Zoho اولین بار در محل کار خود ، یک فضای کاری ابر یکپارچه برای برنامه های اداری خود ، شروع به کار می کند


Zoho روز پنجشنبه Zoho Workplace را معرفی کرد ، اولین مجموعه ابری از 9 ابزار بهره وری اداری است که کاملاً محکم تر از گذشته ادغام شده اند.

Zoho Workplace نه برنامه کاربردی موجود Zoho را به یک UI مبتنی بر وب متصل می کند. یادآور نوار برنامه ای است که برخی از محصولات Office مایکروسافت مانند Outlook یا منوی آیکونی را که به عنوان مثال هنگام کار در Google Docs می توانید کلیک کنید ، متحد می کند.

زوهو

داشبورد محل کار زوهو.

Workplace جدید ، نه برنامه اساسی Zoho را به هم متصل می کند: پردازنده کلمات Writer ، صفحه گسترده Sheet و نمایش نرم افزار ارائه مشترک. برنامه ذخیره سازی ابری WorkDrive ؛ ایمیل نامه ، کنفرانس ویدیویی جلسه ، و برنامه های پیام رسانی Cliq ؛ و همچنین برنامه آموزش آنلاین ShowTime و برنامه اینترنت اجتماعی Zoho’s Connect. به گفته تیلور بکمن ، مبلغ ارشد این شرکت ، اگر مشتری Zoho One باشید ، به Workplace دسترسی خواهید داشت.

بیشتر بخوان:  کاربران TikTok از معامله اوراکل خوشحال می شوند ، اما حماسه با ترامپ پایان نیافته است

پس زوهو کیست؟ در حالی که G Suite گوگل با Microsoft 365 و Office پا به پا می شود ، Zoho بی سر و صدا با 15 میلیون کاربر در 2 میلیون سازمان مستقر شده است. سهم زوهو در مقایسه با مایکروسافت که 42.7 میلیون مشترک مصرف کننده Office را در آخرین سه ماهه خود گزارش کرده ، به استثنای کاربران شرکتی که اعلام نمی کند ، کم رنگ است. اما سیستم عامل زوهو ، حداقل روی کاغذ ، بسیاری از ویژگی های مشابه را ارائه می دهد ، همه برای برنامه های قیمت گذاری محل کار که از 1 دلار تا 3 دلار تا 6 دلار برای هر کاربر در هر ماه است. این شرکت خصوصی همچنین دارای برنامه های تخصصی بی شماری برای CRM به مدیریت فناوری اطلاعات و فروش تحت وب است ، حتی در صورت ورود ویکی پدیا به تعداد محدودی جملات.

بیشتر بخوان:  با این تفنگ ماساژ خوب بررسی شده با 38 دلار تسکین عضلانی بگیرید
zoho محل کار 1 متوسط زوهو

برنامه Mail Zoho ، در محیط UI Workplace.

طبق گفته Backman ، محل کار جدید از نظر برنامه ها چیز جدیدی ارائه نمی دهد. آنچه Zoho در تلاش است انجام دهد ادغام برنامه های جداگانه محل کار در یک کل منسجم است. “بنابراین در بالای صفحه ، هنگام ورود به سیستم ، تمام ابزارهایی را که می توانید استفاده کنید خواهید دید. شما نوعی داشبورد بوم مانند دارید که تمام داده های این ابزارهای مختلف را با هم جمع می کند و می توانید متناسب با صلاحدید خود آنها را شخصی سازی کنید. “

بیشتر بخوان:  2021 هوندا پاسپورت کتابهای Car Car Play ، Android Auto را به عنوان ویژگی های استاندارد ارائه می دهد

در پایین صفحه ، Zoho در حال ساخت نوار وظیفه ای است که می تواند به عنوان رابط برای راه اندازی برنامه های چت یا کنفرانس ویدیویی مانند Meeting مورد استفاده قرار گیرد ، در صورتی که کاربران نتوانند آن را در Mail یا برنامه اجتماعی Cliq هش کنند. سرانجام ، Backman گفت ، Zoho در حال ساخت یک نوار جستجوی سازمانی است که به کاربران امکان می دهد به سرعت سندی یا همکار را پیدا کنند.

zoho workplace 2 zia medium search زوهو

ابزار جستجوی متقابل Zoho ، Zia ، به کاربران امکان می دهد تا به سرعت اسناد مربوطه را پیدا کنند.

در حالی که مایکروسافت تیم هایی را هم برای تجارت و هم کلاس های مجازی توسعه داده است ، Zoho مستقیماً آن را بازی می کند. محل کار قبل از هر چیز برای مشاغل طراحی شده است. مشاغل ممکن است عناصر UI را به دلخواه خود ترکیب و مطابقت دهند.

بیشتر بخوان:  بهترین سیستم های امنیتی خانه برای سال 2020

در حال حاضر ، Workplace به عنوان یک رابط کاربری کاملاً تحت وب وجود دارد. در حالی که Zoho دارای برنامه های موبایلی مانند Zoho Meeting ، Projects و Zoho One است ، بکمن گفت که Zoho در حال بحث در مورد چگونگی ادغام آنها و رابط کاربری آنها بدون کاربران زیاد است.

هرچند که ادغام برنامه ها به امری عادی تبدیل می شود – به عنوان مثال ایمیل و تقویم اکنون اساساً یکسان هستند – Zoho سخت تلاش می کند تا ادغام شود ، مثلاً با Mail and Writer و Cliq بخشی از بسته سیستم عامل. Backman می گوید که Zoho آگاهانه با در نظر گرفتن کار در منزل ، با API هایی که به کاربران امکان می دهد وضعیت “دور” ، “خارج از دفتر کار” یا “در تماس” را تنظیم کنند که در برنامه های دیگر در محل کار موج می زند ، در حال طراحی است.

بیشتر بخوان:  WWE Clash of Champions 2020: نتایج ، خلاصه و تحلیل کامل
zoho محل کار 4 cliq متوسط زوهو

برنامه اجتماعی Zoho’s Cliq.

آیا در نهایت از زوهو استفاده خواهید کرد؟ احتمالاً نه ، مگر اینکه تجارت شما برای خدمات ثبت نام کند. هنوز تلاش برای ایجاد موقعیت رهبری به عنوان بخشی از طرز فکر جدید در خانه ، به این شرکت بهره وری پر سر و صدا راهی جدید برای غرق شدن در مخلوقات گوگل و مایکروسافت می دهد.

توجه: وقتی پس از کلیک روی پیوندهای موجود در مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای جزئیات بیشتر سیاست پیوند وابسته ما را بخوانید.
بیشتر بخوان:  الکسا از آمازون گزینه جدید خوش آمدید برای تقویت کننده های اکو است


منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نحوه رفع ویژگی های بازیابی شبکه و FileVault که با مشکل ساعت مسدود شده اند

ی سپتامبر 13 , 2020
بعضی اوقات اپل برای دانستن آن به مک شما احتیاج دارد دقیقا ساعت چند است. اکثر افراد Mac های خود را به حالت پیش فرض تنظیم می کنند که در آن زمان از طریق یک سرور شبکه تنظیم می شود که آن را تا زمان دوم به روز نگه می […]