“You are in Trouble”: آیا بازی 3 Classic جیمی باتلر می تواند فینال های NBA را متحول کند؟ | فینال های NBA


تیهینگیس بیش از حد مبهم به نظر می رسید که جیمی باتلر و میامی هیت بتوانند وارد بازی سوم یکشنبه شب فینال NBA شوند.

حتی در تمام قدرت خود ، قهرمان بعید کنفرانس شرقی به دلیل مشتهای بلند مقابل لس آنجلس لیکرز در مقابل دو بازیکن پنج بازیکن برتر جهان ، لبران جیمز و آنتونی دیویس قرار گرفت. اما میامی بعد از از دست دادن بازیکنان دوم و سوم بهترین های خود به دلیل مصدومیت و بیشتر شکست دادن دو بازی اول سری هفت لیگ ، به طور کامل از لیست خارج شد.

باتلر همچنین جمعه شب پس از باخت در مسابقه دوم ، هیت را به دو مسابقه حذف هشدار داد: “ما باید از این کمربندها بازی کنیم تا این افراد را شکست دهیم.”

یکشنبه شب ، او انجام چنین کاری را به عهده خود گرفت.

باتلر با پشت سر گذاشتن تیمش به دیوار ، یکی از برجسته ترین تک آهنگهای تاریخ فینال NBA را چرخاند و در پیروزی 115-104 برابر میامی 40 امتیاز برای 13 پاس گل و 11 ریباند کسب کرد.

بیشتر بخوان:  مایلز سندرز به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه همسترینگ در هفته 1 بازی نخواهد کرد

بعد از اینکه او به خانه برگشت ، در دقایق پایانی توانست رهبری را بدست آورد که در آخرین لحظات رالی لس آنجلس را برگرداند و به طور م theثر بازی را به پایان رساند ، باتلر هنگامی که تیمها به جای خود می نشستند پیامی را به لبرون ارائه داد: “تو دردسر افتادی.”

سپس باتلر به خبرنگاران گفت كه جیمز همان حرف را به او زد در کوارتر اول پس از اینکه لیکرز به سرعت برتری زودهنگام میامی را از بین برد – و این عقب نشینی در بازگشت به بهترین بازیکن NBA چهار بار روش او برای اعلام گرما نه تنها در آنجا بود تا تاجگذاری را خنثی کند.

باتلر گفت: “این رقابت در بهترین حالت خود است.” “من فکر می کنم لبرون بارها بهترین حالت را از من گرفت. من به این پسر احترام می گذارم ، اما اکنون زمان دیگری است ، گروه متفاوتی از مردان من در اطرافم هستم ، و ما برای پیروزی اینجا هستیم ، ما اینجا هستیم تا رقابت کنیم. اما ما دراز نمی کشیم ، در این چیز می جنگیم ، تا 2-2 “.

بیشتر بخوان:  آنتونی دیویس پیشگام لیکرز است

باتلر در میامی با یک امتیاز عقب مانده امتیاز 73 را از 115 امتیاز کسب کرد یا کمک کرد فینال های NBA در یک بازی گلزنی کردند. او همچنین اولین بازیکنی شد که با او کار را تمام کرد امتیازات ، ریباندها و پاس های بیشتر از لبرون در مسابقه فینال

اریک اسپولسترا ، مربی گرما گفت: “چگونه می توانید بگویید غیر از جیمی تحت تأثیر باتلر است.” “این یک مسابقه بسیار فوری بود ، و او این کار را در دو طرف زمین انجام می داد. فقط مهر خود را روی هر قسمت مهم بازی بگذارید.”

جیمی باتلر بازیکن میامی به لبران جیمز و جری وست پیوست به عنوان تنها بازیکنانی که در تاریخ فینال های NBA 40 امتیاز سه گانه کسب کرده اند.
بیشتر بخوان:  Uber می گوید که تا سال 2030 فقط در ایالات متحده ، اروپا سوار بر وسایل نقلیه الکتریکی خواهد شد

وی افزود: “تجزیه و تحلیل یا توصیف جیمی واقعاً دشوار است تا زمانی که واقعاً او را بین چهار خط احساس کنید. او یک رقیب نخبه برجسته است و ما به او نیاز داشتیم.”

به آن احتیاج داشتند. اندازه ، قدرت ، تحرک و تطبیق پذیری جیمز در بازی افتتاحیه نامتعادل روز چهارشنبه ، که در آن دو نفر 59 امتیاز کسب کردند و لیکرز تا 32 امتیاز جلوتر بودند ، کاملاً نشان داده شد. در میان مبتدیان زخمی در Hit Bam Adebayo و Goran Dragic. مشخص شد که حتی کند شدن راهپیمایی لیکرز به رکوردشکستن هفدهمین دوره مسابقات قهرمانی NBA نیاز به اتفاق خارق العاده ای دارد.

