در طول فصل منظم بود:

بیشتر بخوان:  شایعات تجارت کریس بال: چگونه تاریخ شروع 22 دسامبر فصل جدید NBA می تواند از یک معامله احتمالی با لیکرز جلوگیری کند

میزان اعتصاب کول تقریباً مشابه ALDS در سال گذشته بود ، اما همه موارد دیگر بدتر بود. بازدید بیشتر ، پیاده روی بیشتر ، کبوترهای بیشتر آهسته ، دویدن بیشتر. ری ها در واقع با کول نیز کار کرده اند. وی در 16 بازی 3/1 اینینگ در سه بازی فصل عادی برابر تامپا در این سال در مقایسه با 15 بازی در 2/3 بازی در دو مسابقه ALDS در سال گذشته مقابل این تیم انجام داد.

اعداد کمتر از حد معمول فصل تعجب آور است زیرا کول ، روی کاغذ ، بسیار مطابقت با Rays دارد. او با 26.9 درصد از حضور در پنل در فصل عادی به تامپا رسید – این رقم در سپتامبر 31.1 درصد بود – دومین بالاترین سطح در بیس بال پس از ببرها (27.3 درصد). کول البته یکی از بهترین شوترهای بازی است.

کول همچنین دارای یک فست بال با اکتان بالا است – سرعت بالای او با سرعت 96.7 مایل در ساعت در رتبه سیزدهم از 164 تیراندازی است که حداقل 500 توپ سریع را در طول فصل منظم پرتاب کرده است – و پرتوی ها با سرعت مبارزه می کنند. در اینجا تعداد آنها برای 95 مایل در ساعت یا بهترین توپ های سریع آورده شده است:

  • سکته مغزی متوسط: .200 (28 در MLB ؛ میانگین MLB: 243)
  • نسبت کندی: .341 (24 در MLB ؛ میانگین MLB: .404)
  • نوسان و میزان خطا: 29.8 درصد (30 در MLB ؛ متوسط ​​MLB: 24.1 درصد)
بیشتر بخوان:  الیوت: قرار نبود که در این فصل برای کلیپرز به این ترتیب خاتمه یابد

سه شروع منظم کول در برابر ری ها با گری سانچز در پشت هیئت مدیره انجام شد. در اواخر فصل یانکی ها کول را با کایل هیگاشیوکا ، گیرنده ذخیره ، جفت کردند – کول و هیگاشیوکا هنگام بزرگ شدن در جنوب کالیفرنیا در یک میدان مسافرتی توپ بازی می کردند ، بنابراین آنها یکدیگر را می شناختند – و هر دو بلافاصله کلیک کردند.

با هیگاشیوکا کول کنید

27

1.00

34.0٪

5.0٪

0.67

.147 / .190 / .242

با سانچ کول کن

46

91/3

31.9٪

6.4٪

2.35

.224 / .282 / .494

این یک نمونه کوچک است و آمار پارچ گیرنده فریبنده است – جدا کردن اینکه چه مقدار موفقیت (یا شکست) را می توان به تیرانداز یا گیرنده نسبت داد ، غیرممکن است – اگرچه یانکی ها آنقدر به جفت شدن Cole-Higashioka اعتقاد دارند که آنها را در اولین بازی از سری Wild Card نگه داشتند هفته گذشته این الان چیزی است. Higashioka ماسک کول شخصی شماست.

کول به شوخی با خبرنگاران از جمله اریک بولاند گفت: “شاید به این دلیل است که ما هر دو اهل کالیفرنیای جنوبی هستیم.” روز خبر، درباره موفقیتش با هیگاشیوکا قبل از پیش از فصلی. “منظورم این است که ، ما علاقمندی های زیادی داریم. و توانایی کایل در برقراری ارتباط ، به عنوان یک متفکر خلاق ، سازمان دهنده خوب سخنرانی ها و یک گفتگوی خوب. بنابراین ما واقعاً به خوبی با هم کار کردیم.”

Rays Cole در طول فصل منظم و بعد از فصل چیزهای زیادی را دید ، اگرچه آنها هنوز دوتایی Cole-Higashioka را ندیده اند. و شاید این به هیچ وجه معنایی نداشته باشد و آنها دوباره مانند فصل عادی با کول روبرو شوند. تامپا تخلف خوبی نسبت به مجموع قطعات دارد. آنها به طور تصادفی شماره یک قهرمانی لیگ را تمام نکردند.

در هر صورت ، اولین بازی ممکن است تنها باری باشد که یانکی ها کول را در ALDS به تپه می فرستند و دیدن اینکه آنها پس از از دست دادن شروع کول ، برنده این سری هستند بسیار سخت است. بردن ضرورتی ندارد ، اما از دیدگاه “ما باید این کار را انجام دهیم تا بیشترین شانس را برای پیروزی در این مجموعه داشته باشیم” ، بازی 1 بسیار نزدیک به کول و یانکی ها است که باید برنده شود.

کول پیش از سریال Wild Card به خبرنگاران ، از جمله برایان هوچ ، خبرنگار MLB.com ، گفت: “اگر توپ را زودهنگام بگیرید ، هدف ایجاد لحن برای زمین و کارکنان تیم است.” “من امسال برای این کار آموزش دیدم و سعی می کنم در این زمینه بهتر شوم.”
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4wbruze
is.gd/vrt5lQ
shrtco.de/wPyoW
clck.ru/REexU
u.nu/xh7pn
ulvis.net/X5d

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پیش نمایش بازی تاج و تخت House of the Dragon مرد برتر را بدست می آورد

س اکتبر 6 , 2020
HBO معرفی بازی تاج و تخت نزدیک است که تلویزیون شما را بسوزاند. خانه اژدها، بر اساس گلچین آتش سوزی و خون جورج آر آر مارتین در مورد خانواده تارگرین ، بازی در نقش اصلی: HBO روز دوشنبه اعلام کرد که پدی کنسیدین در نقش ویسریس تارگرین بازی می کند. […]