YouTube رقیب TikTok خود را در هند راه اندازی می کند


روز دوشنبه ، شرکت متعلق به گوگل ، شورت ، ویژگی جدید ویدئویی کوتاه کوتاه خود را اعلام کرد.

نسخه اولیه بتا این محصول طی چند روز آینده در هند عرضه می شود. یوتیوب گفت این شورت را در ماه های آینده به کشورهای دیگر می آورد و قابلیت های بیشتری را به آن اضافه می کند.

یوتیوب گفت این ابزار برای سازندگان شبکه های اجتماعی این است که “فیلم های کوتاه و جذاب را بدون استفاده از تلفن های همراه خود فیلم برداری کنند.” این یک روش برای رشته کردن چند کلیپ با هم ، اضافه کردن موسیقی و استفاده از تایمر و شمارش معکوس برای ضبط فیلم بصورت هندزفری ، همه ویژگی های موجود در TikTok است.

تصمیم این شرکت برای راه اندازی ابتدا در هند یک تصمیم استراتژیک است. در ماه ژوئن ، هند TikTok و چندین برنامه معروف چینی دیگر را ممنوع اعلام کرد و گفت: “تهدیدی برای حاکمیت و یکپارچگی” است. در نتیجه ، TikTokers هندی در تلاشند تا سیستم عامل های جایگزین را پیدا کنند.
یوتیوب آخرین غول رسانه های اجتماعی است که پس از منفجر شدن محبوبیت TikTok ، یک ابزار ویدیویی کوتاه را راه اندازی کرده است. ماه گذشته ، اینستاگرام از Reels ، محصولی که تقریباً یک نسخه کربن از TikTok است ، در ایالات متحده و بیش از 50 کشور دیگر خبر داد.
اعلامیه یوتیوب بعد از خبری است که TikTok و اوراکل (ORCL) یک فرد آشنا به این موضوع روز یکشنبه به سی ان ان بیزینس گفت که یک شریک تجاری در ایالات متحده خواهد شد ، معامله ای برای ارضای نگرانی های امنیت ملی دولت ترامپ در مورد برنامه ویدیویی متعلق به چین.


منبع: حافظ استدیو

بیشتر بخوان:  راسل ویلسون به DK Metcalf Seahawks را بی نقص نگه می دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اظهارات در مورد LB Nick Kwiatkoski خوشبین هستند (pec)

د سپتامبر 14 , 2020
هر زمان که بازیکنی در طول بازی به سرعت محروم شود ، این معمولاً نشانه خوبی نیست. اغلب اوقات ، این بدان معناست که پزشکان تیم چیزهای بسیار نگران کننده ای را مشاهده کرده اند که معمولاً عواقب طولانی مدت دارد. بنابراین هنگامی که بازیکن اصلی خط حمله نیک كویاتوسكی […]