تایلر هیرو تازه کار میامی که در سومین بازی پیروزی یکشنبه 17 امتیاز کسب کرد ، گفت: “من تعجب نکردم.” “ما می دانیم که جیمی در این لحظات چگونه است ، و جهان دیده است که جیمی باتلر چه کاری می تواند انجام دهد و او برای ما عالی بازی کرده است. او به وضوح همه این کارها را انجام داد. این حمله تمام او را انجام داد ، بازی بعد از بازی ، سطل پس از یک سطل. و لبرون محافظت کرد.” از نظر دفاعی ، او کار را برای او سخت کرد ، زیرا در آنجا کاپیتان بود و همه ما او را دنبال می کردیم. بدیهی است که برای سه نفر بعدی به این کار احتیاج خواهیم داشت. “

بیشتر بخوان:  هفته ها قبل از انتخابات ، فیس بوک عملیات ادعایی اطلاعات ارتش روسیه را تعطیل کرد

جی کراودر ، مهاجم قدرت گرمایی ، که مسابقه را با 12 امتیاز و هشت ریباند به پایان رساند ، این احساس را بازگو کرد.

كراودر گفت: “او همیشه نوعی بود كه می توان روی او حساب كرد.” “همه آنچه شما نیاز دارید – نه فقط گلزنی. او می تواند یک گزاف گزاف یا یک اشتباه بزرگ یا یک اتهام بزرگ دریافت کند. در دانشگاه او آن پسر بود. هر کاری را که می خواستید انجام دهد او همراه می شد. همیشه اینطور بود. بدیهی است که من در اطراف بودم و دیدم که او کارهایی از این قبیل را انجام می دهد “اما او همیشه از این نوع بازیکنان بود. هر کاری که می خواهید انجام دهد ، می تواند این کار را انجام دهد. من اصلا تعجب نمی کنم.”

بیشتر بخوان:  براون انتظار دارد در نقش بیکر میفیلد ، اودل بکهام و جارویس لندری بازی کند

بدون شک ، هواداران فصلی میامی سه شنبه بازی چهار را با برانگیختن روحیه 2006 سپری خواهند کرد ، زیرا میامی در فینال های NBA از یک فاصله دو مسابقه به هیچ چیز جنگید تا چهار بازی متوالی و اولین تورنمنت فرانشیز را به دست آورد. در آن سال ، نقطه عطف با انفجار 40 نقطه ای در بازی 3 توسط ستاره قدیمی Hit ، Dwayne Wade ، به عنوان Butler University Marquette ، اتفاق افتاد.

کلی اولینیک از میامی گفت: “ما می دانیم جیمی چه کاری می تواند انجام دهد و او را روز به روز می بینیم.” عزم و اراده او برای پیروزی از این دنیا خارج بود. ما در اصل توپ را به او دادیم و گفتیم: “خونسرد باش” این چیزی است که ما برای پایان دادن به آن مسابقه نیاز داشتیم. “

بیشتر بخوان:  بهترین شرط بندی ها ، خواب ها و تایگر وودز

مشکلی با نام جدید و فینال های NBA که چندی پیش در راه نتیجه گیری سریع بودند ، ممکن است تازه آغاز شوند.

باتلر گفت: “من زیاد به سه گانه دوتایی اهمیت نمی دادم.” “ما این بازی را برای پیروزی انجام می دهیم. خوشحالم كه هم تیمی های من به من اعتماد كردند و به من اعتقاد زیادی پیدا كردند تا به آنجا بروم و قسمتهایی از این دست ، اما همانطور كه ​​همیشه می گویم ، شما پیروزی من را تضمین می كنید ، و من زیاد برایم مهم نیست.”
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y3wmxoad
is.gd/pNAhRw
shrtco.de/RBJsC
clck.ru/RDxUu
u.nu/7fo80
ulvis.net/Dn4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

NASCAR مجازات های Talladega را توضیح می دهد و از حاکمیت خط زرد دفاع می کند

د اکتبر 5 , 2020
نگهبان گیرنده هایی که TD می اندازند؟ مدافعانی که نمی توان جلوی آنها را گرفت؟ با براون کاملاً جدید ملاقات کنید کلیولند – سرگرم کننده ، جریان آزاد ، درخواست نکردن زیاد از بیکر میفیلد کلیولند – یک تهدید صحیح برای خوب در AFC است سرانجام ، مهم نیست که […]